Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
30. aug 2009

ahojte babenky aj sofinka v postielke vystraja ked ma babiku v postielke tak na nu stupa a chcela by ist von,ale zatial sa jej to nedary.bezku si neviem vynachvalit ked musim varit na nechce byt v postielke tak ju dam do bezky a tam sa hra a ja mozem kludne varyt.NAM UZ VYSIEL AJ VRCHNY ZUBOK a tlaci sa nam aj vedlajsi aj ten kazdu chvylu vykukne idu jej tak rychlo po sebe. aj vasim ratolestiam isli tak rychlo zubky po sebe.

dejna3
autor
30. aug 2009

katinka, my sme sa včera tiež smiali, že sofi má neskutočne veľa energie, unaví aj 3 ľudí, ale ona sama unavené nie je 😝 😀 keď som sa pýtala, kde berie toľko energie, drahý na to pohotovo odpovedal, že ju cicia z nás 😀

my máme tiež v postieľke hniezdo, ale nezdá sa mi vôbec nebezpečné, ale asi je to tým, že nie je klasicky vyztužené penou, ale je nejak prešívané, aby plnilo účel, ale keď naň sofinka stúpi, tak si tým veľmi nepomôže, lebo sa hneď pod váhou "sklopí"

sofia122
30. aug 2009

ahoj dejna ide vam aj vedlasi zubok vrchny nam uz ide

dejna3
autor
30. aug 2009

vedľajší nejde, ešte stále sa ani ten prvý neprerezal

sofia122
30. aug 2009

aj tak ano.

ika8
30. aug 2009

a ika má stále iba dva zúbky 😀 od 29.05 😅

ika8
30. aug 2009

a k bežke: aj my máme požičanú bežku... ale viac vodíme za ruky, bežka je iba ako krátkodobý odkladač 😝 😀

ika8
30. aug 2009

a v bežke sa hráme nahaňačku... keď poviem ike "mám ťa" ona sa rozbehne smerom odo mňa ako blázonko 😅 😀

dejna3
autor
30. aug 2009

môj brat si dnes so sofi "hádzal" loptičku a ona sa strašne rozplakala, že jej nejde hodiť loptička, tak ako by chcela 😅 😅

ika8
30. aug 2009

sofi je veľký pedant 😉

dejna3
autor
30. aug 2009

to teda 😀 😀 😀

ika8
30. aug 2009

ono sa to ukazuje už od takýchto krpcov 😕 my sme sa s bratom stále naháňali... a minule pri hre ike až tieklo z pajšlov 😵 😀

dejna3
autor
30. aug 2009

tak toto bude mať asi po mne 😝 po drahom určo nieeeee 😀 😀

dejna3
autor
30. aug 2009

sofinka spala dnes u babky vyše hodina a pol, asi do 20,15 a teraz ešte buntoší 😒

ika8
30. aug 2009

ika včera zaspala až o 22 hod, ked som ju uspala v našej posteli 😖 a to už spala do rána do 7.15hod. tiež včera spala u babky asi 1,5hod. ale poobede asi do 18h 😉 dnes už zarezáva bez vymýšľania asi od 21.15 😔

dejna3
autor
30. aug 2009

no už zaspáva 🙂 idem idem kuki ten 5 - hodinový film 😎

ika8
30. aug 2009

myslíš na markíze? no nič moc ☹ a keď rozprávajú, je to ticho, keď je hudba tak to hučí 😠 😝

ika8
30. aug 2009

dejna: teraz som kuk fotky ako sa sofi kúpe vo veľkej vani... a to nevymýšľa a takto pekne sedí 😕 no ika sa hneď dvíha, nakláňa, všetko chce chytiť, hračky nie sú v tej chvíli IN, trhá mi sprchu a podobné psie kusy 😅 😖

dejna3
autor
30. aug 2009

ee, na jojke, ale asi ani nebudem do konca, lebo ráno príde majster lepiť obkladačky, tak máme budíka 😝

vo vani sa samozrejme dvíha, chce sa postaviť, ale keďže sa jej šmýka 😅 tak predsa len sa uspokojí s hračkami.. a sprchu jej "požičiavame" s našou navigáciou 😀
a inak, tie fotky sú zo začiatkov kúpania vo veľkej vani, keď bola ešte zo všetkého "vypleštená" a tak veľmi nešpekuľovala.. 😉

ika8
30. aug 2009

jáááj, hneď sa mi to nezdalo 😉 že by nebola sofi špekulant? to nie 😵 a ten film na joj tiež nič moc 😝

dejna3
autor
30. aug 2009

máš pravdu, nič moc, asi idem zaľahnúť, len neviem, či zaspím tak skoro 😕 😅
tak dobrúúú 😔

ika8
30. aug 2009

😔

nada.hope
31. aug 2009

Halooooooooooo zocharecky kdeze sme??? Ved v meste som vas nikoho nevidela!? 😅 😨

dejna3
autor
31. aug 2009

nada, u nás je celý deň majster - resp. robí 2 byty naraz a furt odbehuje 😅 tak trčím doma 😠 ale o chvíľu ma príde vystriedať mama, lebo musím behnúť na poštu...
a to som sa dnes tešila na prechádzku so sofi.. 😔

ika8
31. aug 2009

a tu dnes nejak ticho 😕

ika8
31. aug 2009

tak dobrú 😔 idem prevádzkovať aktívny gaučing 😉

sofia122
31. aug 2009

co tu nie je nikto vsetci spinkaju uz?

katinka0000
31. aug 2009

ahojte!

som tu len na skok, ale ako vidim, nikto tu nie je. akurat som dorobila pernik a idem sa este osprchovat. zajtra nie sme s manzelom doma, tak nico bude s krstnymi a starymi rodicmi. dufam, ze bude pekne pocasie.

konecne som bola dnes po sto rokoch u kadernicky. trochu mi zmenila farbu. islo mi ale hlavne o ostrihanie, lebo som sa uz nemohla pozerat na tie moje znicene konceky.

teri3
1. sep 2009

baby, nemala by už byť kkkatarinkaaa aj s Viktorkou doma? 🙂

ada11
1. sep 2009

ozi a už aj má kkkatarinkaaa mimi ? 😉