Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dandulik
1. sep 2009

ano,kkaatarinkaaaaaa......by už mala byť s Viktoriou doma,len sa ešte si nedostala k netu............ 😉
.....ved ona sa nám ozve........ 🙂 ..

kkkatarinkaaa
1. sep 2009

🙂 caute kocky 🙂

tak my sme od vcera doma 🙂 huraaaa 🙂 Takze som sa uz konecne dockala a uz aj ja mam doma ten svoj maly sladky uzlicek 😵 😵 😵 Az bude viac casu tak hodim viac foto, zatial len tychto par-kuk 😉

a dakujem za gratulacie, este vas musim docitat

teri3
1. sep 2009

katarinka, maličká je nádherná 😎 , ešte raz Vám gratulujem a teším sa, že už si maličkú môžete konečne vystískať. Ak budeš mať čas, hodíš nám aj dáke detaily o pôrode?

nada.hope
1. sep 2009

kkkatarinkaa malicka je krasna 😵 😵 😵

dandulik
1. sep 2009

kkkatarinkaaa...........tak ťa vítam medzi nami mamičkami................ 🙂 🙂 😉
.......................malinka je nádherna..................

labelka
1. sep 2009

katarinka gratulujem...malicka je rozkosna 😵

sofia122
1. sep 2009

katarinka gratulujem k malickej je roskosna. 🙂

ellen
1. sep 2009

katarinka, pridavam sa aj ja ku gratulaciam...

dejna3
autor
1. sep 2009

katarinka, aj ja ešte raz gratulujem, viktória je nádherná 😵 😵 😵

nada.hope
1. sep 2009

Halooooooooooooooo zocharecky

dejna3
autor
1. sep 2009

nada, už je ordinácia 😀 😀 😀 aspoň teda ja kukám 😀

nada.hope
1. sep 2009

ja tiez............. 😀 😀 😀 😀

dandulik
2. sep 2009

ahojte........tak dnes sme absolvovali preliadku..............Nellka pekne rastie a priberá...........za 12 dní ma 2mesiačiky a už má 5kg,a 56 cm... 🙂........ 😉

inffinity
2. sep 2009

Ahojtééééé 🙂

hlásím návrat domů 😀 😀 😀

bubinko83
2. sep 2009

ahojte žienky 🙂

katarinke s Viktoriou prajem hlavne vela zdravička .Malička je kraaaaaaaaaaasna. 🙂

naš Filipko sa už konečne pustil chodit,ale ide len ked sa mu chce.Niekedy začne nervačit že ho nechcem držat za ručičku a sadne si na zem a radšej chodi po štyroch. 😉

dejna,hod typ na dobreho obkladača 😀 Ja sa už z tej prerabky idem zblaznit.Furt niekto alebo niečo chyba. 😠 No snad sa tento rok nastahujeme 😀 A vy čo ešte obkladate? 😲

felixko
2. sep 2009

ahojte, hodím sem jeden komentár z inej témy, ktorý sa mi strašne páčil, je od annag, ktoré poznáte:

"niekedy mi je veľmi ľúto, - tak sa na bábo tešíme, v brušku nosíme, kolíšeme .... a keď sa narodí - na ruky nie, lebo sa rozmazná, spinkať musí samé opustené v postieľke, v noci má prespať celú noc, dojčiť sa môže len raz za 3 hodiny .... nerodíme vojakov, rodíme bezbranné mláďatká, ktoré sú na nás závislé, lebo by bez nás neprežili"

pekné, že?

felixko
2. sep 2009

nada.hope bud rada, ze ti Ninka zaspí tak rýchlo, aj za "cenu" ze musíš byť pri nej. to je super, že do 2min. spinká. ja zbožňujem tie večerné rituály,keď ide Ninuša spať, dáme ju do postielky a ona sa tam vyguluje sa, hrá sa so sloníkom, kričí, rozpráva si, do pol hodinky spí...ja medzitým pri nej ležím a doslova si to užívam, lebo si ako mama neviem predstaviť nič krajšie na svete, ako pozerať sa na svoje dieťatko ako si spokojne ležká, bavká sa a nakoniec spokojne zabuvinká. chcem si toho užiť teraz, keď je na to čas, lebo o takých 15rokov sa zavrie do svojej izby a už nebude jej prianím, aby som ju uspávala

katinka0000
2. sep 2009

ahojte!

dneska je krasny dnik. ja sedim uz od pol stvrtej vyobliekana a cakam, kym sa nico zobudi, ze ideme kupit tenisky. ale ako pozeram na cas, tak dnes z toho asi nic nebude. lebo dokedy sa vytrepeme z domu, tak uz budu aj vsetky obchody pozatvarane.
uz spi 3 hodinky.

snad pojdeme zajtra. zajtra ideme k dr. na kontrolu a hned mu bude brat aj krv, tak som zvedava na vysledky.

a vy ako?

kkkatarinkaaa: viki je nadherna.

felixko: fakt krasne. annag a aj ty ste to vystihli na 100 %.

sofia122
2. sep 2009

ahojte co tu dnes nikto nie je?

ika8
2. sep 2009

katarinka: vikinka je nádherná 😵 fakt uzlíček šťastia 😵

sofia122
2. sep 2009

ahoj ika aspon ti si tu

nada.hope
2. sep 2009

MIrka som tu aja ja
😉

sofia122
2. sep 2009

ahoj nadi vydela som ta isla si domou aj s maminou okolo pieskoviska

sofia122
2. sep 2009

co ste dnes porabali?

nada.hope
2. sep 2009

ano boli sme na prvej zoznamovacke s jej bratrancom s druheho kolena 😉

nada.hope
2. sep 2009

Ja som ta dne svidela s maminou 🙂

sofia122
2. sep 2009

ano? ako to dopadlo?

sofia122
2. sep 2009

ja som dnes nebola s maminou len s ocinom

nada.hope
2. sep 2009

no pacili sa navzajom 😎

nada.hope
2. sep 2009

ale bola si sniekym a isli ste aj s niekym, modry kocik 😉