Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
18. sep 2009

je to vitamin K dolezity pri krvácavej chorobe dojčiat, takze uz sanic nestane 😉

ellen
18. sep 2009

🙄 tak som sa docitala... mate pravdu. pri druhom budem mudrejsia... ale mne sa tak vidi, ze som to niekde citala, ale preco mi do detska mudr. nepredpisala, netusim... 😔

nada.hope
18. sep 2009

a vacsinou sa podava do jedneho roka, pokial sa nemylim 😉

nada.hope
18. sep 2009

Ellen poznam nejednu mamicku, ktorej to doktorka nepovedala a ani nepredpisala, ale ako hovoris pri druhom budes mudrejsia a vo vsetko aj ja a vsetko si budem robit po svojom............ 😉

dejna3
autor
18. sep 2009

pri druhom budeme múdrejšie všetky 😀 😀

nada.hope
18. sep 2009

rozmyslali ste kedy by ste chceli dalsie babatinko?

ellen
18. sep 2009

no len je skoda, ze sa ucim na prvom... ale zatial, klop, klop, klop, idem nam to dobre... aj ked chorob bolo par, zatial sa drzi... asi pojdem kupit biogaiu...
a ten kanavit sa ma davat do pol roka alebo do zavedenia tuhej stravy... aspon tak som to nasla...zlaty google... keby to tak slo na vsetko... 😅

dejna3
autor
18. sep 2009

veru rozmýšľali 😉

ika8
18. sep 2009

pozerala som na nete nejakú zimnú čiapku pre iku a našla som toto
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=30495
sú naozaj krásne 🙂 až by som si vybrať nevedela 😅

nada.hope
18. sep 2009

ellen ja malej davam probiotika od 2.mesiaca, ale nie biogaiu 😉 a mam taky dobry pocit ze kaka uplne krasne 😀 😀 😀

nada.hope
18. sep 2009

a k comu sme dospeli ?

dejna3
autor
18. sep 2009

ika, nádherné 😵 ja som dnes tiež hľadala na MMB a našla som náherné bekovky 🙂 a objavila som pre sofinku aj krásne hello kitty tepláčiky, len ešte musím premerať

ellen
18. sep 2009

ika, jedna baba tu na MK je z topolcian a tiez robi taketo ciapky. ak chces, poslem ti mail. posielala mi foto, ale nepresli mi.. neviem preco, asi silny antivirak...

nada.hope
18. sep 2009

Ika su krasne len ja si netrufam kupit nieco pre Ninku, bez toho ze to nevyskusam predsalen na jej sisku nesedi kazda ciapka 😀

ellen
18. sep 2009

ja rozmyslam sama.. my asi ked sa odstahujeme a ked daju NORMALNU rodicovsku... ak vydrzi tych 260, ci kolko to ma byt, tak mozno hadam aj za rok...aby sme mohli aj uver platit...

dejna3
autor
18. sep 2009

nada, ja neviem k čomu ste dospeli? 😀 😀

nada.hope
18. sep 2009

baby ja by som aj hned brala druheho lezuna, nech ich mam tak po sebe, ved kto sa potom na stare kolena bude ucit zasa nieco nove 😀

dejna3
autor
18. sep 2009

tie tmavomodré sú úplne úžasné 😵

nada.hope
18. sep 2009

ja som za tie zlte.........su nadherne, asi si ma inspirovala 😀 😀 😀

dejna3
autor
18. sep 2009

baby, no tak my sme sa zhodli napokon na 2-ročnom vekovom rozdiele, ale asi to bude ešte menej 😀 😀 😀

dejna3
autor
18. sep 2009

ak budeš objednávať, tak daj vedieť, rozdelíme poštovné 😉

nada.hope
18. sep 2009

dejna si tehu?!

ellen
18. sep 2009

nada, tak rovno nemam odvahu sa opytat ani ja... 😉

nada.hope
18. sep 2009

elln ale stichla, nieco na tom bude 😉

dejna3
autor
18. sep 2009

😀 😀 😀

blbne mi koň 😠

ellen
18. sep 2009

no len aby... 😀

nada.hope
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀
Ja som to pocitala a medzi mnou a brachom je presne 16 mesiacov, ked odpocitam 9, tak som zrovna v tom case aj ja, zeby som neporusila tradiciu?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
18. sep 2009

ellen, si asi nepochopila 😀

nada.hope
18. sep 2009

Dejna zahovara, to je podozrive 😀 😀 😀 😀