Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
31. júl 2009

No nasa kaskaderka sa zobudila na manzelaskej posteli a nie ze by plakala, ale ona liezla az doliezla,.............. spadla nastastie nic zlomene hlavicka aj nostek v poriadku, iba narazeny nos, nastastie mame nizku postel a dost hruby gumolin, velmi plakala, ale na doktora sa skerila 😅 ................ a uz ju to ani neboli, iba trochu cerveny nostek a uz tu stlaca klavesy o sto sest,........................ale uz viem, ze ked zaspi u nas na posteli, tak sa prenasa do svojej postielky,...................chvala bozku sa nic nestalo 🤐

ellen
31. júl 2009

felixko.. je mi to luto... 😔

nada... co sa stalo?

inak, ja som bola vcera a dnes v praci, ale v noci ma chytilo hrdlo a tak som dnes utekala doktorovi, ide aj vikend, aj Babu aby nechytila nic... no tak som dostala lieky, teraz vecer som si dala.. a to mam od pondelku zas dovolenku, je tu segra s rodinou, tak mi to je luto, ze ma to tak obmedzuje... ale dufam, ze sa mi polepsi...

inffinity
31. júl 2009

Nadi tak hlavně že je v pořádku a že se nic nestalo..sluníčko malé, no chtěla mamince ušetřit práci abys ji nemusela sundávat asi 🙂 Dej ji od Mišičky pusu na nosík at ji nebolí 😉

dejna3
autor
31. júl 2009

babulky, moc vám všetkým ďakujem za odpovede, veľmi ma to ukľudnilo, lebo už som z toho mala všelijaké pocity, ale aj dnes som sa vypytovala kámošiek a nikto tituly nepíše, takže je to hovadina ja vyšitá 😀 😀 😀 ale hlavne, že sme zdraví 😉

inffinity, nabudúce určite aj pokecáme, ale aspoň sme sa už našli 😀

nadi, tak aspoň, že tak to dobre dopadlo.... presne také šoky sme mali pred týždňom... 😝

dejna3
autor
31. júl 2009

felixko, vyjadrujem úprimnú sústrasť 😔

dejna3
autor
31. júl 2009

tak mi zajtra držte palce, aby som správne odpovedala 😀
papá 🙂

ellen
31. júl 2009

nada, tak som aj ja rada, ze ste v poriadku.

dejna, jasne ze budeme drzat palce... hadam si to uz len nerozmyslis´ 😀

inffinity
31. júl 2009

dejna jo jo aspon už jsme se viděly konečně 😀 😀
......a nauč se pořádně do zítřka text 😀 😀 😀 😀 😀 😀 at to nepopleteš 😎 😎 ať vám výjde počasíčko 😉

katinka0000
31. júl 2009

ahojte krasky!

dejna: drzime palce, nech vsetko dobre dopadne. potom sa ozvi, co a ako. hlavne sa zbytocne nenervujte. podla mna na tie menovky urcite tituly nepis. je to s prepacenim hovadina. neviem si predstavit, ze ja by som prisla napr. sestre na svadbu a tam by som mala napisane meno aj s titulom. asi by som odpadla. 🙂 🙂
my sme mali tiez malu svadbu a ziadne menovky sme nemali.

vierusik: my tiez este nechodime. nico sa takisto boji sam pustit. jedneho prsteka sa drzi uz len tak letmo, ale sam sa este boji. ved to pride samo od seba. zubky mame 4. nic moc, ale snad tie ostatne pojdu rychlejsie. a co matko? zvlada s tebou tehotenstvo v pohode?
ano, my sa uz potapame. nicovi sa to tak hrozne zapacilo, ze dneska chcel sam od seba skakat do vody. normalne sme nechapali. smial sa a so schodikov skakal. uzasny bol. 🙂

felixko: nico je uz o trosicku lepsi, ale stale je ako certisko. a ked mu nie je nieco po voli, tak je taky upistany, ze to musia pocut aj na koniec dediny. akonahle ma zbada, uz chce ist za mnou a ten clovek, co je pri nom, ho uz nezaujima.

katinka0000
31. júl 2009

trochu sa mi nepaci, ako sa niektore maminy krkolomne snazia ziskat pre svoje deturence hlasy, ked ich fotky poslu do nejakeho casopisu. je to niekedy az prehnane.
neviem, ci aj vam teraz prislo od jednej takej mamicky IP.

ika8
31. júl 2009

katinka: nechapem také maminy, už sme sa o tom bavili, že pre každú mamu je najkrajšie vždy to jej dieťa. A predávať fotku s dieťaťom ako tovar je na grc 😖

sofia122
1. aug 2009

dobre ranko baby dejna dnes sa drz drzim ti palce nech vsetko dobre dopadne.dnes rano som zacitila sofinke prvy zubok tak somrada ze uz konecne pojdu.vcera vecer asi okolo 21.00hod sofinka tak zacala plakat,ze som ju nevedela utisit ale nakoniec po hodine zaspinkala a spala az do 4.hod.vkuse.tak ju bolel zubok.Chcem sa vas spitak ako dlho vynde taky zubok,aby ho vydelo cez ustocka nielen na dotik.dakujem.

kkkatarinkaaa
1. aug 2009

Ahojte a dobre rano...
DEJNA- aj ja silno drzim palce, neboj, dopadne to podla vasich predstav 🙂 zelam Ti krasny zazitok 🙂

sssimi
1. aug 2009

Dejna aj ja sa pridávam. Nech na svadbičku spomínate do konca života ako na jeden z najkrajších dní.

nada.hope
1. aug 2009

Tak aj ja sa pridavam, pocasie Vam vyslo, takze vsetko len to najlepsie a hlavne zelam dlhe a pevne manzelstvo a este aspon dve deticky. 😉
No a dufam, ze mlada pani potom napise nejake svoje prve dojmy, ako sa citi v roli manzelky 😵 😵

katinka0000
1. aug 2009

ahojte!

o kolkej ma dejna vlastne sobas? no uvidime, ci sa nakoniec nepomylila a nepovedala "NIE". 🙂 😀

katinka0000
1. aug 2009

vonku je nadherne pocasie. akurat sme dozavarali ringloty a ulozila som nicolaska hajat. potom ideme na ihrisko a potom svokrovcom.

pa a pekny den!

felixko
1. aug 2009

ahojte,
dejna počasie vám vyšlo na jedničku, nech aj celý obrad s oslavou vyjde, to vám prajem

ada11
1. aug 2009

tak z dejny je už asi mladá pani, že ? 😀 tak dejna, vitaj v klube 😀 😀 😀

felixko, dovolenka bola super, aj Anet bola super, nemali sme s ňou problémy, kojila som ju po kopcoch aj v manduce 😀 v Prahe bolo tiež parádne, ach....už je po, ale čo už 😉 teraz idem chystať školáčku do školy, tašku, písacie potreby a pod. 😝 krásne postavičky PAT a MAT som videla v Tatrách a to v dvoch veľkostiach 😉

ellen, ako ste to vyriešili s tým opatrovaním Babu ? 😕

katinka, ani Anet ešte sama nechodí, veď majú čas 😉 ináč, tie poháriky a podobné somarinky som videla v papierníctve z boku spoločenského domu 😉

nada.hope, chvála pánu Bohu, že to dobre dopadlo 😉

inffinity, aj ja bývam blízko teba a dejny, možno nabudúce sa stretnem my dve 😉

kkkatarinkaa, tak už sa ti to kráti 😉

katinka0000
1. aug 2009

ada: dik! cez tyzden tam behnem. aj robite anet nejaku oslavu? ci len vy domaci? jedna baba, co zije v amerike z temy augustovky, robi svojej dcerke oslavu, kde bude 70 ludi. tolko som nemala ani na svadbe. 😀 😀

my ideme zajtra prec, takze vsetkym zelam krasnu nedelu! vraj ma byt horuco. 🙂 😀

nada.hope
2. aug 2009

Dejna tak zo srdca gratulujem k svadbe, bola si naozaj velmi pekna nevesticka a s manzelikom ste zlati, strasne vam to svedcilo. Mala Sofinka vyzerala ako mala princeznicka, aj ked som si najprv nevsimla, az ked ma Teri napomenula. Este raz zelam vela lasky, stastia a porozumenia. 😉 😉
Dufam, ze tituly nikomu nechybali. 😀

dejna3
autor
2. aug 2009

ahojte babuľky, ďakujeme všetkým za gratulácie, ste zlaté, svadba bola super 🙂 , sofinka to zvládla úplne úžasne 😵 , neskôr napíšem viac...
tu je zatiaľ len zopár foto 😉
http://www.yanco.sk/index.php?id=17&imggen_page=1

kkkatarinkaaa
2. aug 2009

Dejna- srdecne blahozelam, boli ste krasni, vsetci traja- krasne fotky, tesim sa na dalsie 😵

bubinko83
2. aug 2009

ahojte 😉 nam nejde internet doma, ☹ teraz sme u svokrovcov takze vas aspon pozdravim.

dejna bola si kraaaaaaaaaaasna a uplne prirodzena nevesta 🙂 Super.Taze prajem vela vela uspechov na spolocnej ceste,vela stasticka a lasky ale aj vela pevnych nervov 😉 😀

inak sa mame dobre dalsi zubok nam vykukol ocny.Takze dokopy mame 5 zubkov. 😵

inffinity
2. aug 2009

Ahojky Dejna moc vám to sluší.. přítel vás viděl i naživo jak nakládal kočárek a já to samozřejmě nestihla já viděla jen ženicha 🙂 moooooooc gratulujeme všichni tři 🙂

teri3
2. aug 2009

ahojte, my sme s manželom prežili krásnu romantickú nedeľu - obaja sme jak dva vyflusnuté rezance 😝 . Máme dáku virózu. Akurát sa mi včera navečer celkom polepšilo, ale dejne som na svadbe veľa škody nenarobila 😉 . Všetci boli krásni - však vidíte na fotkách, aj 😉 Sofinka to zvládala perfektne 🙂. Sranda bola, že keď sme tam večer prišli, tak chodili spať na striedačku - raz Sofi a raz Filipko.

felixko, to sú smutné udalosti 😔 . Ale je zvláštne, že niekedy to ozaj funguje s tými snami...

ellen, myslela som, že ste išli na dovolenku na celý týždeň a Ty vo štvrtok napíšeš, že už si bola zase v práci 😕

ada aj ellen, tú dovolenku tak trochu závidím, mne by ozaj stačila aj taká na Slovensku, ale teda s Filipkovým papaním by som z toho nemala žiadne potešenie...snáď na rok. Ale teda som rada, že ste si to obe užili

a kde je soni?

minule som stretla na kupku aj mmoniku aj fejusu, ale tie sem už moc nechodia 😨

teri3
2. aug 2009

nada, dúfam, že to zajtra v pohode zvládneš, všade sa hovorí, že prvé tri dni sú najťažšie 😉 . Ale základ je, že Ninka bude v dobrých rukách 😵

teri3
2. aug 2009

a ešte som zabudla napísať, že v prvých dvoch obchodíkoch pod bránou majú 30%-ný výpredaj - v tom druhom vraj až do 40%, ale to neviem, na ktorých veciach. Dejna, majú aj tie suprové body 😉

sofia122
2. aug 2009

ahojte sofinka ma uz prvy zubok vykukol jej v sobotu.tak som velmi stastna.dejna krasne fotky boli ste vsetci traja zlati tebe aj sofinke to moc svedcilo.

dejna3
autor
2. aug 2009

tak ešte raz vďaka 🙂

svadba prebehla úplne v pohode, dokonca ani nervozitka nebola (ale veď v našom prípade, už fakt išlo len o symbolický akt) 😉 sofinka boal úplne celý deň úžasná, super zvládla fotenie - ako profesionálna modelka, fotograf bol z nej hotový 😀 , všetci ľudia ju obdivovali, keď sme boli v parku a úplne cudzí sa nám prihovárali, že akí sme strašne podarení aj s bábätinkom 🙂
obrad sme mali na matrike, sobášil nás primátor, sofinku mala na rukách moja švagriná - jej krsná - a kráčali pred nami... počas celého obradu si podarene mrmlala, vôbec nemrnkala, bolo to strašne podarené ... a vlastne za celý deň ani raz neplakala! 😨 ale určite aj kvôli tomu, že bola stredobodom pozornosti 😀
hostinu sme mali u peťovej babky, zábava bola super, mali sme DJa - môjho kámoša a spolužiaka zo strednej, sofinka sa vyjašila a "vytancovala" tak, až bola celá spotená a uprostred tanca zaspala na rukách 😀 😀
po ôsmej večer nám došlo ešte hádam aj 20 gratulantov... no bolo to super, každý bol nadšený, sedelo sa aj na terase, alebo vonku v záhrade, tam mali gitaru a spievaliiiii a bľačali... asi do tretej do rána... sa čudujem, že nikto neposlal na nás políciu 😀

jediné, z čoho som bola smutná - je svadobná kytica ☹ dla som ju robiť v štúdiu Jasmine - na odporúčania a sklamali na celej čiare 😒
v prvom rade - ju vôbec neurobili.... skrátka niekam založili objednávku a kytica vôbec nebola a pani majiteľka sa nachádzala v piešťanoch 😠 😠
po urgencii sa teda rozhodli, že ju urobia, riešilo sa všetko len telefonicky... na fotení v parku som bola bez kytice ☹ kyticu síce urobili, ale mala byť biela a oni spravili žltú i napriek tomu, že sme telefonicky viac krát opakovali bielu farbu (asi iné nezohnali) a vrchol všetkého bolo, že si vypýtali za ňu úplnú cenu!!!! 😠 😖 😝 🙄
kyticu preberala svokra, no keby sme tam boli my s drahým, tak rozhodne nezaplatíme toľké peniaze za to, čo nie je podľa našich predstáv (žltú fakt veľmi nemusím) a navyše nám spôsobili stres a samozrejme fotografie nevesty bez kytice 😝

myslím, že serózna firma by v takomto prípade mala poskytnúť MINIMÁLNE zľavu!!!! a oni sa ešte snažili hodiť vinu na našu stranu - vraj kytice sa zajednávajú 2 týžden vopred (ja som objednala vopred asi "len" 10 dní 😝)... ak to nestíhali, amli mi to povedať hneď pri objednávke... ale to nie, radšej vzali odo mňa zálohu 😖

až na túto nepríjemnosť, ktorú ešte určite pôjdeme riešiť, bola svadba úžasná, nad moje očakávania 🙂