Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
23. nov 2009

alicc: aj nas nico sa dost casto budi v noci. ale aby som to nezakrikla, posledne dni spava uz sam v postielke a papa uz len 1-2 krat za noc. snad sa to bude uz len zlepsovat.

katinka0000
23. nov 2009

kkkatarinkaaa: a to od kolkej bola viki hore? fuha o 4:00, to ti dala riadne zabrat. 🙂

kkkatarinkaaa
23. nov 2009

katinka- no okupala som ju okolo pol8, potom zaspala asi na pol hodku o 23 a potom zas nejakych 10min spanku po jednej v noci....a potom som ju dala do pstielky -bolo nieco po stvrtej...no az sa bojim, co to bude zasa dnes v noci... 😅

dejna3
autor
23. nov 2009

ahojte,
sme kuki teraz rozhodnutie - konečne vypadol niekto, kto si to zaslúžil 😅 .. inak, ja veľmi chodúra nemusím... hlas má síce nádherný, ale v každej pesničke počuť toma jonesa.. trošku mi to vadí 😒
som tiež sklamaná z moniky, v semifinále bola super, ale teraz 😔 ... páči sa mi veľmi dominika, ale silno pochybujem, že vyhrá

katinka0000
23. nov 2009

kkkatarinkaaa: drzim palce, nech je to dnes o nieco lepsie. nas nico chodil tiez velmi neskoro spat, ked bol taky drobcek ako viki. teraz chodi okolo pol deviatej - deviatej.

dejna: aj podla mna ten bratislavcan bol o nicom. mne sa najviac paci chodur a bendig.

kkkatarinkaaa
24. nov 2009

ahojte
katinka- tak vidis to, tato noc bola len s jednou prestavkou 🙂
teraz sme boli trosku vonku a drobec samozrejme hned zaspinkal, tak idem povysavat 🙂 pekny den vsetkym, dnes je u nas super krasne pocasicko 😎

dandulik
24. nov 2009

ahojte kočeny............... 🙂 .........dlho som tu nebola..
u rodičov máme pokazený PC,tak ked tam idem na prázdniny, tak som bez netu.......
-..................trošku opozdene...........VšETKO NAJLEPšIE OSLáVENCOM... 😵 .........
kkkatarinkaaa............veru ten čas neuveriteľné letí...malá už ma 4 mes. aj niečo...a stále objavujem nové a nové veci ktoré sa pri nej učím.....v noci býva 2x horé.............tak je to od narodenia.....a zaspáva okolo 22.OO-23.OOh..............

felixko
24. nov 2009

ahojte,
konečne som dovarila 😉 Ninka zatial povyhadzovala čo mohla, nebolo ani kam stúpiť.

dnes sme mali v meste ministretko, ja, adkato, dejna, ika. naša Ninka bola ako zakliata princezná, ešte aj po ceste domov nejavila známky bytia, až tesne pred činžiakom musela ísť peši, držala si tú skladačku, kt.som jej kúpila /akože na Ježiška/, doma spustila srdcervúci nárek, aby som jej to otvorila, slzy padali ako hrachy, tak ma obmäkčila a nakoniec som jej tú hračku odbalila. teraz už leží na zemi a nevšíma si ju. zato ten ježko plyšový sa jej náramne páči, stále ho drží v ruke 😉

baby, pred Vianocami by sme mohli dať stretko pred vianočnými stánkami a dáme si punč, ja už si naň robím chuť hádam mesiac 🙂

dejna3
autor
24. nov 2009

felixko, super nápad 😉 my sme práve dnes s aďkou hovorili, že pôjdeme na punč 🙂 veru, stánky sa už začínajú stavať, aj stromček už je - len ho ešte musia ozdobiť... a už to začne 😵 už sa teším na vianočnú atmosféru 😉

ja som sa dnes narehotala na sofi... už ju chytajú také maniere - slečinka hanblivka - a dnes v telke rozprával nejaký starší pán a ona na neho kuk a hanbila sa ho 😀 😀 😀

alicc
24. nov 2009

ahojte,
dnes som bola na poradni, zajtra idem dole do nemocnice na 3D ultr. a moja doktorka ma dala aj na rizikové dole do nemocnice od 1.12. zato, že mi trochu tvrdne bruško. teda ja som na PN od 1.11. ale chodila som zatial len k nej.
dúfam, že sa zajtra dozvieme čo to bude, doma ma už bombardujú - idú mi mierne na nervy. 😝

dejna3
autor
24. nov 2009

jeej, alicc, tak daj vedieť, ako na 3D 😉
rizikové má v nemocke dr. kereková, je výborná, ja som u nej rodila a chcem ju opäť 🙂

katinka0000
24. nov 2009

ahojte!

alicc: drzime palceky, nech je vsetko o.k.

felixko: super napad. uz by som vas aj drobcekov rada videla. 🙂

dejna: tak sofi takato hanblivka? vyzera to tak, ze bude vediet ako na chlapov. 😀 😀

manzel teraz vecer doniesol z auta taky velky bager, co nicovi mamina a sestra kupili na meniny a nechal ho v chodbe. ked isla sestra domov, tak ho nico samozrejme nasiel a isiel sa normalne zblaznit, ako vykrikoval "ba"-"ba". tak ma tiez ako ninka darcek predcasne. cely vecer sa z neho neskutocne tesil. to ste mali vidiet tu radost. bager je jeho laska spolu so zvieratkami. 🙂

katinka0000
24. nov 2009

zajtra vstavam uz o pol stvrtej, tak by som mala ist pomaly spinkat. idem na vysetrenie stitnej zlazy do lubochne.

ika8
24. nov 2009

alicc, katinka: nech všetko dopadne zajtra OK 😉

stetko pri punči 😅 len nech tam nepríde sociálka 😀 😀 😀

katinka0000
24. nov 2009

ika: 😀 😀

dejna3
autor
24. nov 2009

ika: vybavíme 😀 😀 😀
katinka, tak nech dobre dopadne vyšetrenie 😉 aj moja kámoška tam takto už celé roky chodí 😝

ika8
24. nov 2009

dejna: veď na teba sa spoliehame 😵 😀 😀 😀

ika8
24. nov 2009

inak dnes som myslela, že budem musieť iku vytiahnuť z kočíka a tak utíšiť jej plač 😒 ale našťastie zaúčinkovala chrumka a zabudla na toho nesťastníka, čo ju rozplakal 😅 inak toto sa mi ešte nestalo, že by spustila takéto breky 😕

dejna3
autor
24. nov 2009

ika, no už má svoj rozum, a keď sa jej niekto nepáči, tak má dotyčný smolu 😉
jéjda, my sme dnes komplet vyjedli aďku 😀 sofi musela papať všetko, čo matúško, dokonca neskôr ešte aj sladkosť zbadala, tak hneď sa začala dožadovať... aspoň čajík sme mali nachystaný 😀 😀

dejna3
autor
24. nov 2009

ozaj - už je dnes 😀 - tak teda všetko najlepšie všetkým katkám 😵 😵 😵

ika8
24. nov 2009

Všetkým Katkám všetko NAJ aj od nás 😵

alicc
25. nov 2009

ahojte,
vy teda ale máte výdrž!!! tak dlho byť hore. ja večer odpadávam ako hnilá hruška 😨 , ale za noc som aj 10 krát hore. takže ráno vstávam asi tak ako keby som bola do polnoci hore.. 🙄 🙄
dakujem za drzanie palcekov, sono mam o pol druhej, tak ked sa večer dostanem k pocitacu, tak dam vediet ako to dopadlo.
dnes idem aj na masaz, chodim raz do tyzdna. robi mi to dobre na krize a na krcnu chrbticu, tak ked som teraz doma, tak si dopriavam aj takyto relax. 🙂 🙂 🙂

felixko
25. nov 2009

ahojte,
ďakujem za blahopriania, aj ja prajem všetkým Katkám na MK všetko naj, nech sú zdravé, šťastné, veselé a nech ich deťúrence poslúchajú 🙂

katinka ja som práve včera volala svojmu doktorovi kvôli výsledkom krvi, pretože sa mu nezdalo, ako mi búši srdce a tiež mám zvýšené hladiny nejakého faktoru pri štítnej žlaze. o 2 mes. idem na kontrolné odbery, ak sa to zopakuje, tiež ma pošle na endokrinológiu. inak by som sa nečudovala,lebo obidve segry sa liečia na štítnu, tá jedna ju má dokonca vyoperovanú.

tak musíme vymyslieť nejaký dátum a stretneme sa pri punči. sociálka keď by aj prišla, myslím, že by si dali spolu s nami ten punč, niektoré baby stadiaľ poznám a tipujem, že by nepohrdli 😀

my s Ninkou už počúvame vianočné koledy, ale žiadnu atmosféru vianočnú nepociťujem, je moc teplo na Vianoce ☹ ja už vyrábam advent.veniec + vianočnú gulu z prútia, potom hodím na MK foto

kkkatarinkaaa
25. nov 2009

ahojte!

ika-dakujem aj ja 🙂
dnes sme boli s rodinkou v meste a skocili sme do cukrarne...Simetria.bolo tak plno...ale vosli sme aj s kociarom 😉 Vikinka sa mi tam samozrejme zobudila, tak som jej tam aj musela dat papat...no komedia 🙂 Taka bola zlata...tak sa obzerala po vsetkych svetlach a ludoch...jaj, mala zazitok dneska 🙂

kkiikkaa
25. nov 2009

ahojte, aj aj želám všetko naj katkám, kačenkám, katarínkam 🙂
práve som vyše hodiny sťahovala fotky do pc (to ma teda fakt nebaví!), už "len" kedy ich /pre istotu/ dať na cd?!
v piatok mám poradňu, dúfam, že všetko bude ok.doktor sa ma už určite neopýta, či jem - za posledný mesiac som sa poriadne zaokrúhlila 🙂 aj pribrala ☹ aj keď to ešte nie je také strašné=6kg, ale už sa cítim ako guľa, kríže bolia, niekedy sa neviem ani postaviť, obuť topánky.... a poslednú dobu sa malinkej nepáči už ani na pravom boku - čiže stále len na chrbte 😖 opica krpatá! 😀
tento rok nejako vianoce nevnímam - aspoň zatiaľ... mám plnú hlavu iných starostí... 🙂

felixko
25. nov 2009

ahojte,
my sme sa práve vrátili od svokrovcov, malá sa tam ako inak vyšantila, doma nemá taký výbeh v našom 1izbovom byte a už spí v kočíku.

kkkika iba 6 kíl si pribrala? veď to vôbec nie je veľa. ja som v 30tt mala už na sebe +12kg a do konca tehu +17kg, 2kg som pribrala ešte poslednýtýždeň pred pôrodom, čo väčšina žien už schudne.

dejna3
autor
25. nov 2009

ahojte,

dnes som bola v práci na osobnom vybaviť nejaké veci, a o.i. som si aj predĺžila matreskú do 3 rokov sofi a oficiálne (i keď všetci už vedeli 😀) som oznámila ďalšiu materskú 😅

kika, vieš o tom, že darina mám malú emku? a mirka už má tamarku??? o mesiac skôr...
+6kg, to máš super, to ja mám teraz už asi +5kg... ale furt je to omnoho lepšie, než pri sofi, to som mala v nejakom 24 - 25tt asi aj +10kg... ešte stále sa ale môžem vyšplhať na +19kg 😀 😝 😝 a najmä - keď su pred nami vianoce 😠

felixko, ja som za týždeň prenášania nabrala tiež ešte 2kg 😖 ale to som bola total opuchnutá, aj pulz som mala veľmi rýchly 🙄

alicc
25. nov 2009

ahojte ,
tak vyšetrenie 3D mám za sebou ale moje deti sú v tomto ohlade nejaké vspurné a tak ako sa nedala pozerať tá prvá potvorka až do porodu, ani táto druhá nebola tomu nápadu nejako naklonená 😝 . takže mi doktor povedal, aby som prišla o týždeň, že možno sa umúdri. bábo sa mrvilo neskutočne, bolo to krásne, ale .... no nevadí ved možno nabudúce.
ja mám teraz plus 3,5 kg a už sa cítim taká nemotorná, lebo bruško mi rastie zo dňa na deň. 😨 😨 😨

dejna3
autor
25. nov 2009

alicc, a kto ti robil 3D?

ika8
25. nov 2009

čaute, takže dnes bolo ďalšie ministretko? 😀 inak ako som vytiahla iku z kočíka, bolo po nárekoch a vzdychaniach 😝 jednoducho tam už asi neobsedí... u babky behala do 19,30, ani na sekundu si neľahla a o spánku ani nevravím 😒

a k tým kilám v tehu... ja som pribrala do 20tt 2kg a do 30tt tiež 6kg 😉