Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

inffinity
7. sep 2009

dejna ano to bylo jak jsem vám tu psala román jak jsem to vybyvovala 😠

jestli Nada ví ve kterém parku to je tak dojdeme, co Nadi? chi chi já nemám ponětí kde tu je park 😀 😀

nada.hope
7. sep 2009

uz viem......chodim tadial do roboty a hojdacky som si este navsimla 😉 😝 😀

kkkatarinkaaa
7. sep 2009

ahojte

inffinity- ty este asi tiez kojis, ze? inak, po tom prvom mesiaci si uz zacala jest aj ovocie a zeleninu? lebo mne hovorili v nemocke setricky, ze prvy mesiac nesmiem jest ziadn eovocie ani zeleninu, ziadne ovocne dzusy a tak...tak po tom prvom mesiaci uz budem hadam moct nieco zaradit do jedalnicka, nie? ked vidim tie krasne paradajky v zahrade, tak sa mi zbiehaju slinky, ze...

ika-- boooooooze, mna teraz napadlo, ze este daaaavno sme sa bavili o homeopatikach, pamatas??ze mas nejake zvysne tbl.No ja som na to uuuplne zabudla ika....dobra som, co? 😖 jaj prepac..

ada11- dakujem Ti 🙂

dandulik, sssimi- vy ako? co nove s detickami?

kkkatarinkaaa
7. sep 2009

teri- Filipkovi vsetko naaaaaj k 1. rocku !!! 😵 😵 😵

ada11
7. sep 2009

teri, aj my sa pripájame, všetko najlepšie Filipkovi k prvému rúčiku 🙂 takže ďalšie batoľa v klube 😀

ellen
7. sep 2009

ahojte, po dlhsej dobe.

KEDY BUDE STRETKO??? ja mam od stredy pol dna a potom az do stredy volnooooo...

teri, ze si stretla babku-svokru aj s Barborkou... cislo podprsenky ti zistila? 😀 😀 😀 ale nie...

vseobecne?? uz som kludnejsia. mala zrusila denny spanok, som trochu na vetvy, ale inak v pohode, zalomila uz o siestej, je mi dlho teraz... drobcovia - obaja starsi - isli do skolky, takze sa to celkovo - aj prostredie, zacina zas menit. najlepsia sranda je, ze sme malej spomenuli, ze ked sa bude pytat a nebude mat dudlik, tak pojde do skolky... takze rano, chodime uz do mmesta, ale po ceste Babca rozprava, ze nejde babine, ale do skolky, mamina ocino do prace, Baborka do skolky... verim, ze by dnes nemala problem tam ostat... len tie plienky a ten dudel sa nas drzia zubami nechtami.... 😀
idem si nalakovat nechtiky, kupila som si nalepky, nech som krasna ako po gelovych nechtoch.. a stalo ma to len 1,02 € 😀 😀 😀

docitat uz nestiham, asi si pozriem spravy - koneecneeeeeeeeee po 100 rokoch....

dejna3
autor
7. sep 2009

aj my želáme filipkovi všetko najlepšie k 1. výročiu 😵

nada.hope
7. sep 2009

Filipcek vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 ale nam rasties ty nas potencionalny zatko 😀 😀 😀 😀 my sme vsera dosaihli 7 mesiacov, tak to by bolo tak akurat, nie????? 😵 😵 😵 😀

teri3
7. sep 2009

ahojte, Filipko ďakuje 😵 😵 😵

no dnes to "oslávil" - rozťal si pusinku pri lození - krvičku mal v puske ešte aj o hodninu 😖 ☹ . A neviem, či kvôli tomu, alebo z dákej "spomienkovej melanchólie" mu zase nechutilo papať. No nič, zajtra bude hádam lepšie 🙂

ellen, no ani sa tak veľmi nezdržala pod oknami - už bola nedočkavá - išli na predajnú akciu 😉 😀

nada, aj ja mu tak občas hovorím - že Filipček 🙂 😵 😀 . No, či to bude akurát, uvidíme časom...dnes sa totiž šplhal jednej kočke do kočíka 😀 😀 😀 . Inak je to typický chlap. Prešla okolo pekná žena (asi tak v mojom veku) a on vkuse išiel za ňou 😀 😀 😀

nada.hope
7. sep 2009

No toto, no tak uz po takych zrelych zenach Filipko pokukuje, tak to sme asi out?? 😨 😕

inffinity
7. sep 2009

Filipko všechno nejlepší přejeme s Mišičkou 🙂

kkkatarinkaaa- ano stále kojím a doufám, že dlouho budu a není to pravda že nesmíš ovoce a zeleninu..klidně si dej jen zkus trošku a pozoruj co to s malinkou udělá..vynechej citrusy, strukoviny, květák, brokolici, kedluben(tedka nevím jak se to řekne slovensky),česnek a cibuli i po tepelné upravě nadýmají, já jedla skoro vše dokonce v té době i třešně a tedka i meloun, broskve...ale s mírou nepřehánět..a když dáš nový druh tak jen zkus a uvidíš.. ale papkej ovoce potřebuješ vitamíny..i džusy můžeš pít, jen já ještě i tedka nepiju citrusové..

sofia122
7. sep 2009

a ja prajem filipkovy vsetko najlepsie k narodeninam vela zdravia nech sa ta poslucha a nech ti roby len vela radosti.

sofia122
7. sep 2009

babenky ste tu

ika8
7. sep 2009

filipko: všetko najlepšie - teri zagratuluj mu v mojom a ikinom mene 😉 a keď sme tak pri tom, ani ike včera nejak nechutilo papať, ale dnes je to už ďaleko lepšie... dnes toho popapalaaa, dali sme aj tvrdý syrček a ten jej stále šmakuje... šmakoval aj jogurt, ale musela som jej ho dávať nie lyžičkou, ale liať do pusinky ako z pohárika (ak sa vydarila foto, tak dám ako vyzerala 😅 )

ninke od nada.hope tiež všetko naj 😉

ika8
7. sep 2009

ahoj mirka

sofia122
7. sep 2009

ahoj ikus ako sa mate davno sme vas nevydeli

ika8
7. sep 2009

dnes som išla k našim a videla som podobný kočík ako má sofi, tak som chcela hodiť debatu a to si nebola ty 😅 ... tak sa stretneme snáď nabudúce 🙂 . a sofi už spinkáva lepšie? zúbok sa už prerezal? aj druhý?

ika8
7. sep 2009

tak pridala som foto ako sa pije jogurt 😝 😵

ika8
7. sep 2009

😔 😔 😔 dobrú

ika8
7. sep 2009

tak som ešte tu... omylom som klikla na propagovanú súkr. škôlku v Blave a že mesačný poplatok 600e 🙄 ... to snáď nemyslia vážne??? veď toľko som ani nezarobila 😠 teraz neviem či málo zarábam alebo veľa pýtajú 😝 😕 😖

katinka0000
7. sep 2009

ahojte!

prisla som len na rychlo zagratulovat filipkovi. VSETKO NAJ!!!

ika: krasne foto 🙂

zajtra sa ozvem.

dobru noc!

dandulik
8. sep 2009

teri......všetko najlepšie FILIPKO........ 🙂

kkkatarinkaaa..............malička sa ma fajn, pekne rastie, papať jej chutí.........je dobrubká.... 😵 ...práve rozmýšlam čí ju mám dať zaočkovať proti tým ROTAVIRUSOM.....platí sa to celé, poisťovňa to neprepláca......tak stále hladám všetiaké info o tom a premyšlam......či je to dobrá vec...
-....a čo malinká...je dobrá, papká???kojíš, že???

....A čo sa týka jedenia ovocia a zeleniny............tak ja jej len ošupané jablká a sem tam banány..........iné nič....džúsy vobec nie.....ani kapustu, kel, karfiol-NIE-........semtam BROKOLICIOVU POlievku...a var si len ZASMAZENU.......je dobrá na mlieko....ja ju jem stále...už mi snej aj šibe.... 😵 .

felixko
8. sep 2009

ahojte,
hlásime sa vám po očkovaní, v noci boli teploty, ešte aj cez deň, teraz je už OK. večer malá nemohla chodiť, lebo dostala do svalu dve injekcie. bola smiešna, len stála, potom sa odvážila spraviť krok, bola ako robokop, keď zistila, že to bolí, tak spustila plač. o polhodinu, keď zaúčinkoval Panadol behala jak šalená 😀

kkkatarinka ja som asi do 3-4 mesiacov tiež nejedávala skoro žiadnu zeleninu,ovocie, okrem osupaného jablka a banánu, ako píše dandulik. pokial mozes, tak to obmedz, vyhneš sa tým kolikám u malej. mne sa to neoplatilo, zopár krát som skúsila, ale potom sa mi to vypomstilo...

teri Filipkovi všetko naj 😀 😀 😀 pamätáš, ako sme sa stretli na poradni prvý krát? každá sme čakali, kedy to na nás príde...Božinku,ako ten čas letí

teri3
8. sep 2009

ahojte, ďakujeme za ďalšie gratulácie, ale odovzdám ich až zajtra, lebo už spokojne odfukuje 😵 . Tento nový režim sa mi páči - raz denne spí 1-2 hodinky a potom večer ide spať už okolo 8-mej 🙂

felixko, veru, je to nedávno, ešte si Ťa pamätám, ako som Ťa obdivovala, že si bola na šteklách v takom pokročilom štádiu tehotenstva a že si aká pekná štíhla tehuľka 😉 . A o chvíľu aj Ninka bude oslavovať rôčik 😵

ika, no malá nemá chybu s tým jogurtom a super, že aj syr už papá. Vidíš, o chvíľu budeš musieť zamykať chladničku 😀 . Naše dnešné denné skóre - 500 ml mlieka, 200 ml kaše 😕 😖 (našťastie v tej kaši bola aj čerstvá hruška 😉 )

sofia122
8. sep 2009

ahojte sofinka bola tak unavena,ze uz spinka zaspala uz o 19.15hod.tak uz mam veget

saskovie
8. sep 2009

čaute babule.nestíham!!!!!!!Všetkým oslávencom len to naj naj naj.Som tu na skok,pretože už druhý týždeň pracujem a som teda parádne vyťažená.Hlavu mám ako melón.Dobre mi asi tak,nemala som do toho tak raketovo vhupnúť,ale to už je asi neskoro vyplakávať.Ale vyčítam si to.Viem že nie som určite jediná, ktorá pracuje a svoje mimčo má napr. u maminy(v mojom prípade).Trošku ma ukľudňuje,že sa odlúčim od Adelky tak okolo 10.30hod a v robote som do 16.00hod.Takže ten čas nie je taký zlý.A pri mojej "hektickej a momentálne riadne hlučnej práci" to ani nestihnem vnímať ako to ubehne,len mi pak príde ľúto že si to s ňou neužijem naplno.Ale však materská, resp. rodičov.príspevok je rozdiel ako normálny plat.Inak sa k stavaniu domčeka človek nedostane.Chce to asi čas,a nájsť ten správny rituál,či režim,pak to musí ísť ako po masle.Uf,vyliala som si trošku srdce.Aj to dakedy dobre padne.Dajte vedieť ak tiež niektorá pracujete pri drobčekovi.Majte sa zatiaľ krásne

sofia122
8. sep 2009

baby ste tu

dejna3
autor
9. sep 2009

ahojte 😉
sa flákate 😝
soni, tak ty už pracuješ? inak včera som stretla v meste kočku, čo bola so mnou na izbe v porodke - stretli sme sa prvý krát od pôrodu... 😅

ika, šak to je jak školné za celý semester na VŠ 😠 😠 😠 ktovie, či sú tam tei "vychovávateľky" nejak super extra vyškolené a aké zázraky ony vlastne s tými detičkami dokážu, keď toľko pýtajú 😝 🙄

felixko
9. sep 2009

teri aj my máme taký režim, že spí raz denne 1-2 hodky a potom už o 20 zarezáva. my v sobotu oslavujeme Ninulkin rôčik, dala som jej upiecť tortu s postavičkami z A je to som zvedavá ako zareaguje.

baby, myslíte, že malú môže z toho očkovania bolieť bruško??? lebo prdí ako strela, v noci bola asi 100 krát hore s plačom a furt strielala. až sa muž zobudil a pýtal sa ma, čo to.

saskovie nič si nevyčítaj, naše mamy bolo na tom oveľa horšie. nemali sme ani pol roka poriadne a už museli nastúpiť do roboty

ika už dávaš aj syr? ja som ešte neskúšala. ale zato som skúšala dávať hrozno, domáce, nestriekané. skoro sa zadrhla malá

dejna3
autor
9. sep 2009

felixko, no neviem, či bruško bolí z očkovania ☹ možno ninke niečo nesadlo z jedla..

ja som dala minule sofi na desiatu rožok natretý slabunkou vrstvou masla a kúsok jemnučkej hydinovej šunky.. no tá sa išla s tým zadrhnúť 😅 😀 ... na druhý deň som jej dala namiesto šunky, trošinku džemu (len tak zafarbiť) - to už ale vôbec nechcela 😝 je to jasný mäsožravec, po tatovi 😀 😀