Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

inffinity
3. feb 2010

hele znate ten ftip..chlap v obchode na prodavacku (rika si ze ju nasere) dejte mi litr mleka.. ona vezme metr rozlozi na pult a podel nej vyleje mleko.. a chlap no a tedka to prosim zabalit 😀 😀 😀

jak sem to dopsala tak mi pripada ze to vubec neni ftipne 😖 😖 😀 😀 😀 😀

ika8
3. feb 2010

ozaj, bola som kupovať čapované víno a boli mi ponúknuté anion vložky 😀 😀 😀 skoro príbuzný sortiment 😀 😀 😀 som sa v duchu z toho smiala 😉 ale môžu byť dobré, vyzerali dobré hlavne na leto, boli také príjemné na dotyk

dejna3
autor
3. feb 2010

ika - už si to ani nepamätám, ale tuším 50gr. bolo akože poldeci 😀
tie aniónové vložky sú nejaké liečivé, či čo? 😕 už som niekde videla reklamu, asi tu na mk, ale nevenovala som tomu moc pozornosť...

ika8
3. feb 2010

áno, sú liečivé a vraj ich možu používať aj chlapi na hemeroidy a neviem ešte na čo... fakt ma to veľmi nezaujímalo zatiaľ

ika8
3. feb 2010

za chvíľu tu očakávam návštevu z vedľajšej izby... vždy papáva tak okolo 12-01h... dejna aj sofi papáva v noci? ika papá o 21h potom o 1h a potom o 5-6h... do roka nočné papanie odmietala, teraz ho vyžaduje 😕

dejna3
autor
3. feb 2010

ja skapem - že chlapi a vložky 😀 😀 😀
ika, nie, vystačíme si s večerným papaním - cca o 21,30 a potom až ráno o 7,00, keď ide tata do práce 😉

ika8
3. feb 2010

mne tiež bolo do smiechu... ale nech... nech pocítia, aké to je 😝 a hlavne v lete 😝 ja by som to povinne predpísala každému aspoň na jeden mesiac v živote 😅

dejna3
autor
3. feb 2010

dnes som "zhrešila" 😅 vypila som asi 1/2 litra coly... straaaašne mi už od včera chutila... som jak závislák - drahý sa na mne rehotal - lebo som vravela, že aspoň ovoňať keby som tak mohla 😀 😀 😀 tak mi dnes kúpil 😉

dejna3
autor
3. feb 2010

😀 😀 😀 ale ja si to aj tak neviem prakticky predstaviť, ako tam tú vložku majú strčenú s tými svojími "inštrumentami" 😀 😀 😀

ika8
3. feb 2010

dejna: tak to ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inffinity
4. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy mate tema 😀 😀 ale kdyz jste u toho normalne jsem se jednou brachy ptala jak si naseda na kolo, jestli ho netlaci koule 😀 😀 😀 tak mi to vysvetloval, no srandy kopec 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

inffiiiiiiii...... a ja že si už zalomila 😉
tak to musí byť tiež zaujímavé 😀 😀 😀 majú tí naši chudáčikovia ale problémy 😝 si ani predstaviť nevieme 😀 😀 😀

inffinity
4. feb 2010

dejna kde pak .. 🙂 nejak jsem se naucila chodit pozde spat a dopoledne spinkam s misickou 😀 ael uz poficim.. pa pa a dobrou nocku 🙂 🙂

dejna3
autor
4. feb 2010

inffi, my tak isto 😉
a veru idem už aj ja, dobrúúúú | 😉

ika8
4. feb 2010

😔 😔 😔 😔 😔

felixko
4. feb 2010

baby, vy ste tu viedli dokedy nočnú debatu? a ešte na akú tému? som sa zasmiala 😀 😀 😀 že povinné pre chlapov, ika dobrý nápad, len ako ho zaviesť do praxe?

ja som o tých vložkách vedela z reklamy, ktorú robila jedna pani na stv1 v dámskom magazíne, veľmi ich ospevovala. len by som rada vedela ich cenu. ika a kde si kupovala čapované víno? nie na mexiku?

ada11
4. feb 2010

ika, dejna, normálne som si musela oči pretrieť, či sa mi to nezdá, ten čas písania 😕 😕 😕 to ja som už o takejto hodine out a totál 😝 ejjjj, ale "bejvávali" časy, ešte vlani som bola mladá 😀 😀 😀

alicc, dejna - obom sa vám to kráti a o 2 mesiace už budete 4 😉 ak budem na praxi, prídem vás pozrieť, aj bábenka. to je také sladké a krásne, také malinké.... 😉 mne sa veľmi páčia malé det, jááááj...no už bolo dosť.. ešte že nie je muž doma 😀 😀 😀

belohorcová má dieťa 😕 nestíham sledovať spoločenské dianie 😝 ozaj a Puškárová kedy čaká ?

mala by som ísť niekedy budúci týždeň na očkovanie s Anet MMR, brala som jej včera výter aby som mala istotu, že je alebo nie je OK 😉 mali vaše deťúrence aj reakcie?

kkiikkaa
4. feb 2010

ahojte holky, presne týždeň sme chválabohu domka- už sme to nemohli v nemocnici vydržať -teda ja. nelka mala žlatačku, ale kvoli mne sme šli o deň neskôr. pôrod bol strašný, i keď rýchly : v štvrtok v noci zátka, v piat.o11,30 mi doktorka na kontrole hovorí , že idem rodiť a malá bola pred treťou na svete! sestrrička ma odkecala od epid - že nemám bolesti a ide to rýchlo...no áno, ale posledná pol hodina - som myslela, že tam umriem!!! 😢 ešteže tam bol so mnou marek. skoro nič si z toho od bolesti nepamatám.vraj tam po mne skákali 4 sestričky, 2 doktori, dávali mi kyslík...., sťahovali popruhami... 🤐 ja si pamatám len bolest.nevládala som ju vytlačiť chúda moje malinké, hned musela do inkubátora:( horšie ako v mojich predstavách!pozašívaná som až hrúza.ale naša krásna malinká je odmenou za tú strašnú bolesť 🙂
mliečko máme - tak akurát pre ňu. vnemocke a prvé dni doma bola ukážková 3-hod., potom sme sa moc dve noci nevyspali (ja teda vôbec 2 týždne), poplačká si pri prebalovaní, prezliekaní, pri pokupelových rituáloch. mm mi strašne pomáhata 😉 hlavný prebalovač, podávač, pestovač.
za pol hodku moje lásky zobudím 🙂 , nelka sa opaluje 😎 a tato "stráži"=spinká.v utorok vážila 3060g 🙂/pri prepustení2800!) tak papá dobre, akurát, že strašne grcká, ale už dávame nutriton, tak dúfam, že to bude ok. dnes pojdeme na prechádzku 🙂
ja len neviem, ako to zvládneme bez tatina...keď už teraz pojde na tie blbé týždňovky.... ☹
ps: nelinka je krásnučká, vlasatá okaňa a moc ju ľúbime 🙂
papa

ada11
4. feb 2010

kkikkaa, ja ti dodatočne gratulujem 😉 zmeň si údaje v pase 😉 tak pôrod normálne na dokument. film, čoo 😕

kkiikkaa
4. feb 2010

ďakujem 🙂
fuj. kto by to pozeral 😀
údaje zmením niekedy nabudúce, už letím, papa

felixko
4. feb 2010

ada Puškárová má termín 14.2. a čo sa týka očkovania MMR, aj nás to zatiaľ obišlo, zajtra ideme na kontrolný výter, lebo sme mali zlatého stafylokoka. podľa toho, čo som čítala v téme septembrovčatá 08, reakcie boli rôzne, teploty na 8-10deň, výsyp, každé dieťatko to zvládlo inak 😉

kkika hlavne, že ste v poriadku a zdravé, na všetky bolesti sa zabudne. ja som tiež týždeň po pôrode hovorila, nikdy viac 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

ahojte 😉
sme si večer zaspomínalí na staré časy, kaď sa tu viedli nočné dialógy 😀 😵 😉

kika, šikulky ste, zvládnete to aj bez tatina, rýchlo si zvaknete, nebojkaj 😉

ada, jasnačka, ak budeš v nemocke - dojdi pozrieť 😉
čo sa týka MMR - my sme práve terat z vtom kritickom období - je to 9-ty deň po očku - a zatiaľ, chcalabohu, žiadne reakcia 😉 dokonca drobulienka zabojovala aj s chorôbkou, ktorá sa na ňu lepila odo mňa 🙂 tak sáď to zvládne úplne bez reakcií 😉

puškárová ešte neporodila... a viete, že aj zuza hajdu je zasa tehu? 😕

alicc
4. feb 2010

ahojte babulky,
tak konečne som cca pred hodinou dorazila domov . Bola som u zubárky, potom u mzdovej účtovničky sa povypytovať čo mi treba na materskú a ešte som sa trošku pomotala po meste a potom domov, ale je vonku kosa. 😝
zajtra idem do poradne, takže zase neviem kedy dorazím domov.

vy ste sa včera večer ale rozpísali a tie témy kásne. 😀

ada ak budeš v nemocke v dobe pôrodu pravdaže len príď pozrieť

Kkika dodatočne gratulujem a držím palce, užčite všetko v pohodičke zvládnete 😉

felixko
4. feb 2010

ahojte,
my sme sa dnes ledva dostali domov od babky, ešte som aj kľúče zabudla, tak som musela utekať za manželom do roboty. kto nemá v hlave má..

Ninulka tu akurát pobehuje, nakrájala som jej jablko na mesiačiky, tak ho chodí vypytovať. ja mám uvarenú kávičku a bordel v celej spálni 😝 .

o Hajdu viem, ale nevedela som napr. že Martina Moravcová je tehotná. minule sa aj Judínyová vyslovila, že túži po dieťati. neviem ako vy, ale ja ju dosť nemusím 😒 .

alicc
4. feb 2010

ani ja nie, pripadá mi taká pretvárka

dejna3
autor
4. feb 2010

judínyová 😝 😝 😝 radšej nech pekne ďalej papá tabletky, od ktorých je prsia narástli o 3 čísla 😀 😀 😀 😀 a nech sa ďalej strká do zadku našim "celebritám"... a tie je inteligentné komentáre 😖 odkedy odišla hablovičová zo smotánky - katastrofa 😒 sa jej nečudujem - robiť s takou trubkou 😝
sorry, som sa rozohnila, ale fakt ju NEMUSÍM 😝 😝 😝

inffinity
4. feb 2010

To je fajn ja vubec nemam tuseni o kom jste se bavili 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

inffi, treba sledovať aj slovenský bulvár 😀 😀 😀

inffinity
4. feb 2010

nesleduju zadny a vubec mi to nechybi 😉 nejak se mi nic nechce ani spat ani nic..asi si nahodim data do tabulky a pujdu kukat tv..dneska je tu nejak mrtvo 😀

teri3
4. feb 2010

ahojte, no aj ja som sa celkom pobavila na tej včerajšo-dnešnej debate 😀 😀 😀

ika, veru, ešte stále mixujeme. Sem-tam ožužláva rožky, papriku, chlebík, ale to potom povypľúva väčšinou. Ale kupujem mu také tie sézamové rybičky a bagetky a to spapá možno aj 10 😀

inak teda je to riadna posilka kočíkovať v tomto počasí. Chodíme aj kočíkom, aj na pešo. Sánky sa mu nepáčia 😅