Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
20. nov 2009

veď sa skúsim popýtať, uvidíme 😉
a dobrú, pre dnes stačilo, za chvíľu vstávam... dobrú 😔

dejna3
autor
21. nov 2009

ikuške gratulujeme k 1. rôčiku 😵 😵 😵

kkkatarinkaaa
21. nov 2009

ika- vsetko naj malej slecne k 1. rociku! 🙂

dandulik, sssimi- sledujete to, ako to leti?? ,,o chvilu,, budu nase deturence oslavovat 1. rociky...ale to si este peeeekne pockame a budeme si ich pekne uzivat, pokial su este malinke 😵

teri3
21. nov 2009

aj od nás Ikuške všetko naj k narodeninkám 🙂 . A cmuk od Filipka 😉

katarinka, však Vikinka sa ešte len nedávno narodila a už bude mať 3 mesiace 😵 ... a odkedy ju máš, sme sa ani nestretli

ada11
21. nov 2009

ika, aj my prajeme všetko naj Ikuške k 1. narodeninkám 🙂

ja sem nestíham ani moc chodiť, ale viete ako je to u nás, stále niekto chorý, škoda reči ...... ☹ ☹ ☹ stále niečo zlé sa u nás deje, ach....kedy vám napíšm, že sme všetci zdraví .... 😕

kkkatarinkaaa
21. nov 2009

teri- vies ako by som ja bola rada, keby ze si mozem hocikedy odskocit do mesta a kocikovat s vami z konika.... ☹ byvam sice blizko mesta, ale vies ako to je,...skoda skoda skoda...aj s adkouto by som sa uz rada videla nazivo 🙂
a ako vravis, veru na bud. tyzden mame 3 mesiaciky...vcera sa prvykrat s mojou pomocou-ked ju chytim a akoze ,,taham,, za ruciciky- posadila, pekne z lahu si uz sadkame 😵 😵 😵 taka je potom z toho stastna, ze az 😀

ada- neboj, hlavu hore, tie hnusne choroby raz musia pominut! 😉

kkkatarinkaaa
21. nov 2009

a koonecne som pridala aj fotky do albumu...ale mi to trvalo 😅

lucia563
21. nov 2009

Ike vsetko naj naj k prvemu rociku, Filip tiez dnes oslavoval pondelkove narodky 😉 😉 ale uz druhe 🙂

ika8
21. nov 2009

Ďakujeme všetkým za gratulácie 😵 torta bola výborná, ešte teraz mi je ťažko 😝 😀 😀 😀

Aj Filipkovi všetko naj k 2. rôčku

ika8
21. nov 2009

a ika samozrejme zahasila sviečku rukou 😅 veď ešte nemá taký výdych, aby sfúkla plameň, tak si pomohla... bolo aj troška plaču 😵
a teraz už spinká od 20hoďky, je unavená za celý deň, lebo bola s našimi a stále mala na jazyku "mama" 😕 to ju asi zmohlo 😵

inffinity
21. nov 2009

Připojujeme se i my ke gratulacím k 1. i 2. ročku 😉

felixko
22. nov 2009

ahojte,
ika krásna tortička, dávala si robiť u tej panej? dodatočne všetko najlepšie Ikuške, nech je zdravučká, šťastná, nech má veľa lásky /čo bezpochyby má/ a nech ju všetci poslúchajú 😝

tiež gratulujeme Filipkovi k 2 rôčku. Lucia pozerala som si tvoje fotky na FB, malý je taký chutný a manžel sa mi zdá byť strašne známy, ale neviem odkiaľ by som ho mohla poznať...možno som ho len párkrát stretla v meste a utkvel mi v pamäti, fakt neviem

ada všetky choroby heš, heš, heš

naša malá včera zaspala už o 18.30 a ráno ťahala do 7.30hod., ja ju fakt nechcem prechváliť, ale odkedy sme na UM tak spí perfektne. konečne som sa aj ja dočkala a vyspím sa.

peknú nedeľu prajeme!!!!!!!!!

ika8
22. nov 2009

ahojte,
felixko: áno, tortu robila tá pani, objednali sme čokoládovú... asi si idem zasa kus odkrojiť, je fakt výborná 😀 😀 😀
aj ika včera spinkala dlho, zaspala o 20h a spala do 9,30, iba s jednou pauzičkou na papanie o 5,30h 😵

dejna3
autor
22. nov 2009

ahojte,

aj filipkovi dodatočne želáme všetko naj k 2, rôčiku 😉

my sme boli včera celý deň u prababky, došli sme až o 22,00h sofinku som len prezliekla, nakŕmila a v momente spala... ráno ťahala do 10,00 😎
teraz vyvesím prádlo a ideme znova... dnes došiel sofinkin 3-mesačný bratranček, ešte sme ho nevideli, tak ideme kuki 🙂

ika, pekná trotiča s cicou 🙂

dejna3
autor
22. nov 2009

katarinka, vikinka je zlatunkavá 😵

kkkatarinkaaa
22. nov 2009

ika- take mi robis chute...tak by som si dala aj ja nieco sladke....
felixko- no pekne, to teda spala ako sa patri....dokedy si kojila Ninku?

ozaj, baby- neviete mi poradit, kolko by som mala dat malej vypit mliecka? ja si odsavam kazde rano a skladujem v mrazaku...no a z flase to davam Vikinke vypit v takom pripade, ked odbehnem do mesta a pod-resp. dava jej vtedy papat babka...len ja jej nachystam taku stovku a to stahne raz-dva a este by chcela...tak neviem, kolko vlastne by som jej mala dat...nemam s tym skusenost, kedze stale kojim a tak neviem, kolko vlastne drobec vypije...DAKUJEM VAM

dejna- dakujem 😵 a tie vase cierno biele fotky nemaju chybu....

kkkatarinkaaa
22. nov 2009

ika- torta je krasna 🙂 takze to je od tej pani, odkade mala aj felixko Pata a Mata? No tak to vyzera, ze tam raz zavitame aj my, tie torty su krasne a urcite aj chutne 😉

ika8
22. nov 2009

baby ja si nepomôžem, už to píšem asi tretí krát, ale tá torta je fakt chuťovo výýýbornááá 😵
naozaj odporúčam 🙂

alicc
22. nov 2009

Dejna: ďakujem za radu, v utorok idem do poradne, tak uvidím ako to poriešim ďalej.
všetkým detičkám želám veľa zdravia a lásky od rodičov - ale tú určite majú. 🙂 🙂 🙂

ika: tá torta vyzerala naozaj pekne.

kkkatarinka: ja som malú kojila 22 mesiacov a bolo to super. prestala som preto, že som už išla do práce.

sofia122
22. nov 2009

ahojte babenky ani nemam kedy sem ist sofinka ma zaneprazdnuje .uz mame 6zubkou a dalsi sa nam tlacia.Ikuske vsetko najlepsie k 1rociku ta torta je velmi pekna aj filipkovy naj k 2rociku.sofinka dnes spinkala doobeda 1 a pol a poobede 1stvrt velmi pekne uz spinkava cez den aj v noci sa to uz zlepsuje.ahojte

lucia563
22. nov 2009

Ahojte,

no my sme dnes ani nemali nedelu, bola som s muzom makat na dome, ale za ten dobry pocit to stalo 😉
a Filipko bol u nasich...

...A felixko na FB som najskor podla mena nevedela o koho ide 😉 😉 ale potom mi uz bolo vsetko jasne 😉 ...muza neviem odkial mozes poznat, ze by z mesta? On sa tam teraz ani moc neobjavuje, ked je stale na dome alebo v robote...ale zas sem tam ide a mozno z videnia ho poznas, neviem 😉

...a ozaj, Filipko dakuje za gratulacie 😉 😉 😉

dejna3
autor
22. nov 2009

my sme si dnes zaspomínali, aké je to mať takého drobčeka 😉
Keď sme došli, tak sofinku vôbec bratranček nezaujímal, zato ju velice zaujala jeho fľaška s mliečkom, na ktorú sa okamžite vrhla a chcela ju vypiť 😀 😀 neskôr, keď ho videla v kočíku, tak si vytiahla svoj dudlík a snažila sa mu ho dať pusinky 🙂 a stále ho chcela hladkať a mojkať 😉
boli podarení, takto o rok už budú spolu šantiť a behať po dome 😵

katinka0000
22. nov 2009

ahojte!

kkkatarinkaaa: nas nico, ked mal 1-2 mesiace, tak vydrzal v kuse hore aj 7 hodin. od narodenia to veru spachtos nebol. 🙂

ika: ta predajna je skoro oproti baranku v rodinnom dome. maju tam normalne obchod. myslim su to 3 miestnosti. vyber tam maju dobry a aj ceny. my mame odtial dost veci (autosedacku, golfac, detsku stolicku,...)

my sme boli dnes na "uvitani deti". nico tancoval, hral sa s detickami. konecne je vo svojej kozi. a potom sme boli v "mlynoch" v NR. manzel si pokupil nejake veci, lebo nema co v zime nosit. a popritom ma plnu skrinu veci.

katinka0000
22. nov 2009

ikuske: vsetko naj k narodeninkam. kde si davala robit tu torticku? je krasna.

kkkatarinkaaa: daj jej, kolko potrebuje. radsej vytiahni viac, aby nebola hladna.

katinka0000
22. nov 2009

inak superstar je podla mojho nazoru dnes neskutocne slaba. vobec ma to nebavi. na gottika nema asi nikto.

ika8
22. nov 2009

katinka: tortu robila pani, ktorá robila aj pre felixko a teri 😉 inak býva odo mňa asi 50metrov 🙂

na gotta fakt nikto nemá, ale určite mali pred ním aj veeeľkú trému, ja by som sa asi pos... 🤐
ale bendig s chodúrom boli na konci naozaj super 😉

dejna3
autor
22. nov 2009

mne sa dnes výnimočne fakt páčil šmajda... som nechápala, ako dobre to dal... ale celkovo to bolo fakt slabšie kolo, ani tie duetá im nevyšli úplne 😒

katarinka, každé dieťatko potrebuje individuálne množstvo mliečka na zasýtenie.... záleží aj od toho ako často papá... ja si spomínam, že v tom čase sofi vypila cca 120 - 150ml a papala každé 3 hoďky cez deň... v noci spinkala v kuse cca 7 - 8 hodín

felixko
23. nov 2009

ahojte,
kkkatarinka ja som Ninku kojila do 13mes., potom som viac menej musela prestať, lebo som sa nemohla zbaviť ekzému na prsníkoch a dlhodobou som používala kortikoidnú masť, inak by som asi ešte pokračovala. teraz sme obidve spokojné,lebo ja som sa zbavila ekzému a Ninka sa konečne dobre naje, lebo UM ju viac zasýti, mne v dôsledku tej infekcie poklesla tvorba mliečka a ona chúďa bývala hladná,preto sa aj v noci často budila. a čo sa týka toho, koľko jej máš dať vypiť MM, asi by som radila to, čo baby, daj jej toľko, koľko jej chutí.

dejna aj mne sa výnimočne páčil Šmajda, inak fandím Chudúrovi, ale tej duet s Dominikou im nevyšiel, samostatne spievali úžasne ale keď to dali dokopy, pílilo to uši

alicc
23. nov 2009

Ahojte,
moja malá papávala veru každú chvílu ked som ju kojila a po dvoch rokoch som normálne prešla na kravské mlieko. ale obdivujem vašich spachtoškov. malá sa ešte teraz budí a chodí v noci za nami do postele a ked bola menšia vstávali sme aj 4-5 krát za noc. uvidíme aké bude toto malé červíča. 😀 😀 😀

kkkatarinkaaa
23. nov 2009

alicc- ved ja kojim a este dlho chcem, teda velmi si to zelam 🙂 to len vtedy dostane z fkase, ked ja nie som doma a naaahodou sa zobudi a je hladna...

inak, dnes som hotova...mala slecna zaspinkala o stvrtej rano 😖 no...parada 😝

a superstar- vobec ma tento rok nezaujala...