Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

inffinity
23. feb 2010

katarinka, ještě jste u vašich? Našim se stále něco plete do cesty aby dojeli ☹ neviděli jsme se od vánoc..ale ukecávám J.aby sme tam o víkendu je jeli přepadnout, budou se totiž stěhovat a já už bych se neměla možnost "rozloučit " s bytem 😒 tak uvidíme jestli ho ukecám ale podle Mišinky jak na tom bude..

ps:nám se taky Michalka naplánovala sama 😀 😀

a kde jste dneska všichni?

Nadi a kde ty se touláš?Už jsem tě neviděla ani nepamatuju ani venku ani tu..
Těším se jak bude zítra, mělo by být teplučko chtěla bych jít ven..

hele maminy vybírám si sporťák..mohly byste mi něco doporučit? A nebo nějaké rady a tipy na co bych měla dávat pozor nebo co by měl mít co by se pěkně využilo a tak... díky díky.. ps: cena nerozhoduje.. 😎

dejna3
autor
23. feb 2010

inffi, aj ja dúfam, že bude zasa tak teplúčko ako dnes a teším sa na prechádzku 🙂

uf, inak sa mi zdá, že mi drobček asi tlačí na pľúca, strašne ťažko sa mi dýcha, mám pocit, že sa nemôžem nadýchnúť z plných pľúc 😔 tento posledný mesiac už bude asi riadna zaberačka 😅

inffinity
23. feb 2010

ha, Dejna nesklamala 😀 😀 😀

jak jsem čekala mišku tak ona měla stále nožku pod žebrem pod pravým..jůůůj někdy to tak bolelo že jsem se nemohla pohnout neto ještě dýchat 🙂 miminečka malinkaté nám maminám dávají pěkně do těla 😉

my jsme tedka papali, konečně jsem spokkojena že mišinka není hladová..

inffinity
23. feb 2010

jo a od té doby co ji nedávám kaši pěkně spinká ( tuk tuk) budí se jen v 00 na mlíčko a pak kolem 5h, 8h a vstáváme většinou 9:30 😎 😎

dejna3
autor
23. feb 2010

inffi - že klasika, vešiam prádlo 😀 😀

inffinity
23. feb 2010

jé já dneska měla už podruhé prádlo konečně zas venku..to úplně jinak voní.. a ten lenor no nádhera voní nám z něho dneska celý byt (tím nechci říct že to u nás jinak smrdí ) 😀 😀 😀

se podělím o příhodu..shodou náhod to bylo dneska i ve zprávách týká se to psů nebo spíše jejich páníčků..nevím teda nakolik kdo máte psa a jak to řešíte ale krajně se mi nelíbí to minové pole všude..ale prelička je že jedna ženská která tu v domě ani nebydlí chodí svého psa srát mi pod okna.. dneska sem tam měla pověšené osušky no já na přízemí jsem je měla až skoro na zem a ha pes...no a už aj sem byla v okně a hnala ji at si jde srát pod svoje okna když to ani po tom psovi neumí uklidit.. 😠 😠 😠 😠 ono je to celkem prima věšet prádlo a čumět se do hovna.. 😖 fůůů ale tak se mi ulevilo že jsem ji tam konečně přistihla..příště si ji natočím a zavolám policajty... 😀 😀 budu zlá zlá... 😎

dejna3
autor
23. feb 2010

jejdá, inffi, ani nehovor 😖 my sme boli v nedeľu so sofi na prechádzke a ani som ju kvôli tomu nechcela pustiť bežkať na trávu 😒 na každom m2 bol minimálne 1 kus 😠 😠

inffinity
23. feb 2010

přesně a pusť pak ty naše dětičky někam poběhat..

no co už máš pověšené 😉

dejna3
autor
23. feb 2010

ee, ešte drobné veci - ponožky, slipy a tak 😀

ja hlasujem určite za x-lander 😉

dejna3
autor
23. feb 2010

tak už idem 😔 dobrú 😉

inffinity
23. feb 2010

taky se mi líbí fest 🙂 no uvidíme se tedka budu nějaký čas kočárkovat a zjištovat ceny..no musím si ho jít někam ošahat 🙂

jinak jdu hajat za těma mojima zlatičkama tak pa pa třeba se zítra potkáme venku 😉

dobouúúůuuu 😀

teri3
24. feb 2010

ahojte, idete dnes niekto do mesta? Ja mám dáke vybavovačky, ale vyzerá, že bude super, tak potom asi zostanem v meste 😉

inffinity, jedna nevýhoda toho druhého kočíka - všimla som si, že nemá otočné kolieska 😉

kkkatarinkaaa
24. feb 2010

ahojte
tak dnesny hokej bol biedny, esteze sme to ustali 😅
inffi-ano, ano, este som doma do piatku 😵 😵 😵
ja som zvedava, do kedy budeme vo vanicke 😕 ale dufam, ze este dlho, narocky sme kupovali kociar s vacsou vanickou...

bubinko83
24. feb 2010

infi ,ja som za x-lander čo sa tyka tych dvoch kočikov 🙂

stou nemockou je to katastrofa,ale vraj bude fungovat normalne len čo nastahuju nove zariadenia.Vraj ten už byvali riaditel si pobral aj umyvadla. 😀 To je už ina diagnoza.co? 😖

inffinity
24. feb 2010

dobré ranko,

teri já pôjdu do města jen nevím v kolik 😎 cca +- 15h

katarinka my máme ten kočárek že se dá vanička sundat a dá se na to jen takové to něco na sedění, jenže to vypadá jak.... 😀 😀 a s tím já po venku jezdit nehodlám 😝 Miška se vleze i do vaničky ještě ale už je zvědavá a sedí no a máme to naštěstí polohovací že se může opřít ale za chvíli ji asi budou trčet nohy 😀 😀 hned jak se více oteplí už bych ji chtěla strčit do sportáku..ji se tam bude určo líbit..

teri a ty otočné kolečka já to moc nevyhledávám, vím že se s tím lépe jezdí no ale ani tedka je nemáme takže mi to je celkem jedno jestli tam budou nebo ne 🙂 jen bych možná chtěla přehazovací rukojet ale to má tedka málokterý ☹

teri3
24. feb 2010

inffinity, ja som mala hlboký kočík bez otočných koliesok, športový mám už s otočnými a je to super. Keď bolo veľa snehu, tak som ich zabrzdila 😉

inffinity
24. feb 2010

ten x lander je má že ? jdou asi i zablokovat..no líbí se mi záleží jak bude vypadat na živo 😉 zas líbí se mi v té barvě co jsem dala okaz jen jestli to není sebevražda takhle světlý kočárek 😖 jestli ho nebudu muset každý den drhnout 😀 😀 jedna sušenka a je to 😀

kkkatarinkaaa
24. feb 2010

inffi- ano,aj my mame taky ten kociar, z ktoreho je aj sportak, ale... 😀 aj my sa potom ohliadneme za oridžinek sportakom 😀

dejna3
autor
24. feb 2010

ahojte,

kukali ste hokej? ja som myslela, že toho bartečka zabil 😲 😲 😲 som sa tak zľakla, skoro som porodila 😝

inffi, no mne sa práveže konkrétne tá farba x-landera veľmi páči... taký som ešte ani nevidela 😉
inak, ika má čierny x-lander, tak sa jej povypytuj, ako je s ním spokojná, myslím, že je o.k. 🙂

my ideme tiež dnes von, ale asi až okolo 14-tej...

juj, mohlo by už ostať takto pekne teplúčko 😵

felixko
24. feb 2010

ahojte,
my sme už vonku boli, je fakt krásne teplúčko, Ninka vstávala o 6.30, od 9.30 do 10.30. zase spala /asi zázrak/, teraz znovu spí, neviem, nejaká je unavená v poslednej dobe. dávam to za vinu tomu poslednému očkovaniu, alebo jarnej únave. boli sme v Bille, tam kričala pri pokladni na plnú hubu "kukáááj, kukááj", neviem, čo videla...dala som jej rožok, jedla ho ako by som jej jesť nedávala. potrebuje dohnať to kilo, ktoré schudla. potom sa chcela voziť na tej kačici, čo majú v Bille, ale bola pokazená, tak aby sme jej prišli na svoje, dali sme ju do nákupného vozíka. tam čučala a spokojne sa vozila po parkovisku 😀 .

ten hokej bol len len 😝 mne sa snívalo, že to skončilo 5:5, dušo sa ráno smial, že to sa mi naozaj mohlo len snívať a keď bol stav 3:3, tak hovorí, že veru ten môj sen mal niečo do seba

alicc
24. feb 2010

ahojte,
dejna dakujem za radu. 😉
tá nemocnica je teda ale fakt katastrofa, zajtra idem do poradne pre výsledky na predoperačné vyšetrenia, tak uvidím, či ma tam vobec pustia. potom vás budem informovať. ale je to strašné že už ani tehotné ženy pred porodom nemôžu príjímať. 😝 😝 😝

dejna3
autor
24. feb 2010

tak sme sa dnes v meste postretali 🙂 🙂

my sme boli asi do 17-tej, hľadala som pre sofi topánočky, zajtra pokračujeme 😅 ale natrafila som na kráááásne jarné čiapočky, hneď som jej kúpila 2, na šnúrky so šiltom 😵
a ešte dnes sofinka vyfasovala nový kočík - buginku - lebo tú prvú sa jej podarilo zlomiť 😠 tá bola celá plastová, a táto druhá má hliníkovú konštrukciu, tak snáď niečo vydrží 😀

alicc, no to som veľmi zvedavá, ako pochodíš a či ťa tam vôbec pustia... lebo dnes tam boli vraj policajti a do areálu nesmel nikto, okrem onko - pacientov 😒
alicc, tak napokon ste vybrali meno 😵 veľmi pekné 🙂

jáj, som zvedavá, či tentokrát drahý mne ustúpi vo výbere mena, už je taký "nalomený" 😀 😀

alicc
24. feb 2010

dejna dakujem aj mne sa páči a aj alicke 🙂 , takže som spokojná 😅 , držím palce s tým menom u vás.

aj ja sama som zvedavá ako to zajtra dopadne. mm dnes večer bol pozrieť v nemocnici, išliel na bicykli tak cez vrátnicu prešiel (ale hovoril, že tam boli policajti) a dostal sa až dovnútra nemocnice, nikto ho nezastavoval. išiel pozrieť až k dverám ambulancie a tam žiadny papier, že by neordinovali nebol, tak uvidíme zajtra. 😠

katinka0000
24. feb 2010

ahojte!

dnes bolo nadherne pocasie. uplne som sa citila, ako keby zacinala uz jar. s nicom sme boli 2 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede vonku. boli sme aj v parku na gastany, sisky,... joj keby bolo uz leto.

infi: my mame golfac chicco a sme s nim velmi spokojny. aj ked ja pri nicovi uz kocik nevyuzivam skoro vobec. vsade chodime peso. 🙂 a v lete sme mali trojkolku s tycou alebo auticko s tycou, ktore teraz vyuzijeme ako odrazadlo. 🙂

sofia122
24. feb 2010

ahojte ano dnes bolo nadherne aj mi sme boli vonku poobede 2,5hod postretavali sme sa tam s tery,inffinity aj s mojou byvalou koleginou a mojou kamaratkou.dufam,ze aj zajta bude tak nadherne

inffinity
24. feb 2010

ahojte já se připojuji taky jsme byli venku bylo fajnácky teplučko a domů jsme přišli až 18:10 🙂

byla jsem domluvená s Teri a byla tam sofia122konečně jsme se seznámily že 😀 😀 😀 si vybavuju že jsem tě už nejednou viděla ve městě 😝

katinka a ma ten kocar i nejake oznaceni podle čeho bych ho našla na netu?

alicc taky gratulujeme k výběru, taky se mi líbí 🙂

dejna a ty si byla neviditelná, jsem tě neviděla, z dálky jsem zahlédla adkuto..

ale jak se Mišce líbilo s dětma 🙂 všichni tam běhali a ona je pozorovala nejraději by určo šla za nima.. 😀
jinač zas šla spát hladem ☹

a máme bronz z jakéhosi štafeta či co 😀 😎

dejna3
autor
24. feb 2010

inffi, si ma pobavila 😀 ja ešte s tým brušiskom dokážem byť neviditeľná? 😀 😀 😀
bola som aďkou, aj s ikou a stretli sme aj teri 😉

dandulik
24. feb 2010

dakujem baby za info..........
...no presne po týždni,čo nekojíím som "TO" dostala...takže po roku a pol si začínam "užívať "tie svoje dni.. 😖

ika8
24. feb 2010

čaute, tak dnes sme sa postretali.... vyšlo slniečko a my sme povyliezali ako muchy 😀 😀 😀 už keby takto zostalo 😉