Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejnas
29. mar 2010

ahojte,
tak som domka, v stredu ideme na to aj my 🙂 takže zasa budú 2 koníkovské bábätká narodené v jeden deň 🙂
dnes som bola ešte u anesteziologičky, bola to dr. dragúňová, ona mi aj minule pichala ten spinál.... možno aj teraz na ňu natrafím 😉
alicc, ja som už tiež opuchnutá, aj HK aj DK 😝

inak sranda, akým spôsobom funguje vlastne zdravotná dokumentácia v nemocke? lebo hľadali môj chorobopis z 2008 a sestrička mi dnes vraví, že ho nemohli nájsť, lebo som sa inak volala... to neregistrujú podľa rodných čísiel? navyše, mi v počítači, práve ona menila údaje... ale už asi zabudla 😅

dejnas
29. mar 2010

čo sa týka spania . sofi spáva výborne, ja sa ozaj nemám na čo sťažovať...len mám trošku aj obavy, či sa teraz "nepokazí" 😕 lebo drahý je vystresovaný z toho, že on ju v noci nebude počuť, ako mrnká a nechápe, ako ju vôbec ja počujem 😀 tak neviem, či si ju nebude ukladať k sebe do postele 😝

alicc
29. mar 2010

jej, to je super, že budeme spolu rodit v jeden den, tak to budeme asi spolu aj na izbe. 😉

a čo sa týka toho spania malej, alicka sa už týžden teší že bude spávať s ocinkom 😀

ika8
29. mar 2010

tak ika dnes v noci bola hore od 1h do 3,30 😝 ale neplakala, debatovala: mama? tata? baba? dede? a ja som stále dokola opakovala, že spinkajú, alebo že mamina by chcela spinkať 😝 potom o 3.h sa napapala a ťahala do 9,45 a to som ju zobudila 😅 teraz spinká v postielke... len dokedy? 😝

sofia122
29. mar 2010

aj sofi zaspala o 20.OOhod uz 2krat mrnkala musela som jej dat mliecko no ved uvydim aka bude dnesna noc. DEJNA tak to mas super ,ze ti sofi prespi celu noc mozno sa to aj mne niekedy splni a bude spat celu noc.

dejnas
29. mar 2010

alicc - minimálne na pooperačnom určite 😉

sofia122
29. mar 2010

co tu nikto nie je ?ked som tu ja.

dejnas
29. mar 2010

mirka, ja som mala robotu doteraz, len som občas nakukla, ale dnes som total vyčerpaná, tak si idem už ľahnúť 😔
pápá a dobrú 😉

sofia122
29. mar 2010

papa dobru aj ja idem ked tu nikto nie je len nech ti to vsetko dobre dopadne a nech je to male hlavne zdrave a ty sa drz.

dandulik
30. mar 2010

dejna...allic.............držím vám "palce" aby všetko dobre dopadlo... 🙂 😵

alicc
30. mar 2010

ahojte,
dandulik dakujem, ste zlaté, že budete na nás myslieť 😉

ika8
30. mar 2010

alicc: jasne, že budeme na vás myslieť v stredu 😉 už nech to máte šťastne za sebou 😵 a samozrejme, že aj my držíme všetky palce 🙂

dejnas
30. mar 2010

ahojte,
ďakujeme za držanie palčekov, dúfam, že pomôže 😵
my sa chystáme práve všetci 3 von, ja síce chodím ako de peyrac, ale ideme sa trošku prevetrať 😉
dnes som už horšie spala, furt sa mi snívali blbosti - o narkóze a podobne 😒 som zvedavaá, či túto noc vôbec zaspím 😔 asi až nad ránom, keď bude treba vstávať 😝

dejnas
30. mar 2010

sofinka je strašne podarená, taká starostlivá "maminka" 😀 dostala od babky bábiku - bábätko - s riadikmi na kŕmenie... fľaška, tanierik, lyžičky a pohár so sosáčikom + podbradník a plienočku... tak teraz celý deň kŕmi bábiky a macíkov... aj nás 😀 😀
a dnes vzala látkovú plienku a "utierala prach" na nočnom stolíku... keď doutierala, postavila tam pohár, ktorý som tam mala v noci 😀 😀 no gazdinku mám doma... bude sa asi starať ona o tatu, nie tata o ňu 😀 😀

sofia122
30. mar 2010

ahojte sofinka prave spinka tak som mohla odbehnut na pocitac.mi pojdeme von o 15.00hod mi tak chodime pravidelne.jak sa ti pekne hrala sofinka.aj ja chcem tej nasej kupit na menini kociar a ktomu nejaku peknu babiku na hranie.to mas sikovnicu doma ked ti aj poutiera prach aj ta nasa zoberie handrycku a utiera dlazku je prytom zlatucka.

bubinko83
30. mar 2010

ahojte kočky,som tu sto rokov nebola,ale čitam vas pravidelne.My sme stale s Filipkom vonku alebo ked niesme vonku tak upratujem.Ale to si všetky 😉 Dejna aj Alic držim palčeky aby ste sa rychlo zotavli v tej porodnici a šup-šup s drobčekmi domov.A dejna ty nezabudni sem dat vediet ,lebo už umieram od zvedavosti čo to tvoje babenko bude či chlop alebo baba 😀 OK????Ale hlavne vela zdravička vam prajem ,lebo viem čo cisarsky obnaša.Takže držte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

lucia563
30. mar 2010

Ahoj dievcata,

konecne mam chvilku, Filipco spi 😉 ...doobeda sme sa boli prejst do potravin ale tu neskutocne fuci, je to tu vsetko take otvorene, tak neviem ci poobede este vybehneme, aj ked zima nie je... Ale inak byvame vonku cele poobedia a to Filipkovi prospieva, lebo sa unavi a chodi uz konecne skor spavat, nie ako do nedavna ze okolo 23.OO hod 😠 😠 🙂 ...A este cakame aj navstevu, takze dnes to asi zaklincujeme dnu. Inak bubinko si to vystihla, ked nie sme vonku, tak dnu upratujem alebo varim 😉 (aj ked roboty mame teraz aj vonku vyse hlavy)...a stale dookola to iste 🙂, ale ved to asi poznate 🙂

...Tak Dejna, Alicc, zajtra mate velky den, rodinky sa rozrastu a tiez budete rady, ze to mate za sebou a veru hlavne rychle zotavenie po tych sekciach prajem , tiez mam skusenost...no a tiez som zvedava Dejna, co to bude ale to asi viacere, ze? 😉 Inak mas doma peknu pomocnicku, my to mame vyriesene tak, ze ja upratujem a Filipcek po mne rozhadzuje....nuz, dievcata su len dievcata, ak raz budem mat, snad sa poda na mamu a bude jej s upratovanim pomahat... 😉 😝

jankapiknova
30. mar 2010

Dejna,Alicc držim palce a prajem vela vela zdravička a rychle zotavenie 😵

alicc
30. mar 2010

janka dakujem a majte sa tu zatial dobre, ked prídeme domov, tak sa ozvem, 🙂 🙂 🙂

teri3
30. mar 2010

takže zajtra je stretko v Topoľčianskej pôrodnici 😀 . Dejna, alicc a ada11 😉 . Tak sa nám tam babuľky držte a nech ste čím skôr doma aj s pokladíkmi 😵 😵 😵 😵

lucia, náš Filipko aj povysáva, aj smeti zahadzuje do koša - čo sa zamladi naučí...nevesta mi raz bude vďačná 😀 😀 😀

jankapiknova
30. mar 2010

Chcem vam ešte napisat dievčata, že zdarma ponukam poradenstvo v oblasti hypotek,leasingov, poistiek(vyhodne rodinne,sporenie pre deti,dochodkove...) aj prefinancovanie už prebiehajucich hypotek na výhodnejšie.... Nechcem vas tym otravovat tu , len pre info som to napisala,ak niečo kludne IP. A prepačte že som trochu odbočila od temy 😉

dejnas
30. mar 2010

díky kočky, ozveme sa, pápá 🙂

katinka0000
30. mar 2010

ahojte!

sofia: nico spinka sam v postielke. nad ranom sa vypyta za nami do postele, ale stale neprespi celu noc. vcera papal 2-krat. a ked mu vypadne dudlik, tak hned nastupuje plac. ale da sa to vydrzat. uz bolo aj horsie. neboj, aj sofinke sa to zmeni.

dejna, alicc: zajtra drzime palceky. vsetky budeme na vas mysliet, nech to dobre dopadne. uz nech ste s drobcekmi domka. 😀 🙂

jankapiknova
31. mar 2010

katinka našmu malemu sa vylepšil spanok ked som ho odnaučila od dudlika ale papa tiež stale v noci ale okrem papania nas nebudi. 😉

sofia122
31. mar 2010

aj ja skusim stym dudlom uvydim co to spravy lebo jak tuho zaspi tak ho vypluje a potom mrnci.vyskusam a uvydim. TAK NASE BABENKY SU UZ TAM ZA CHVYLU TO UZ BUDU MAT ZA SEBOU.AHOJTE

jankapiknova
31. mar 2010

no vyskušaj to sofia, ale niektorym detom je tažko odnaučit ked maju dudel aj cez den aj v noci,naš maly ho mal vyslovene len na spanie. ked bol hore ho do ust nikdy nechcel a ked bol vecer velmi unaveny,vedela som že rychlo zaspi tak vtedy som vyskušala že po flaši mlieka mu ten dudel nedam a zaspal a už som mu ho viac nedala a ani nechcel,takže som to mala jednoduche. Tak držim palce
😉

ada11
31. mar 2010

teri, áno - to stretko sa konalo 😉

hlásim, že naše krásne Topoľčany sú dnešným dňom bohatšie o dve zdravé a krásne detičky 🙂 🙂 🙂 maminám aj detičkám prajem veľa zdravia a síl na zotavenie 😉 och...zase moja túžba zaplesala 😀

ika8
31. mar 2010

tak gratulujeme maminám ku krásnym pokladíkom, nech sú všetci zdravučkí a rýchlo domka 😵 😵 😵

ada11: a nedostala si povolenie od dejny prezradiť nám, čo to vlastne skrývala v brušku? sme zvedavé! 😅 😀 😀 😀

ada11
31. mar 2010

ika, nepýtala som sa, či môžem, ale asi radšej nebudem písať, ak sa neohlási v priebehu pár dní, tak pouvažujem o tom, ale ak ťa stretnem v meste, možno......... 😀 ale videla som obe detičky, tak prezradím aspoň miery:
mimi 1 : 3150g/48 cm a mimi 2 : 2850g/48 cm

kkkatarinkaaa
31. mar 2010

supeeeeer dejna, alic-aj ja som na vas myslela 😵 blahozelam maminakm ku krasnym detickam 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 🙂