Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
2. sep 2009

pre veci sa aj ika v pohodke zohne 😉 tak to je sofi šikovná, že tak dlho vydrží sama... ika tak dlho nevydrží, lebo ona by hneď za všetkým utekala 😝

sofia122
2. sep 2009

nada ninka uz zarezava?sofinka uz ano len obcas pomrnka a dalej spinka

sofia122
2. sep 2009

ved ika je mlacia tak musime postupne obe budu behat ked budu mat prvy rocik 😉

sofia122
2. sep 2009

uz tu nie je nik

ika8
2. sep 2009

dobrú noc 😔

felixko
3. sep 2009

ahojte, aká nočná debata tu bola včera?

katinka a prečo ide Nico na krv? my sme mali ísť v pondelok na očkovanie, nakoniec mi sestrička odkázala, že máme prísť o týždeň neskôr, lebo mali dovolenku. Ninke vyšiel v nedelu 5ty zub a bolo dosť plaču, tak by toho mala dosť s tým očkovaním
kati aj si niečo pozerala z tých vecí Topolino? ja idem dnes odoslať peniaze na účet, som zvedavá, čo príde.

inffinity
3. sep 2009

Hojte holky, už jste nějak řešili ten sjezd kočárků 😀 😀 😀 tak kdy se sejdeme ? 😉

dandulik
3. sep 2009

potrebovala by som poradiť...........dávali ste niektorá zaočkovať vašho drobca PROTI ROTAVIRUSOVEJ INFEKCIE............viem že si to musíme hradiť sami a je to 63€...........ale ked to má pomocť................budem rada ak mi teda poradíte či ju máme dať zaočkovať, alebo nie........DAKUJEM...........

felixko
3. sep 2009

dandulik ja som nedávala, ani mi to dokina nenavrhla, ale keď to má pomôcť, prečo nie? prečítaj si nejaké diskusie k tejto téme, budeš múdrejšia 😀

nada.hope
3. sep 2009

Dandulik ja som mala rotarixom dala zackovat 😵 ty este nie si rozhodnuta? ja som tusim platila za jednu 52 eur myslm.................. 😵 😵 😵
a nepicha sa to iba to mala vypije 😵

nada.hope
3. sep 2009

tak sorry za jednu 61,26 😉 som tu cenu mierne znizila 😵

dejna3
autor
3. sep 2009

dandulik, ja som podobne ako felixko - nedávala, ani mi to dr. nenavrhla... dávala som dobrovoľne len prevenar, ale ten je teraz už, myslím, povinný 😉

inffinity
3. sep 2009

Holky jdete některá tedka ven?

dejna3
autor
3. sep 2009

ja varím, takže, ee.... 😒

inffinity
3. sep 2009

😉 já dneska jen ohřívám 🙂

inffinity
3. sep 2009

Tož holt zas budu špacírovat sama ☹

dandulik
3. sep 2009

felixko.......nada.hope..........dejna...............dakujem za odpovede..............a ked ste ich nedali zaočkovať..........nedostali hnačky,horučku a tak.... však????musím sa poobzerať po fore, či sa tu o tom niekde píše.....diky...

dejna3
autor
3. sep 2009

dandulik, sofinka, nemala zatiaľ žiadne hnačky, ani horúčky, ťuk - ťuk 😉

katinka0000
3. sep 2009

ahojte!

tak sme boli dneska na odber krvicky. vacsinou rodicia cakaju vonku, ale my sme sa s manzelom votreli dovnutra, lebo sme chceli byt pritom. krvicku mu brali z rucicky. sestricka mu nemohla najst nikde zilku, ale nakoniec mu ju naslai medzi zapastim a prstami. inak to ste mali pocut ten krik. on ani nevnimal ten vpich, len to, ze sme ho vsetci drzali a ze sestricka si tam nieco na neho pripravuje. ale nakoniec sme to zvladli. ihla sa vytiahla a uz sa aj usmieval na doktorku.

felixko: krvicku mu brali, aby mu urobili normalny krvny obraz, ci je vsetko o.k. a ci ma v pohode aj imunitny system.

dejna3
autor
3. sep 2009

katinka, to mi pripomína, ako keď sofi čistíme noštek alebo strihám nechtíky na rukách... niežeby som to chcela prirovnávať, ale drobcov skôr zlostí to, že ich držíme a bránime im vo "voľnom pohybe" než nejaká bolesť, resp. nepríjemný pocit...
super, že už to má nico za sebou 😉 a vy tiež 😀

inak, baby, normálne nechápem 😕 sofinka je dneska taká dobrunkavá, už sa cca hodinku a pol hrá pekne sama v postieľke, vôbec sa nedožaduje mojej prítomnosti, takže v poho si robím v kuchyni 😵 tot sa u nás už teda veeeeeľmi dlho nestalo 😀

felixko
3. sep 2009

dejna tak moja dcéruša je dnes ako sto šlakov...fakt. ráno sa jej podaril rozbiť tanier s krupicovou kašou, potom sa nonstop po mne vešala, nemohla som ani navariť, stále chcela chytať trúbu, kde som piekla pizzu, keď som jej povedala, že je to pá, tak tej trúbe odušu kývala, mne nakoniec tá pizza zhorela na uhol, kokos až mi do plaču bolo, kolko som sa s ňou narobila...potom mi volal muz, že bol previesť peniaze za veci, ktoré som Ninke objednávala a uviedol tam zlý účet, takže odišli kapánek niekomu inému...úplne happy day, ešteže končí

dandulik klop klop, zatial sme nemali horúcky, hnacky 😉

dejna3
autor
3. sep 2009

felixko, deň blbec ☹ 😠 😖 a čo s tými peniazmi? nebudete ich pýtať späť? 😕

kkkatarinkaaa
3. sep 2009

caute baby

no my prave spinkame, tak som sem nakukla...jaj, tak je podarena, ako hadze hociake ksichtiky 😵 😵 😵

dandulik- kedy si isla s malinkou na prvu prechadzku s kociarikom? ja sa s tym velmi nechcem ponahlat...

sofia122
3. sep 2009

ahojte baby ja som doobeda robila slivkove gule robila som ich 3hodiny co som sa musela aj venovat sofinke.potom prysla mamina zafarbila mi hlavu a zobrala si ju so sebou tak som mala veget.a uz mame aj dalsi zubok vonku vrchny vedlajsi uz vysiel tak som rada dufam,ze na nejaky cas budeme mat pokoj 😉

katinka0000
3. sep 2009

dejna: paradoxne som nicovi dneska vecer strihala nechty a bolo to uplne bez pohnutia. pozeral na prsteka a ani sa nepohol a este sa pritom usmieval. fakt neviem, co sa mu stalo. 🙂 🙂

felixko: "uzasny den". ale zajtra isto najdes na chodniku aspon 50 euro. 🙂

kkkatarinkaaa: ja som isla s nicom tusim po 12 dnoch na prvu prechadzku von.

sofi: aj my ideme zajtra robit slivkove gule. ale my sme doma velky jedaci, tak ich budeme musiet urobit aj zo 2 misy.

sofia122
3. sep 2009

je tu niekdo?

dejna3
autor
3. sep 2009

katarinka, sofinka bola na prvej prechádzke, keď mala 10dní 😉 a to bol koniec októbra... dokina povedala, že pokojne už môžeme, začať tak cca hodinovou prechádzkou... myslím, že v lete sa nemusíš obávať 😉

katinka, to by sa u nás pri strihaní nechtov veru nemohlo stať 🙄 ešte tak na nožičkách... ale ruky určiet nieee 😝

baby, nerobte chute 😠 alebo prineste mi zopár tých slivkových gulí 😀 😀 😀 my sme mali teraz na "druhú" večeru palacinky s nutelou - po dlhom čase 😎

sofia122
3. sep 2009

ahoj dejna uz sofinke sa prerezal vrchny zubok?

dejna3
autor
3. sep 2009

nie, neprerezal sa ešte. sofinka má furt prstíky strčené v pusinke, kúpila som jej aj tú "zubnú" kefku, čo masíruje ďasienka - tá sa jej veľmi páči... ale hlavné je, že nemá problémy, veď ten zúbok raz určite vylezie a ostatné tiež 😝

dejna3
autor
3. sep 2009

baby, kamarát teraz poslal fotky dcérky, čo sa im včera narodila... je taká zlatunkavá 😵 😵 to už ani nie je pravda, že aj naša drobulienka bola taká, pred vyše rokom 😅