Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
27. jún 2009

misskkaa, ja som som tiez povodne chcela mat nejakeho porodnika vyhliadnuteho dopredu, ale nestihla som to,...................nastastie Dr.Kerekova mala zrovna sluzbu a v podstate ma odrodila a velmi mi pomohla,.............. ak ju chces chod za nou osobne, aspon to ti mozem poradit 😉
co sa tyka masazi, z porodnice si odnesies vela propagacneho materialu vratane cd, kde sa to vsetko dozvies, radsej si nic nekupuj, ak ti to nebude stacit, sama budes vediet co mas s mimcom robit a ked nie pomoze ti konik 😉 😀

nada.hope
27. jún 2009

a este nieco ak budes chciet v nemocnici je aj detska rehabilitacna sestra, ktora ti urcite bude vediet povedat viac ako ktorakolvek kniha, dokonca aj nazivo 😉

katinka0000
27. jún 2009

ahojte!

kkkatarinkaaa: my sme neboli s kociarom, nicolasko bol svojim oblubenym autickom. ked ideme nieco nakupovat, tak najradsej vezmeme auticko, lebo sa s nim lahko vsade dostaneme.

dejna: kde je ten obchod oli oli?

adkato: ja uz som nicovi melon dala a v pohode. skoro mi zjedol aj ruku. 😀

baby dokedy mam davat vigantol kvapky? bubinko, ada11 este drobcom davate 2 kvapky denne? daju sa kupit aj bez predpisu?
dnes sme boli v nemecku a tam skoro stale prsalo. potom sa ukazalo slniecko a zase prsalo. v dedinke, kde staviame dom, tak nasmu susedovi vytopilo pivnicu. a vraj su aj nejake ostatne domy vytopene. my nemame chvalabohu nic. on ma ale urobeny zly odkvap zo strechy, tak sa neni co cudovat.

katinka0000
27. jún 2009

adkato: nas nico jedol uz aj jahody aj ceresne. ceresne mu tak chutili, ze som ich musela potom schovat, lebo som sa bala, aby ho nebolelo brusko.

ika8
27. jún 2009

katinka: ja som sa pýtala na vigantol dr, ika ho má užívať aj v lete a to dve kvapky a na zimu zvýšiť na 3kvapky ráno do mliečka. A takto treba brať do dvoch rokov.

dejna3
autor
27. jún 2009

ahojte,
uf dnes osm odrovnaná 😝 a idem "už" zaľahnúť... dúfam, že zaspím 😔

misskkaa, číslo nemám ani ja, ale najlepšie je ísť za ňou osobne a dohodnúť sa 😉 a k akému gyndošovi chodíš?
ozaj - ja som mala vlani termín 12.10. a pre chlapca sme mali vybraté meno matej 😉 😎

katinka, ten obchodík je v uličke, medzi okresným súdom a sou obchodným... už tam kedysi bol obchod s detským oblečkom a kočiarikmi, potom ho zrušili a teraz je tam tento... a majú tam fakt nádherné vecičky z talianska, ale myslím, že aj odinakadiaľ 🙂

idem,chrrrr 😔 brúúúúú

bubinko83
28. jún 2009

kati ja už vigantol nedavam,nam ho zrušila už asi pred mesiacom.Skontrolovala mu fontanelu a povedala že už to ma pekne zrastene a hovori už ani vigantol nemusim davat,len nech doberieme to čo mame.

kkkatarinkaaa
28. jún 2009

🙂 ahojte kocky
no, nam tu zasa otrasne prsi.... 😖 ,,krasna,, nedela pred nami 😠
katinka- vy az dostaviate dom, stahujete sa do Nemecka? 😕 a vies co, nemate to auticko take nejake zelenkave? alebo nemala si ty oblecene nieco take zelenkave na sebe?...nieco sa mi mari... 😕

lucia563
28. jún 2009

Ahoj katinka0000🙂)) ja som davala vigantol do 1 roka, tak mi dr povedala, a par krat som ho kupila aj bez predpisu, nebol problem...
To mas super ze Nico takto pekne papa to ovocie, moj robi take ceremonie okolo toho, aaach....ono by stacilo keby to raz p poriadne okostoval a uz by zas poznal nieco nove a dobre....ale kym to nepozna tak ani za svet do pusy, tak my takto bojujeme so vsetkym novym, co mu pridam do jedalnicka, niekedy mam pekne nervy 😖

katinka0000
28. jún 2009

ahojte!

nam dr. o vigantole este nic nepovedala, tak si ho musim kupit. len neviem, ci sa predava aj bez receptu.

kkkatarinkaaa: nie, my staviame dom v kuzmiciach. do nemecka chodime pracovne. 😀
my mame modry vw touran alebo opel vectra kombi cerveny. spoznate nas podla toho, ze na zadnom skle mame nalepsku takeho maleho chlapceka v auticku s menom "nicolasko". 😀

katinka0000
28. jún 2009

a to nicolaskove auticko je take do zelena. mas pravdu. tak si nas asi videla.

katinka0000
28. jún 2009

luci: nicolasko vsetko ovocie a zeleninu zboznuje. to ma po nas obidvoch.

misskkaa
28. jún 2009

no neviem ani ako ta Kerekova vyzera,tak musim trosku poopytovat.
nada.hope ja som nevedela ze aj nieco v porodnici dostanem,teda nejake cd a letaky. tak si pockam.

ada11
28. jún 2009

katinka, Vigantol Anet užíva 2 kvapky denne, odporúča sa užívať do 2 rokov života, aj Maťka ho tak užívala. 😉 no každá dokina odporúča inak 😕
ináč ste to tu dobre roztočili, a aké nočné chaty vznikajú, hmmm......nudíte sa po večeroch ? 😀 chválaBohu, že jarmok už skončil, lebo som tam nechala nejaké €€€€€€€ 😀 kúpila som deťom posteľné nálečky Macko Pu, nie tie najdrahšie, ale snáď niečo vydržia 😉 už som ich aj oprala, idem ožehliť a budeme sa kochať 😀

katinka0000
28. jún 2009

ada: hej to viem. vela deticiek ho uziva do 2 rokov. ale cez leto ked je slniecko, tak to nie je az tak potrebne.

ja som si na trhu kupila tricko s tweetym. 😀

dejna3
autor
28. jún 2009

misskkaa, v porodke dostaneš kufrík s rôznými letíkmi a vzorkami - drogéria, kozmetika, ale napr. aj destská výživa a tak 😉 , je tam aj knižka venovaná starostlivosti o bábätká a nejaký časopis pre maminky 😎

dr. kereková robí ambulanciu pre rizikové pacientky, tak ak si na ňu počkáš pri ambulancii, určite si ju nezmýliš 😉

my tiež zatiaľ vigantol bereime 2 kvapky, ale neviem, či ho dajú aj bez predpisu 😕
ale vlastne, teraz som si preštudovala leták a nie je tam napísané, že liek je viazaný na lekársky predpis... tak asi ti ho predajú 🙂

dejna3
autor
28. jún 2009

kati, ešte tam píšu - že do konca 1.roku života pravidelne a v druhom roku sa odporúča počas zimných mesiacov 😎

katinka0000
28. jún 2009

o.k. dik baby!
zajtra ho kupim.

felixko
28. jún 2009

ahojte, my tiež musíme kúpiť Vigantol,lebo na poradnu ideme až 23.júla, na váženie a meranie a dovtedy nám nevydrží.

naša Ninka sa chodí sama vážiť, je srandovná. zapamätala si, že ju posadím na váhu a vážim. teraz k nej dojde po štyroch a snaží sa na ňu sadnúť 😎

ada tie návlečky si nekúpila náhodou v jednom stánku, kde mali aj tričká, čiapky, uteráky a rôzne iné veci s motívmi postavičiek z rozprávok? ja som chcela malej kúpiť tričko s Patom a Matom z A je to! ale mali len veľkosť pre 5-6 ročné deti 😠 škoda, bola by sa tešila

ja som na trhoch kúpila len spodné prádlo, malej ponožtičky, jahody 😀

dada2007
28. jún 2009

baby...ak chcete niečo z Disney tovaru...napíšte IP...budem objednávať tento týždeň...spodné prádlo, pyžamá, overaly, nočné košele, tričká s krátkym či dlhým rukávom, aj body, osušky, návlečky, vankúšiky...atď 😉 😉
..manžel mi hovoril, že tričko čo máme za 5,5E videl na trhoch za 7 aj niečo...rada by som vedela, za koľko si ADI kúpila tie návlečky... 😕 😕 😕 môžeš mi to prosím ťa napísať? 🙂

sofia122
28. jún 2009

ahojte sofinka prave sleduje s ociom rozpravky a cucla si prstek su zlaty.boli sme meste na prechadzke uz je aj okupkana napapana len nechce spat ,ale nevadi ved je este malo hodin.DEJNA3

sofia122
28. jún 2009

DEJNA3 ja som bola tiez v tom obchodiku maju tam pekne vecicky ,ale su drahe.

zanetka18
28. jún 2009

Ahojte 😎 😎 😎

Hlásim sa po dlhej dobe,vidím že to stretko sa ešte nekonalo 😨 😨 😨 vau.

misskkaa - aj ja ti velmi rada doporučujem doktorku Kerekovú a tiež by som knej radšej osobne behla bit tebou. Mam tu nejake číslo ale toje do nemocnice vTopolčanoch nie priamo knej niesom si istáááá 🙂 -tel.čislo: 038/5351 465 😵 😵 Píšem ti ho preto lebo jeto od Kerekovej papier ale sroku 2007 😅 😅 😅 😉 možno sa jej číslo nezmenilo skús...........

ika8
28. jún 2009

VIGANTOL je isto aj bez predpisu a stoji cca 1,5E. A dievčatkám ho odporúčajú do 2rokov kvôli osteoporóze v menopauze a po nej 😉

ika8
28. jún 2009

zanetka: vitaj 🙂 ako v egypte??? a stretko bolo, ale chystáme ďalšie 😉

zanetka18
28. jún 2009

Dakujem vEgypte bolo super čo váám budem hovorit 😎 😎 😎 😎 teplo,teplo,horúúúco. Aj som si teda zavás omočila tie prsty,ako ste kázali 😀 😀 😀 😉 Som počula žetu nebolo až tak nádherne 😎 😎 žetu bola dost zima 😖 😒 a ja som myslela že aspon ste babenky na kúpaliskách,alebo vo svojich bazénoch na dome 🙂 🙂 😉

ika8
28. jún 2009

a bola si v hurghade? v ktorom hoteli?

ika8
28. jún 2009

tu už nikoho? 😕 😲

dejna3
autor
28. jún 2009

a dnes večer tu nikoho? 😕

jáááj, egypt 😎 už teraz sa teším, ako tam zas niekedy poletíme 🙂 je tam toľko pamiatok a atrakcií, ktoré sme nestihli poprezerať... 😉 a to teplé more, wuaw 😵

sofia, no netvrdím, že je tam to oblečko lacné, ale myslela som to skôr tak, že v porovnaní s inými obchodmi v meste majú, veľmi podobné ceny 😉

babule, tak čo STRETKO? môže byť v utorok o 15,00 na tom istom mieste ako minule?

dejna3
autor
28. jún 2009

ika 😀 , zas len my 2