Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
28. jún 2009

dejna, mam taký dojem, že zasa nevyjde počko 😠 😖

ika8
28. jún 2009

idem vyvesiť prádlo, ale nie tak ako dada 😀 😀 😀 😉

dejna3
autor
28. jún 2009

aj ja vešiam 😀

dada2007
28. jún 2009

len som nakukla....vy baby jedny...akurát ma ohovárate...ale viete ako to je....my o vlku .. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
28. jún 2009

mám tu kamošku....z UK došla už nastálo...tak máme vínko otvorené a kecáme...a reku spravím kuk...čo nové...a vy tu 😉 😉 😉

dada2007
28. jún 2009

dejna...ja stretko OK...len neviem neviem...čo s tým časom...dnes napríklad malá vstala 16:45 a včera 17:15....a to ide spať niečo po 12 😅 😅 😅 😅 ako fain že tak veľa spinká...ale takto nestihnem stretko ☹ ☹ ☹

dada2007
28. jún 2009

no idem kočky...už mám naliate...páááááá 😉

ika8
28. jún 2009

čau dada, to je len závisť 😀

dejna3
autor
28. jún 2009

dada 😀 😀 😀 si nás tu vymákla

ja by som si dala šampus ... alebo sngriu s ovocíííím, mňam! 😎

dejna3
autor
28. jún 2009

inak, mám pocit, že slovné spojenie "vešať prádlo" v tejto téme asi chytá iný význam 😀 😀 😀

dejna3
autor
28. jún 2009

ale som na druhej strane rada, že viem, že nie som jediná, kto doperie pred polnocou 😝 😀

ika8
28. jún 2009

dejna, ja by som ešte dala prať, ale čo na to susedia 😒

dejna3
autor
28. jún 2009

ja ja som naplnila ďalšiu práčku, ale zapnem pre istotu až ráno 😀
i keď za ten každodenný cigaretový smrad, by som ich aj mohla trošku vytrestať 😅

dejna3
autor
28. jún 2009

aj ja... malo byť 😎

ika8
28. jún 2009

pochopila som 😉
idem do hajan... dobrúúúú 😔

dejna3
autor
28. jún 2009

dobrúúú 😔

izka
28. jún 2009

ahojte kočky. topoľčany nespia?
konečne som poupratovala, ZAVESILA , nacpala ďalšiu práčku, zrútila sa do kresla a tu vy. 😕
muž sa zo mňa čuduje, čo tak neskoro robím, že však už všetci spia a aha TO ponocujú 😎

izka
28. jún 2009

dada, kukla som si fotečky a chcem sa opýtať, neboli ste na prijímaní v Ludaniciach?
a vidieť, že tatinko véééľmi ľúbi Lili. krásne je to.
moj muž tiež len najviac emku zbožňuje ( a ona jeho), ako keby ostatné neboli jeho 😅
pozdravujem kamošku a padám spať.
majte sa.

nada.hope
29. jún 2009

Ahojte maminy, 😉 .................
Tak som nevedela, ze sa tu rozbieha nočna talkshow, nabuduce sa pridam aj ja, ked sa mi nahodou nebude chcet spat 😀 😀 😀
Potrebujem radu, od štvrtku pijeme Bebu AR, reflux trochu ustupil, uz to grckanie nie je take vyrazne, ale mala sa mi nemoze vykakat a ma strasne tvrdu stolicu, vcera sa chudatko moje trapila asi hodinu, a nakoniec tri tvrde bobky, co mam robit nemali ste niektora podobny problem so zapekanim drobcov? 😉
Co sa tyka stretka neslubujeme, ale budeme sa snazit sa stretnut s vami naostro a nazivo 😀 😀 😀 😀

ika8
29. jún 2009

nada.hope: v tomto ti ja neviem poradiť, iku začalo občas zapekať až po prechode na príkrmy a kašičky, ale fakt je to občas, takže to nejako neriešim. So zapekaním bábätiek na mliečku nemám žiadne skúsenosti. Snáď by ti poradila dejna, sofinka pila AR nutrilon, ale či ju zapekalo to neviem.

adkato
29. jún 2009

pekny den prajem... 🙂
nada.hope: my sme sice so zapekanim problemy nemali,no jedenkrat sa matusko nemohol vykakat.ja som mu vtedy dala tu slivkovu stavicku hipp.. v pripade,ze ninka nie je zvyknuta na tie stavicky,mozes ju aj trosku zriedit vodou,ale mozno by ani nebolo trbea,no to uz musis posudit sama.. 😉 a malo by to byt ucinne.. 🙂

felixko
29. jún 2009

nada.hope aj ja by som odporučila tú slivkovú šťavičku 🙂 alebo slivkovú výživku, tá je super, mňam

stretko môže byť zajtra o tej 15.00, baby napíšte či môžte a či to teda platím alebo sa znovu presúva na neurčito 😠

felixko
29. jún 2009

či to teda platí, som chcela napísať, že by som bola sponzorom stretka? 😀 😝

ozaj, včera sa u nás stal zázrak, Ninka zaspala už o siedmej večer a spala do rána do siedmej, len s dvoma zobudeniami, ale bola fakt strašne unavená

nada.hope
29. jún 2009

Dakujem zocharecky 😀

nada.hope
29. jún 2009

a zase mame super pocasicko, este dobre ze som stihla kupit tu slivkovu stavicku 😉

katinka0000
29. jún 2009

ahojte!

tak ja neviem, ci my zajtra na stretko prideme, lebo nico dostal odo mna kaslik. nie je to nic hrozne, ale nechceme medzi ostatne deticky zbytocne roznasat bacile.

dada: to je fakt super, ze ti mala tak dlho spinka. moj nico je pravy opak. najvacsi rekord je 3 hodinky za den.

akurat mi sestra hovorila, ze sa jeden starsi pan u nas v dedine obesil. bol to svagrovej byvalej frajerky otec. boze, to je hrozne.

kkkatarinkaaa
29. jún 2009

ahojte
pozeram, ze nocne diskusie spolocne s vesanim pradla pokracuju 😀
tu prave skoncila taka poriadna burka...nechce´m predpovedat nic zle, ale aj zajtra este hlasia taketo pocasie..aby to stretko neskoncilo tiz poriadnou burkou... 😕
inak- katinka- tak to si bola asi ty s nickom-to zelene auticko.... 🙂

nada.hope
29. jún 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeej babule dakujem 😉 slivkova stavicka aj vyziva pomohla, aj ked vyziva nam moc nechutila, predsalen Ninka bude po mne a nebude oblubovat sladkosti, ale skor zeleninku i napriek tomu, ze mrkvicka ju asi tiez trochu zapiekla 😉 😒

adkato
29. jún 2009

nada.hope: jeeej,tak to je super,ze ninke slivocky pomohli... 🙂

baby,to stretko...ja by som bola rada,keby sa kona,len to pocko... ☹ je to na h......o,je horuco,potom kosa a burka s bleskami,zas teplo,zas prsi......aby nas este z terasy nevyhnali.... 😀 ako,ak sa bude konat a nebude opat liat,tak prideme.ale nejak si myslim,ze by bolo lepsie dat termin na buduci tyzden.ale prisposobim sa...rozhodnite vy,nech nie som ta zla ja.... 😀 😀 😀

ellen
29. jún 2009

baby, cafte. napiste mi prosim IP este dnes, ako ste sa rozhodli s tym stretkom, aby som vedela, ci mam dat mallu na bojnu alebo do mesta...
dikyyyy moc