Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

bubinko83
13. júl 2009

katarinka,ja presne neviem č som potrebovala do porodnice,ale určite nebolo toho vela a pre dieta možno nejaky olejček olivovy,lieh na pupok,krem na ritku,plienky ,utierky vlhčene žiadne oblečenie .Až ked pojdeš domov z porodnice a to ti určite niekto donesie. 🙂

inffinity
13. júl 2009

katarinka však jsem ti psala co pro mimčo.. 😉 stačí ti vlhčené ubrousky, plínky,a pak věci na koupání jako sprcháč, olejíček,tyčinky do uší, odličovací tampony,kartáček na vlásky, líh, cumlík a jestli si chceš mimi obléct do svého tak oblečení a nějaký krém na zadeček 😉 ...látkové plenky ti dají..

ada11
13. júl 2009

ahojte maminy 😉 Anet práve zaspinkala, tak idem žehliť, lebo tá kopa prádla sa na mňa nesmeje, ale vyškiera a to irinicky, potvora jedna.... 😀

bubinko, mne to dobre padne, keď niekoho stretnem v meste, lebo v poslednej dobé aj kukám a nič ☹

felixko
13. júl 2009

bubi aj Ninka by zjedla zeleninkovej poleivky na litre, najlepsie ked tam ma slize, ide sa s nou zadrhnút. teraz jej zachutila spenatová

bubinko83
13. júl 2009

ada,ani ja nejako nikoho nestretam ☹ Aj teraz som prišla z mesta a nikoho znameho som nevidela s kočikom tak som išla domov 😒 Samu ma to nebavi.Niekedy som nevedela skym mat kočikovat tolko ludi som stretala.

felixko ved to je dobre že aspon niečo tym drobcom našim chuti,nie? 😉

kkkatarinkaaa
13. júl 2009

infinity- ano, ano, ja sa pamatam 😉 mam to prepisane a skrtam si co kupim.Len ma prekvapil ten divny zoznam od doktora...

inffinity
13. júl 2009

😉 holky a jdete tedkaněkterá ven?? My se s Miškou chystáme...

ada11
13. júl 2009

inffinity, ty si mi túto otázkz vytrhla z úst 😉

ja idem nakŕmiť Anet a vyrazím, lebo musím ísť aj do DM-ky kúpiť kašu 😉

inffinity
13. júl 2009

taky se tam chci mrknout 🙂 asi +- za půl hodky vyrazíme, tak dáme si sraz u dm?

dejna3
autor
13. júl 2009

ahojte 🙂
felixko, tak ninočka už robí sama krôčiky? 😨 SUPER šikovnica 😵 😵 😵
čo sa týka toho spania u sofinky - je to tak, že ona veľa spí hlavne v noci,a cez deň si hodí len nejaké 2-3 šlofíky (cca 30 - 60 min)... ja napríklad od nejakých 4-5 mesiacov nepoznám to, že dieťa mi spí cez deň 3 hoďky v kuse ... takže je to fakt indi vindi... ona si v noci kvalitne dobije baterky a cez deň ide na duracel 😝 😀 😀

babulky, ďakujeme za pochvaly fotiek 😉

my sa tiež chystáme von, ale mám stretko s mamčou a bráškom, no možno na seba niekde narazíme 🙂

katarinka, ja som napr. sterilizátor fľašiek nekupovala a ani mi za tým nie je ľúto... veď fľašky aj cumlíky v pohode rýchlo vysterilizuješ aj vo vriacej vode v hrnci 😉

dejna3
autor
13. júl 2009

katarinka, ešte k tomu zoznamu do pôrodky- je tam toho vypísaného fakt veľa... ale ja som reálne potrebovala fakt len tie plienky a obrúsky 😀 😀 ... no, je pravda, že mne sa malú nepodarilo ani raz kúpať v porodke, vždy mi ju priniesli vykupkanú... ale všetká kozmetika aj tak bola na izbách, vrátane tampónov a vatových tyčiniek,,, možno ešte ten lieh si zober- ten si nepamätám, či tam bol... nejaké rukavičky, aby sa malinká nepoškriabala...
ale myslím, že aj tak si každá z nás pre istotu nabalila všetko (pre kľud duše), ale v reále sme toho potrebovali minimum 😉

ada11
13. júl 2009

inffinity, to ja za 30 minút nestíham ☹ ja tam prídem až okolo 15,00 a možno neskôr, lebo musím sa zastavi´t u našich 😉

dejna, ja nepoznám 3 hodky spánku doteraz 😀 /ani v noc 😠 😝 i/

felixko, fakt Ninka je šikovná, len teraz aby si mala oči ešte viac na stopkách ako doteraz 😉 padá na riťulku ? či vždy ju zachytíte?

inffinity
13. júl 2009

ada to nevadí, já psala že do půl hodky vyrazíme, tak napiš v kolik a já tam příjdu 🙂

ada11
13. júl 2009

inffinity, ja prídem pred DM-ku až okolo 15,45 😉

ada11
13. júl 2009

tak ja už idem dať deti doporiadku a vyrazíme, možno večer nakuknem 😉

kkkatarinkaaa
13. júl 2009

baby, tak dandulik ma dievcatko NELLKU 😵 dnes poobede sa narodila....

felixko
13. júl 2009

gratulujeme dandulik a Nelke na ceste životom všetko dobré 🙂
krásne meno si vybrali, však?
kkkatarinka a nevieš podrobnosti ohladne pôrodu, všetko OK?

felixko
13. júl 2009

dejna aj ja chválim fotos, vidno, že drahý sa vyzná 😀 😀 😀

inak, inšpirovala si ma s Ikou, dnes som kúpila do zásoby 6tich Míšov, večer bude nanukový 😀 😝

ada - to veru áno, musím mať oči na stopkách viac ako doteraz, predchvílou mi znenazdajky vybehla sama spoza postele. padá na riťku, púšťam ju len v spálni, kde je dobrý koberec, aby sa neudrela, ak náhodou zletí

kkkatarinkaaa
13. júl 2009

felixko- pisala ze jej dali o10tej infuzku vyvolavacku a potom to uz islo...podrobnosti neviem, ale hadam vsetko ok.jaj uz je isto natesena 😵 a meno vybrali ozaj pekne 🙂

nada.hope
13. júl 2009

Ahojte babenky,...............Dejna nadherne foto, fakt parada 😉 😵 ja by som fotku s mojim ksichtom malej pokazila 😵 😵 😵 😵
vecre budem na drate, kedc doupratujem 😉

dejna3
autor
13. júl 2009

dopečiem mäso, vyvesím prádlo, uložím drobčeka a sadám na drát tiež 😀 😀 😀 aj s nanukom, mňam, mám uložené 2 v mrazáku 😵

dandulik, obrovskáááá gartulácia, želáme dievčatám hlavne veľa veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

infinity, ada, aj ste sa stretli? 😉

dejna3
autor
13. júl 2009

gratulácia, malo byť 😅

bubinko83
13. júl 2009

aj my prajeme dandulik hlavne vela zdravička a samozrejme aj Nellke nech sa jej tu pači 😀

sa mi zda,že tu nejako prevladaju dievčata,ne? 😉

ika8
13. júl 2009

aj my sa pripájame ku gratulácii dandulik a nellke 😀 hlavne veľa zdravíčka pre obe 😉

dejna: neotvára si drahý fotoateliér??? 😕 my sa už j nemu hneď objednávame... keď je takýto šikovný, sofi bude mať krásne fotečky a bude mať čo neskôr obdivovať
a nanuk bol twister 😵

felixko: nanuk 😵 a ja som si dnes zabudla kúpiť 😝

katarinka: naozaj nepotrebuješ veľa pre miminko do pôrodky... zoznam z nemocky je dlhý, ale polovicu vecí netreba... hlavne plienky, utierky vlhčené, lieh, krémik na riťku, olejček... na zozname je opthalmoSeptonex, ja som zo sebou mala no nepotrebovali sme...a mala som aj malilinkú fľašku a bolo mi ju treba ... ika sa ani raz neprisala ☹

nada.hope
13. júl 2009

jeziskove huslicky dandulôik uz ma po???? gratulujeme aj my s Ninkou 😵 A veeeeeeeeeeeela zdravicka 😵

katinka0000
13. júl 2009

ahojte!

danulik: gratulujeme!!!! s nellkou sa drzte. za chvilocku ste doma. 🙂

my sme boli dnes rano na hriboch. ja, manzel, otec, sestra a neter. vsetci sme doniesli preplnene kose. a to nam nato stacilo 1,5 hod. super, ze? o pol osmej sme uz isli z hory. chceli sme ist este aj zajtra, ale manzel nemoze a sestra povedala, ze uz nejde. tak sa dalsia hribova vyprava nekona.

zajtra mame doma grilparty, tak sa tesim na kuracie kridelka, grilovanu cuketu,... no mnaaaam!!!

s nicom sme sa dneska poobede aj kupali v bazene, ale neboli sme dlho, lebo fukal vetrik a mne bolo zima. 🙂 nico bol v pohode.

ika8
13. júl 2009

baby ika dnes grcala ako o preteky ☹ síce iba raz ale to boli potoky, fakt nechápem, kde sa jej to v tom krpatom žalúdočiku pomestilo... gro tvoril čaj, lebo to je teraz naša strava 😖 Večer spapala 160mliečka a už spinká, teda už bola raz hore a chcela iba čajík ☹ 😠

ika8
13. júl 2009

nepozerali ste včera niektorá ten film na prime Andělin popel? Jeden z mála filmov, ktorý sa mi za poslednú dobu v TV páčil ... stále mi bolo do plaču 😢 😢 A že kniha je 100x lepšia, autor Frank McCourth, takže skalné čitateľky máte podnet... kuk http://www.csfd.cz/film/7110-andelin-popel-ange...

dejna3
autor
13. júl 2009

lásočky uložené, nanuk nachystaný, ešte poskladám prádlo a mám frei 😀

dejna3
autor
13. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

... nemá chybu 😀 😎 😉