Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ada11
14. júl 2009

nanuk som už strááááášne dlho nemala, asi si zajtra kúpim 😉 , my máme na sídlisku zmrzku a na takom zlom mieste, že vždy idem okolo, keď idem našim, ako na potvoru, mali by mi dať pernamentku 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

to isté som hovorila aj ja, že by som potrebovala premanentku na sunqick, čokoládu orion a na míšu 😀
a minulý rok som to zas tvrdila, že na melón a na wc-ko pri fontáne 😀 😀 😀 ale to som bola navyše tehu a s ľadvinovými obtiažami 😅

dejna3
autor
14. júl 2009

idem hodiť sprchen, aj vlásky umyť, tak sa lúčim, lebo keď vyleziem, už tu asi aj tak nebudete 😉

ika8
14. júl 2009

tak dobruuu, ja som už hygienu vykonala 😉

ada11
14. júl 2009

to čo tu ja robím o takejto hodine 😕 už som mala spať, ejjjj...veď ráno si ja spomeniem 😀 dobrú noc 😔

inffinity
15. júl 2009

ahojte baby, tak vy tu takto pěkně ponocujete 😀

Mě včera večer bolela hlava, tak jsem šla brzy spát..A tedka už od 5h zase strašíme, ale asi půjdu Mišku přesvědčit že si eště pospinkáme snad se mi to povede 😉

nada.hope
15. júl 2009

ahojte zocharecky,.............tak ja som vcera zalahla a odkvacla ako po 12 hodinovej sichte v bani 😀 😀 😀 😀

inffinity
15. júl 2009

Nadi to se ti vůbec nedivím, úplně mám ještě v živé paměti jak jsme předělávali celý byt 😠 prach byl z obkladaček naprosto všude, vytírala jsem to snad 1000x než to bylo tiptop a to byl ten byt prázdný nedost v zabydleném bytě za pochodu.. 😒 Copak vyvádíte holky?

felixko
15. júl 2009

ahooojte, dakujem za gratulacie, dajte si za nas za jeden 😀 môže byť aj tvarohový míša, ako sledujem, všetky večer lížu nanuky 😀 😀 😀 😀 😀 dejna nas nakazila nanukomániou 😉

dejna ja nechávam malú vo vode takú pol hodinku pokiaľ je priame slnko, aj ked je natreta ochranným krémikom, bojím sa, aby nedostala úpal alebo sa nespálila. sme spolu v bazéne a snažím sa jej robiť tien, ked moc páli. radšej sa kúpa viac krát denne.

katinka0000
15. júl 2009

ahojte!

dejna: ty si tusim nanukovy maniak ako ja. len mne ten misa bohvieako nechuti. nehovorim, ze ho nezjem, lebo ja zjem vsetko, co nezje mna, ale ked mozem, tak si vyberiem iny. ja som mala vcera vecer zmrzku. som kupila cele vedierko, aby som mala dostatok. 🙂 😀 a este mame v mrazaku aj orieskove nanuky, ale neviem presne akej znacky.

v noci nico zase 2 hodiny vystrajal. debatoval, citali sme knizku,... dufam, ze sa to nestane pravidlom, lebo v poslednom case sa to stava dost casto. o dvanastej sme sa vratili z plavania. ku koncu bol uz uplne hotovy, lebo drzal otvorene ocka. teraz vedla mna haja. pojdem urobit leco z cerstvej zeleninky zo zahrada. to milujem! mnaaaam!!!

ked je nico v bazene, tak mu tam rozprestriem velky zahradny dazdnik, aby na neho slniecko nesvietilo. a takto sa moze cvachtat aj hodinu. ale zvacsa po tych 40 min. sa pyta von, lebo chce uz zase behat, alebo robit nieco ine.

pekny den!

nada.hope
15. júl 2009

Deniska prave sme sa vratili z vonku a teda pojdem tam az ked zapadne slnko, bola som v lekarni kupit mlieko 😝 😝 😝 😝
Vecer radsej pojdem na studenu kofolu, alebo ako si dava Dejna, tak aj ja presedlem na misu 😉

ellen
15. júl 2009

caute baby. no mate teda vydrz, obdivujem...

ja som nikomu negratulovala vcera, tak vsetko NAJ VSETKYM VELKYM A AJ MALYM OSLAVENCOM a este aj tym novoprichodzim na svet 😀

mam dnes dovcu, tak sme boli predsa na tom kupku... jaaaj, len doobeda, mala bola uplne nadsena, aj sme sa potom hojdali, aj sme sa premotali a o pol dvanastej sme uz boli na ceste domov, zalomila hned, ako sme vysli z kupka a vydrzala az domov. a ja trubka, som vymyslala, ze ju prelozim do postele, aby sa mohla natiahnut a sa zobudila, vypila vodu a uz nespala.. a je teda poriadne sidlo... asi ju pojdem zas namocit...

inak, mne ten plavcik povedal, ze aby som si ani ja nemacala nohy vo vode a to som sedela pri malej... a vsimla som si, nebolo tam az tak vela ludi, ale jedna mamina sa tam s nim hadala a druha sa prisla stazovat, lebo tam boli taki zlati dvaja - dievca, chlapec - polocernoskovia a to dievcatko starsie tam byt nemohlo... tak ta mala tiez k tomu svoj nazor...

no idem za tym mojim vymyslancom 😅 cafteeeee...

katinka0000
15. júl 2009

ellen: nas nico mi pravidelne z plavarne zaspi v aute. dnes samozrejme tiez. tak som si isla este natankovat a z auta som ho pekne preniesla do postele a spi doteraz. uz skoro 2,5 hodinky.
a to ako ze aby si si ty nenamacala nohy. ved ja nicolaska nemozem nechat sameho v bazene. to co ten plavcik je na hlavu??? ved nech tam daju nejake dezinfekcne lavoriky pred bazen a kazdy nech si v tom umyje vodu. na plavarni to tak mame. je tam jeden lavor, kde je dezinfekcny prostriedok a v druhom lavori je cista voda na oplachnutie. pred vstupom do bazena tym musi kazdy prejst.

sofia122
15. júl 2009

ahojte baby pisem vam z rodicovskeho bytu sme tu aj ssofinkou ta sa pekne hrajuska v sede trosku vymisla,ale mne to nevadi.AJsofinka chodi sama v postielke uz ju presla okolo sama je to moja sikulka.Snazi sa aj pustit ,ale jej to este nejde ved pomali sa to nauci.NA kupalisko som bola aj ja,ale bez malej nedoporucuje sa ked su male deti chodit na kupalisko tak mi pojdeme ked bude sofinka starsia ako teraz.

inffinity
15. júl 2009

Nadi a nepůjdete tak za hodku na kofolu? Mohli bysme skočit do srdíčka..Jurius příjde 16:30 z práce..já se kolem té 16h totiž chystám ven..malá už je protivná chybí ji to, v postýlce ji to dneska nějak nespinká..tedka tu sedím a malou mám na cecku a samo že spí..sotva ji odpojím a položím je vzhůru 😒 ta mě má místo cumlíku 😠 😠
ale aspon že ji dávám tedka z levého aspon pravou rukou můžu internetovat 😀 😀 😀 i když nechápu jak se s ňou na cecku budu malovat, oblíkat a chystat ven 😖 😖

sofia122
15. júl 2009

inffinity ahoj ty si odkial?

inffinity
15. júl 2009

sofia: původně z Ostravy 😉 a tedka už z TO a jestli myslíš konkrétně kde bydlíme tak naproti strému cintorínu 😉

felixko
15. júl 2009

čaves baby,
dnes sa nam stala hrozna vec, Ninka mi spadla, doteraz si to vyčítam, že som nedávala väčší pozor. vonku na schodisku u našich ma bazén. chodila si tam omáčať ručičky. zrazu zmenila smer a išla ku schodom. mala klzké ruky, mne sa jej ručičky vyšmykli a spadla mi na jeden schod rovno hlavičkou 🤐 našťastie si ju nepreťala, má tam také dve malé odreninky, opuchnuté to miesto vzadu a už vidno, kde sa buchla, lebo sa jej tam robí modrinka. viete ako som sa strašne zlakla? myslela som, že to nepredýcham,až som sa celá triasla. chuda moje,ani velmi neplačkala, o par minut už chcela chodiť zas. teraz ju stále pozorujem,či náhodou...neprajem vam to zažiť,hrozný strach som mala ☹

adkato
15. júl 2009

caute babenky!ani vas nemam precitane,tak nejdem moc reagovat,stihla som len poslednu stranu... 😀

uz nejak nemam cas tu s vami kecat.. 😒 matusko je riadny sinter,odkedy sa postavil a vybehol z tej postielky,objavil ze ma nozicky a ze sa da chodit...taaaakze stale je na nozickach,na vsetko sa vesia,vsetko vyuzije na to,aby sa vdaku tomu mohol postavit... 😀 😀 strasne je chutnucky!!no a maminka aj citi krize... a to sme na zaciatku.... 😀 uz ho ani lezenie moc nebavi,hned hlada nieco,co mu pomoze vstat....
jaaj baby a v prvu noc,ked sa mu podarilo chodit(samozrejme za ruky,aby sme sa zle nepochopili...),tak bol taky vzruseny z toho noveho zazitku,ze celu noc sa liepal v postielke ako horolezec... 😀 😀 normalne spinkal a ako namesacny isiel na styri a hned za tyckami v postielke a sup hore na nozicky ... 🙂 🙂 🙂ani ho to neprebralo ten jeho pohyb... 🙂 no sulali sme sa na nom...
tak prajem prijemny dnik,hadam sa mi dnes podari dostat sa sem a pokecat.... 😉 😉 😉 paaaapaaaaa
ozaaaaj dejna3 hladas este to bolerko pre princeznicku???vcera som bola v tescu a mali biele,take tenucke,velkost 00-0,0-3,3-6,a 9-12 tusim..no a potom vacsie...ale tu 3-6 by myslim obliekol aj nas matusko... 🙂
felixko,ten pocit poznam....spadli sme dvakrat,raz tak fest... ☹ ☹ ☹ ach ale pockaj ako sa este napadaju...... 😒

ellen
15. júl 2009

caute... no ja mam dnes den "blbec"... hlavne teraz poobede... sa tu vzrusujem, ze mala dnes vyvadzala a teraz som si pozerala albumy a jednej maminke som tam nasla fotku dietata, ktore zomrelo... ona ho tam ma vyfotene... 😖

felixko, adkato, nasa pada este teraz.. ale uz sa to lepsi... my ideme skor uz do kolien, takze uz mame prvykrat rozbite koleno, aj zahojene uz, aj my sme padali, Daniel (sestrin syn) malej aj slychu skoro roztal, ale na taketo "obitiny" mame traumeel... je fakt dobry...

dejna3
autor
15. júl 2009

ahojteee 🙂

adkato, žiješ ešte? 🙂 dnes som ti chcela písať, že čo je s tebou 😉 tak matúško už chodí? super, vidíš, vravela som, že sa skôr postaví ako posadí 😀 😉

infinity a kde tam bývaš? veď to sme asi skoro susedy 😀 😀 😀

babule, tak poslušne hlásim, nánuky nachystané v mrazáku na večer 😵 ale padlo by mi dobre aj také mochito, že adi 😀

adkato
15. júl 2009

juuuj dejna,to mochito,mnamky... 😝 😝 😝 strasne mi tam chuti,druhy dych nabereme... 🙂 piatok mas stretko s babami?ja som ta moc nechcela vyvolavat,maminu mas uz doma,tak nech si aj ona uzije sofinku,vsak vies ako... 😉 noooo a uz aj sedime.. 😀 ale najskor chodil,ako sedel... 😀

dejna3
autor
15. júl 2009

adi, v piatok možno skočíme do NR... ešte neviem, ako bude... a mamina zas nemá furt čas len na nás 😀 😀 😀 tak napr. odkedy sú prázdniny sme boli spolu raz vonku aj to v nedeľu 😝 ... na kupko nechodíš? asi by som šla zajtra, ale až po 3 -tej, lebo idem ešte niečo vybaviť... alebo aj cez víkend by sme sa mohli dohodnúť 😵

felixko, katinka - vďaka za odpovede 😉

dejna3
autor
15. júl 2009

ozik adi, bola som 2x v solárku, majú nové trubky a tak to opaľuje, že normálne už asi tento týždeň pauza 😨
2x10 min. a ja som už opálená 😉 a to nebolo ani turbo

inffinity
15. júl 2009

Ahojte holky, tak my sme byli venku od 17:30 do 20:30 😀 byli jsme i na pivko.. pak jsme koupali a papali a snad spinkáme 🙂 chtěla jsem žehlit,ale nechce se mi no a příte mě přesvědčuje že to mám nechat na zítra tak asi na něj dám 🙂

hele, chtěla bych se zeptat..beruška má očkování na ramínku, to jak se dělalo při odchodu z nemocky a dneska to měla hodně naběhnuté a jak jsem ji kojila tak se o mě nějak opřela a prasklo ji to a vytekla z toho spousta hnisu a tak ji to potom celé odpoledne tak nějak vytékalo..je to normální? nevím jak se to očkování má chovat,ale po měsíci? Nemá s tím něco, že bych zašla nebo zavolala zítra doktorce??? ☹ ☹

inffinity
15. júl 2009

dneska nikde nikdo ? 😨 😨 😨

ada11
15. júl 2009

inffinity, je to v pohode pokým to vyhnisalo a puklo, Anetke sa to hojilo 4 mesiace, 2 razy nahnisalo a puklo, a potom bolo pokoj, pokým by jej to nepuklo samé, tak to na pľúcnom prepichujú, nič strašné, takže buď kľudná, keď to prasklo samé. Môže sa ale stať, že jej to nahnisá znovu, no a znovu aj pukne. 😉 ja bývam neďaleo srdiečka 😀

adkato
15. júl 2009

dejna,ten vikend by bol super.. 😉 zavolam ti v piatok,okis? 🙂 a kde si bola v solarku???tam kde chodim ja?teda sem tam... 😀 alebo??? 😕 😕 lebo tam opaluje fakt super,bola som 3x v priebehu mesiaca a bola som pekne opalena...ale to uz asi ta moja koza chudatko,hned sa opali,ja byvaly solarkomaniak... 😀 ozaj,aj ty pouzivas vlhcene utierky johnsons,v kauflande maju 4kusy za 180Sk.... 😉 bomba ze.... 😉
inak dani,bohovskeeeeee fotky,drahy je profik fakt... 🙂 kocky.... 😵

katinka0000
15. júl 2009

ahojte!

ellen: a to ma vyfotene to babatko mrtve?

felixko: my sme tiez uz spadli 2-krat. prvykrat doma z postele a druhykrat v TO na plavarni presne na celo. mal tam aj hrcku. tiez som sa cela triasla, ci sa mu nestalo nahodou nieco vaznejsie.

dnes sme na kupku neboli. nico bol doma v bazeniku asi 4-krat. prisiel za nim jeden kamarat, tak mal spolocnost. aj sa ponaral. 🙂

infinity: hej, je to uplne normalne.

inffinity
15. júl 2009

děkuji holky to jste mě uklidnili, dneska mi hodně plakala tak jsem nevěděla jestli ji to nějak nebolí nebo tak,ale asi to bylo z horka jak jsem si myslela..ještě jednou díky 🙂