Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
20. júl 2009

pusinku - mu chcela dať 😀

sofia122
20. júl 2009

ahohojte baby to su jake pokroky dejna ja sofinku ucim tapusky uz asi 2tyzdne a nic aj papa.neviem kedy sa tonauci,ale zas zacala mrmotat hovory daj daj teta a tak je to zlatucke.

ika8
20. júl 2009

ika este nerozpráva, iba náhodné výkriky do tmy 😎
dejna: to mi bolo jasne že mu chcela dať... iba pusu 😀 😀 😀
mirka: my sa ťapuškujeme dávno, ale nevie to ... avšak radosti jej to narobí kopu... ika robí ťapušky iba o stôl, ale to by nikto nestihol spievať ťapušky 😝 😀 😵 no bubeník to je 😀

sofia122
20. júl 2009

to aj ona bucha do stola uz davno ,ale sama to nevie tapusky.a co ste dnes robily ika?

ika8
20. júl 2009

ika chcela celý deň iba chodiť 😝 , ale aj spinkala asi 2,5 hoďky, bola s tainom na prechádzke a potom sme boli u babky kuk havka 😉 . Doma večer čítala so mnou letáky... skončili na cimpr-campr 😵

dejna3
autor
20. júl 2009

no a sofi je zas taká ukecaná 😀 😀 😀 tata, baba... a iné "slová - slabiky" 😅 ale kedy bude mama - to ani srnky netušia 😝 😀 😀 😀

dejna3
autor
20. júl 2009

vo štvrtok som bola u zubára a bola s ňou moja mamina, a tá jej celý čas robila ťapušky a potvorka si to zapamätala a ja som v piatok (keď som prišla z nr) len kukala, že čo robí 😕

sofia122
20. júl 2009

tak to ano to aj sofinka tak citava ,ze vsetko roztrha robi jej to radost dnes bolo take vselijake pocasie tak sa mi to lubilo,ze moc nebolo teplo sofinka dufam bude lepsie spinkat ma na sebe len dupacky a je prykrita dekou dufam,ze jej uz nebude vnoci teplo.

dejna3
autor
20. júl 2009

ikuške gratulujeme k výmesačninám 😵 😵 😵 😵 😵

sofia122
20. júl 2009

aj ja prajem ikuske len vela zdravia

dejna3
autor
20. júl 2009

aj naša sofi tak číta 😀 najradšej tv program 😝 babyyy, aj vaši drobci sledujú radi reklamu? sofinka je úplný reklamo maniak 😅 , keď je v telke reklama, ani jedlo ju nezaujíma, vždy rýchlo striháme nechtíky alebo čistíme noštek... lebo vtedy to nesleduje... vteda sleduje len reklamu 😀 😀 😀 😀 a najradšej má t-mobile - tá prenikavá hudba keď zaznie... 😀

sofia122
20. júl 2009

tak to nie sofinku nedavam pozert tel vobec.

dejna3
autor
20. júl 2009

tak v našom byte sa nedá zabrániť tomu, aby nekukala na telku... to by sme ju nemohli vôbec zapnúť 😉 navyše máme 106 uhlopriečku, čiže obraz na pol steny 😀

dejna3
autor
20. júl 2009

ale minule už sledovala aj nejakú krátku rozprávku a kecala do toho, sa jej to páčilo 😵

sofia122
20. júl 2009

jaj tak to ano ,ale ja zapnem televizor len vtedy ked sofinka spinka inak sa jej musim venovat.

dejna3
autor
20. júl 2009

idem do hajan už 😉 dobrúúú 😔

ika8
20. júl 2009

ika sleduje telku tiež... ale až tak upiate nikdy 😝 a na to kecanie sa teším aj ja ... ale iba na to prvé., lebo potom tie otázky a prečo a prečo a tak stále dokola 🙄 si pamätám sama seba 😀 😀 😀 😝

dejna: si promptná .. ešte len mala 8 mesiacov a 15 min a ty už gratuluješ 😎

ika8
20. júl 2009

idem aj ja na hygienu a spať 😔 dobrúúú 😔

sofia122
20. júl 2009

dobru aj ja zachvylku pojdem

misskkaa
20. júl 2009

boze baby ja snad umrem,ake mi je teplo a dusno. a to ze ma byt zajtra nad 30stupnov ☹ keby som mala balkon spim na balkone 😅 .

nada.hope
21. júl 2009

Ahojte babenky ,................
Ikuska gratulujeme k vymesaciu 😉
Tak ja nic nestiham, vcera som konecne po troch tyzdnoch prala hned styri pracky naraz, a teraz to idem zehlit a to ma dnes cakaju asi dalsie xy pracky, prezliec postele a oprat 😝 😝 😝
Inac vcera som mala den "D" vsetko co som chytila do ruk sa p............o, kedze som mala vceta taky malovaci den, chcela som v obyvacke zatret stenu, bola uspinena od stojanu na pradlo, lebo vzdy sa mi podarilo suchnut so stojanom o stenu, tak si to zatieram a potom nato mrknem a zistim, ze ta farba je o stupen bledsia a mam tak cmuhy, skoro som sa rozplakala, tak dnes musim zajst kupit trochen farby a tu jediny stenu natriet, som si teda urobila robotu 😝 😝 😝
Elen ja Ti v tomto moc asi neporadim, kedze ja sa uz ani nie za dva tyzdne chystam do roboty,............viem ze kolegyne to riesia opatrrovatelkou, ale ja neviem ci by som osobne dala malicku do ruk cudziemu cloveku, i ked by to mala byt profesionalna opatrovatelka, ale je to jedno z moznych rieseni............... ako som tu spominala keby nie mojej maminy, ktora je na predcasnom dochodku, tak urcite zostanem doma na rodicovskej. Co sa tyka jasliciek najblizsie jasle su v Nitre, neviem ale myslim ze tu v To nie su ziadne 😅
No a co sa tyka tvojej babky-svokry, skus ssa s nou porozpravat a narovinu sa jej opytaj, nech ti povie ako sa ona citi, popripade to vyskusajte na kratku dobu a uvidite 😉
Misskkaa no to ti verim, mala vcera z toho tepla nemohla zaspat, mrvila sa v postielke ako cervicek a zaspala velmi neskoro. Inac my mame balkon volny, chces rezervovat?! 😀 😀 😀
Ninka je strasne hyperaktivna, uz ju nemozem ani nechat na zemi, nechavam ju na tom puzzlovom koberci a tak sa vam po nom sucha ako dazdovka, neviem ci to nie je nejako skoro, 😅 lebo o mesiac starsi bratrancov syn sa este ani neotaca z chrbatika na brusko a to ona robi uz od konca tretieho mesiaca, ak to takto pojde dalej tak v stiestom mesiaci sa postavi 😅 😅 😅 to jej mozem rovno kupit tenisovu raketu a bude chodit v jednom roku na treningy, ako tato chce 😀 😀 😀 😀 😀
Babule tak som sa vykecala pozeram na tu hromadu pradla a som z nej nestastna, prava ranna pracka doprala, idem ju vyvesat na balkon, 😅 D
Inac zavinac vcera bola premiera v novom sprchovom kute,......konecne, takze uz som sa mohla dosytosti vyclaptat 😵 😵 😵
Zatial papa a urcite sa dnes este ozvem a budem informovat co som dnes pokazila,............. inac co so stretkom organizuje to tu niekto???? 😕

felixko
21. júl 2009

nada.hope aj ja mávam občas také dni "D", verím, že ti bolo do porazenia, keď sa ti tak "darilo" 😉 , ale vyspala si sa z toho, nie?

elen niekde na Juhu sú jasličky tuším, sestra tam chodila praxovať ešte na strednej, môžem ti to zistiť

miskaaa aj ja som neznášala tieto vysoké teploty počas tehu, každý večer aj na 4 krát som chodila k umývadlu, pustila ladovú vodu a umývala si ruky, tvár na osvieženie. a to som sa počas dňa aj 3 krát sprchovala.

dejna blahoželám Sofinke k 9mesiačikom, ako to beží, zachvílu nastúpime do roboty, niéééééé...
dejna aj Ninka pusinkuje, hocikde, najnovšie na brucho, pusinkuje nás ako ďatel keď ďobe, je smiešna

felixko
21. júl 2009

ika určite nie si zlá mama, keď dávaš ikušku do chodítka,nám pomery nedovolili mať chodítko, máme malý byt a malá aj tak chodila viac po štyroch. ja som bola v bežke už od 7 mesiaca a dodnes nemôžem povedať, že by som mala problémy s chrbticou. moja mama išla odo mňa do roboty v 6mesiacoch, babka mala na starosti ešte dve ďalšie deti, preto ma dala do bežky a mala vystaráno...ale ako sa zdá, Ikuška bude čoskoro chodiť, keď už dnes má takú snahu 😉 . Ninka presne v 8 mesiacoch začala s našou pomocou chodiť, ani ti nebudem hovoriť, ako nás všetkých boleli kríže, týždeň pred l0 mesiacom už robila svoje prvé kroky. teraz už prejde aj pár metrov sama, nie je to dokonalé, ešte vela padá, ale je snaživá

ika8
21. júl 2009

my máme bežku iba požičanú a priestorovo sa tiež dá 🙂

katinka0000
21. júl 2009

ahojte!

bubinko: nemame za manzela toho iste chlapa??? 😀 😀 😀

babulky neviete mi nahodou poradit, kde by som zohnala take veci na oslavu ako baloniky s kreslenym motivom, tie klaunove ciapky na hlavu, obrusky,... vcera som bola v tescu v NR a nic tam nemali a u nas v TO neviem, kde by som to zohnala.

katinka0000
21. júl 2009

ja nicolaska tiez obcas davam do choditka. hlavne vonku mame vydlazdeny cely dvor, tak tam beha a vykrikuje. ale uz v nej skoro vobec nechce byt. niekedy tak max. 10 min., ale aj to pomoze, aspon vyvesam pradlo. 🙂 ale mame vonku aj ohradku, takze ho do nej vlozim, zasypem hrackami a na par minut ho aj tymto zabavim.

bubinko83
21. júl 2009

kati skus pozriet tie narodeninove hovadinky vedla fun sportu v tom papiernictve alebo v knihkupectve pri galerii.Myslim že som tam niečo zazrela take. 😉 A Nicolasko ti chce behat po štyroch? Naš aj vie ,ale nejak ho to nebavi.Najradšej by chodil už len za ruky.Ale mna to furt nebavi.Ani naš maly nechce byt v bežke už. 😒

bubinko83
21. júl 2009

felixko pekne fotečky nove. 🙂

inak baby aj vaše detičky spia večne poodokryvane? Ja už maleho ani nezakryvam,lebo vždy sa mi pri tom zobudil.Pokial je vonku v noci teplo sa da,ale my mame stale trošku otvorene okno a ked je chladnejšie tak jemu to vobec neprekaža.

katinka0000
21. júl 2009

bubi: dik!
nie, nico po styroch nebeha vobec. uz som sa s tym zmierila, ze stvornozkovat nebude, ze hned zacne chodit. dr. povedala, ze deti zacnu stvornozkovat max. do 10 mesiaca a nico bude mat uz rok.

nas nico spi odokryty stale. jemu je nonstop teplo. my mame okno otvorene vzdy.

sssimi
21. júl 2009

Ahojte!
Felixko môže byť, že si ma videla s maminou. Bola som sa pýtať na naušničky a od tial som išla kaderníčke. Máme žlto čierny kočík.

Babuľky keď ste išli krstiť aj ste boli vy ako rodičia na spoveď?