Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

felixko
27. jún 2009

lucia to si vieš predstaviť, marhula bola všade, upackaná bola až až a najlepšie bolo, že nakoniec skončila v manželovej hlave, tak mu krásne mazala s ňou vlasy... 😀

felixko
27. jún 2009

baby ale ste sa rozbehli s tým písaním, ledva som vás dočítala

stretko aj mne vyhovuje v utorok, mala sa ku mne dotrepať návšteva, ktorú veľmo nemusím, tak ju rada odvolám kvôli vám 😀

práve priíšla segra od kaderníčky, ide na svadbu, som zvedavá, čo jej vyčarila na hlave, zatiaľ pa

misskkaa
27. jún 2009

no takze je to pravda nidal nam odchadza ☹ takze mam prosbu,nema niektora z vas info na dr.Kerekovu,? nemohol este mesiac pockat??? 😵 alebo po novom roku-ach jaj 😢

dejna3
autor
27. jún 2009

ahojte 😉

sssimi, tak poobede už ani stánky s občerstvením nie 🙄 ako padlo 12,00, tak začali baliť, páni podnikatelia 😝

miskkaa, ja môžem dr. kerekovú len a len doporučiť 😵 😵 😵

sofia122
27. jún 2009

ahoj dejna bola si aj dnes na trhach aj mi sme boli manžel malej kupil bodi supekne ,ale su jej trochu večie ale ona do nich narastie.včera jej zas sestra kupila taky kompeti je zlati.dnes už bolo menej stankou ako včera.aj si dnes ešte niečo kupila?

sofia122
27. jún 2009

prepač za preklepi.

sofia122
27. jún 2009

dejna3 i tu?

dejna3
autor
27. jún 2009

sofi, idem vychystať malú von so sesterkou a ja mám dnes veľký upratovací deň 😝 😝 😝 chcela by som umyť aj okno a celkovo idem gruntovať celý byt 🙄 sa mi nechce, ale treba... drahý je zas u babky, tam sa vo veľkom maľuje.. takže tak...

nada.hope
27. jún 2009

dejna kasli nato bude prsat, sprav si volno 😀 😀 😉

dandulik
27. jún 2009

kkkkatarinkaaaa.............jasné že všetko pofotím...potom si klikni na www.modrastrecha.sk............tam mám albumik pod menom "dandulik" a tam dám tu spálňu.... 🙂 .

ika8
27. jún 2009

ja som už vygruntovala kuchyňu a chcela som tiež pretreť aj okno na kuchyni, ale sa mračí 😒

kkkatarinkaaa
27. jún 2009

ok dandulik-idem kuk 🙂 a ako inak, este nic? 🙂

dandulik
27. jún 2009

nie ešte nič..odfukujem a potím sa vo vlastnej šťave..............
ale ešte nemám fotky..tak možno zajtra ich tam dám...ešte není poskladaná postel, práve sa na tom pracuje,.....

dejna3
autor
27. jún 2009

nadi, kašlala by som, ale to som urobila už minulý víkend 😀 😀 😀 takže sa to nakopilo 😝
okno som asi doumývala 😠
ale aspoň izby poriadim, a okno možno zajtra ... sesterka je u nás a stráži malú, tak to musím využiť 😎

dejna3
autor
27. jún 2009

a asi vypínam comp, keď sa takto blýýýýska 😲 😨

kkkatarinkaaa
27. jún 2009

dandulik- uz som pozrela fotky-tie co tam mas....mate to velmi pekne...my sme vlastne uplne podobny pripad.akurat ze tu sa ta pristavba konala uz davnejsie, teraz si to uz len zariadujeme...ale ved vy uz mate kusisko prace tiez za sebou.v podstate takmer dokonceny bytik, nie?my este toho mame ...ajajaaaaaj 😅 😅 😅
inak, aj tu zacala poriadna burka... 😖

kkkatarinkaaa
27. jún 2009

dejna- inak-tie okna...aj ja som sa tak chystala, ze ich poumyvam a vidis..pocasie mi ani tak nevadi, ved nebude liat stale-od stredy ma byt konecne pekne- ale vcera ma ten moj dr. vystrihal pred akoukolvek namahou....neviem ci by sa to malemu pacilo ked sa zacnem stverat po stolickach 😒

ika8
27. jún 2009

tak a máme po búrke... to je vzdúúšik 🙂

felixko
27. jún 2009

ika my sme našej princeznej nemohli vysvetliž, že vonku je búrka a nemôže ísť von, stále chcela ísť ku vchod.dverám a tam búchala, lebo skoro od rána chodila po dvore, chytala hadicu, naháňala psov, jedla marhule, asi sa jej to zapáčilo 😀

ika8
27. jún 2009

deťom je jedno, že prší 😉 ešte si pamätám seba 😵 gumáky a pršiplášť to vyriešia 😀

ika8
27. jún 2009

baby, ika zaspala o 15h a ešte spííí 😨 stále ju chodím kuk 😅 aj keď máme nanny

ika8
27. jún 2009

fu, tak sa zobudila o 18.30 a hneď spratala 140ml kaše 😵

sofia122
27. jún 2009

ahojte to ti pekne spinkala.keby tak aj nasa spala ika8.

felixko
27. jún 2009

no baby dnes sme malú doslova uplastovali, som zvedavá, ako bude spať, od rána chodí po dvore, teraz má "službu" dedko, cez otvorené okno počujem, ako si vyspevuje, ideme ešte okúpať a buvať, papa

misskkaa
27. jún 2009

dejna prosim ta a nemas na dr.Kerekovu cislo?

bubinko83
27. jún 2009

miska aj ja ožem dr.Kerekovu len odporučit . 🙂

bubinko83
27. jún 2009

možem samozrejme to malo byt nie ožem 😀

ika8
27. jún 2009

ika pozerá rozprávku na nove a vrieska a smeje sa 😀

misskkaa
27. jún 2009

a to cislo mate??? potrebujem teda snou dohodnut. priatel mi hovori ze teda budeme chodit do batovky,ale zas on robi vselijak,a neviem ci zakazdym bude doma ked ja budem potrebovat

misskkaa
27. jún 2009

a este jedna prosba, nepoznate nahodou nejaku knizku kde radia mamickam ako od malicka cvicit z detmi? myslim aj masaze,a tak. nejaku dobru,diky moc 🙂