Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
19. sep 2009

Kto je teraz na rade????

dejna3
autor
19. sep 2009

nada, pridaj sa, nech nie som sama 😉

nada.hope
19. sep 2009

no Dani ja som po porode povedala jasne, po pol roku do roboty a na vianoce pod stromcekom zacina snazenie, takze NInocka bude mat 10 mesiacov, 😉 😉 😉....... niekto musi byt predsa prvy nie?! 😀 😀 😀

teri3
19. sep 2009

tak štafeta jasne odovzdaná 😀 , Vianoce sú to čo nevidieť 😉 😀 😀 😀

teri3
19. sep 2009

...sú tu... som chcela napísať 😅

dejna3
autor
19. sep 2009

veru som aj ja zvedavá, či sa teda rozbehne druhé kolo 😀 😀

drahý išiel teraz s malou do parku a na nákup a potom sa sám od seba ponúkol, že uprace 😕 🙂 ale musím ho pochváliť, začal veľmi pomáhať 😉
ja idem naplniť práčku a vyvetrať tento náš lazaret 😝
ráno mi bolo fakt blbo, sa mi zdalo, že horšie, než včera 🙄 no tuším to trošku poľavilo 🙂

dejna3
autor
19. sep 2009

jejdáá, že vianoce 😅 to tak rýchlo utečie, že o chvíľu sú fakt tu 😕 veď už bude končiť september... čoskoro začne cocacolová vianočná reklama 😀

dejna3
autor
19. sep 2009

mimochodom, veeeeeľmi sa teším na vianoce... hlavne na to, ako to bude vnímať sofinka, stromček, darčeky.. 😵

kkkatarinkaaa
19. sep 2009

ahojte kocice

dejna-no co tu tu ciiiiitam?? ty kokos, to je krasne....srdecne blahozelam!!!! 🙂 🙂 🙂 ked si to tak predstavim, ze ja som to moje tehu nedavno ukoncila a tebe sa to teraz vsetko zacina...boooze, je to zlate 😵

nadi- takze ty sa chystas tiez pridat? do toho! 😉

dandulik- no ved prave, ani mne ho dr nepredpisal...sa mi to velmi nepozdava 😒 v stredu ideme na prvu poradnu po 4tt tak sa ho hned aj spytam, preco to nemame.......ja som to tiez citala a pamatam si to este aj zo skoly, ze dojcenym detom sa ma davat aj kanavit, do 1. roku! tak ja neviem, spytaj sa ja ty svojej dr. nech ti to predpise...je to na prevenciu krvacavej choroby dojciat...Vigantol mame aj my, ten sa dava 1x denne 2 kvapky do konca 1. roku.- teda myslim ze do konca 1.roku. Takze tak.

dandulik
19. sep 2009

kkkatarinka...........mne už kázala dávať 3 kvapky toho Vigantolu...a ano dáva sa to do ukončenia 1.roka....
....a na ten kanavit sa spýtam...ak zistiš niečo nové ty napís mi....dik.mi ideme na poradňu až 21.oktobra,,....
-.............a maličkej budú dávať injekcie do nožičiek.....povinné očkovanie...............a dáme jej aj to rotavirusové očkovanie....

kkkatarinkaaa
19. sep 2009

dandulik- ach jaj...netesim sa na to ockovanie, az prideme aj my na rad....neboj, zvladnete to.A som zvedava , coi mi tie rotavirusove ockovanie ten nas dr spomenie....my ideme teraz v stredu k dr a v pondelok na to sono...

dejna3
autor
19. sep 2009

babule, tak vraj ten zvýšený RP od 1.10.2010 schválili 😉 huráááá 🙂

ellen
19. sep 2009

gratulujeeeeem :D dejna, mala by si sa premenovat 😉 😀

dejna3
autor
19. sep 2009

premenovať? 😕 som si všimla, že som spravila preklep... od 1.1.2010 - malo byť 😅

ellen
19. sep 2009

no na dejna4 😀

ellen
19. sep 2009

ale poviem ti, trosku ti aj zavidim. ale v dobrom... len ja by som chcela, aby sme boli uz sami, aby do noveho pribudlo... 😅 takze ja sa isto nepridam...

dejna3
autor
19. sep 2009

ellen, viem... na druhej strane - kedy je vhodný čas? mám pocit, že nikdy... aj kámoška, resp. jej manžel to stále odkladali, kvôli hypotéke a pôžičkám... lenže tie budú aj o 10, aj o 20 rokov 😝 ale my nemladneme 😔

ika8
19. sep 2009

dejna: tak vy ste boli na svadbe už štyria 😅 rátam dobre?

dejna3
autor
19. sep 2009

ika, vyzerá to tak, že hej 😉
i keď neviem neviem... ja som mala trošku pošahaný cyklus... keď som bola na prvom uzv, tak termín podľa ms nezodpovedal veľkosti maternice - bol tam rozdiel vyše týždňa... ja som sa aj viac prikláňala k tejto alternatíve... teraz som bola vo štvrtok na uzv a dokimu to vyšlo meraním, aj výpočtom úplne rovnako na deň... takže fakt neviem... 😕
keď sme to s peťom rátali, tak on bol "zhrozený" 😀 😀 že: to aj druhé máme nemanželské? 😀 😀 😀 😀 😀

teri3
19. sep 2009

dejna 😀 😀 😀 😀 😀 však do tretice všetko dobré 😀 😀 😀

dejna3
autor
19. sep 2009

no veď už drahý špekuluje, že ak to bude dievčatko, tak neskôr na "staré kolená" si ešte musíme urobiť chlapčeka 😀

ika8
19. sep 2009

dejna: to aby manželík asi nerobil iba na tie ženské hygienické potreby 😀 😀 😀 , tak chce aj chlapčeka

ellen
19. sep 2009

hihi.. dejna, mas pravdu, ale ja to zas beriem, ze sa to neda vsetko naraz, aj snazit, aj otehotniet, aj stahovat, aj uver platit... ale ta rodicovska,.. ta je motivacna.... 😉

ellen
19. sep 2009

ika 😀

dejna3
autor
19. sep 2009

ika 😀 😀 😀

ellen
19. sep 2009

neboli ste niekto v nitre - mlyny? videla som to len z vonku, neboli ste niekto pozriet?

ika8
19. sep 2009

deťúrence vám už spia? ika spala dnes iba raz a zalomila asi pred pol hodinkou 😉

ika8
19. sep 2009

ellen: ja ee

ellen
19. sep 2009

ika, moja nespala cely den, zalomila by uz o pol stvrtej, "natiahla" som ju do pol siestej... ale to uplne spala, este mlieko dopijala, som jej flasu drzala, aby sa nezobudila na hlad.. ale rano... fuuuuha, neviem, to bude skoro asi hore...ak vydrzi do siestej, budeme si s muzom gratulovat...

apropo mangel, ten uz radsej isiel spat, ze ak rano skoro vstane nasa Babu, nech je cerstvy... 😅

dejna3
autor
19. sep 2009

ani ja som ešte nebola... ale veľmi rada by som to šla omrknúť 😉