Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
20. sep 2009

dejna gratulujem k mimi je to super. 😉

dejna3
autor
20. sep 2009

ďakujem babulky 🙂

katinka, my sme aj o sofinke povedali známym až po prvom trimestri, no keďže sa tu v piatok rozoberala taká téma, tak som to vyklopila o nejaký ten týždeň skôr 😉 vieme to asi od polovice augusta

nada.hope
20. sep 2009

Danuska, tak este raz gratulujem, ja uz s manelikom preberam dalsi priarstok,......predsalen cim skor tym lepsie aj pre mna aj pre Ninocku kvoli pripadnej ziarlivosti na surodenca, .................... babku som uz na to pripravila 😵 😵 😵 😵

dejna3
autor
20. sep 2009

nada, veď som si aj myslela, keď si sa včera večer neozvala 😀 😀
tak ja vám prajem úspešné snažilkovanie a dúfam, že čoskoro sa pridáš 🙂

kkkatarinkaaa
20. sep 2009

ahojte

no, tak to tu vyzera asi tak, ze cochvila sa tu u viacerych cleniek rozbehne druhe kolo.... 🙂 😝

nada.hope
20. sep 2009

No Dani ja si predsalen pockam na vianoce.. 😀 😀 😀 😀
Nech ich v robote hned neklepne 😀 😀 😀

Inac zavinac zajtra idem zasa do roboty, tak mi drzte palce nech ma hned nanestvu 😀 😀 😀 😀 😀

katinka0000
20. sep 2009

dani ty si teda tajnostkarka. ale jasne, chapem to. ale fakt si nas krasne prekvapila. 🙂 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
21. sep 2009

danka no aspon raz za sto rokov by sa patrilo 😀 ale ked som sa dozvedela taku spravu tak som uz musela napisat :D

felixko
21. sep 2009

ellen ani nám doktorka nepredpísala vitamín K, hoci je malá kojená

ika, tie čiapočky sú úžasné, ja som pozeralan a MK v bazári, tiež ich jedna baba "vyrába" a stoja okolo 3 Eur
ozaj, v Tescu maju výpredaj detského oblečka, niektoré až o 75%

dejna - vieš , že minule som rozmýšlala, ktorá z nás na MK bude ako prvá zas tehulka? si ma prekvapila. radujem sa spolu s vami. To je to najlepšie, čo možete pre Sofinku aj pre toho ešte nenarodeného drobca urobiť. ja vidím, keď k nám príde švagrininá malá, ona je taký ťahúň, Ninka po nej všetko opakuje a rýchlo sa učí. a je výborné mať súrodenca. ja z toho, že mám dve sestry len profitujem. my bábo zatiaľ neriešime, ja podobne ako elen mám "ešte len" 26, takže kludne 3-4 roky to má čas. ale dala by som sa nahovoriť 😀 😀 😀

felixko
21. sep 2009

elen vy ako pokračujete s tým bývaním? my už uvažujeme o väčšom byte /nech môžme popracovať na súrodencovi/ a potom neskôr vážne uvažujeme o tom, že by sme sa presťahovali do jedného domčeku do Jacoviec 😀 😀 😀

nada.hope tak si počkáme na Valentína, snáď už budeš mať v pase nejaký ten tt 😀 😀 😀 inak, príjemné snažilkovanie, to je tá najjednoduchšia robota 😀 😀 😀 😀 😀 a cez Vianoce času dosť
a potom dobre porozmýšlaj, komu odovzdáš štafetu 🙂

kkkatarinka a ty si nám ešte neprezradila aký bol pôrod? všetko v poriadku? ako si rodila?

kkkatarinkaaa
21. sep 2009

ahojte
my sme prisli nedavno zo sona...ludi bolo miliooooon, ale chvalabohu zobrali nas ,,taj bokom,, 😀 aspon nejaka vyhoda pre zamestnanca 😝 nozicky mame ok, to nas tesi. 😵 ..mame balit len do jednej plienky, ale mamina bude balit radsej este aj ,,nasiroko,,. 🙂

felixko- no porod...mala som tyzden po termine, tak ma tam uz nechali ked som bola na poradni, ale priznaky som nemala ziadne...ziadne bolesti, otvorena na spic prsta 😖 tak som tam lezala od pol 8 napojena na CTG az do pol 1-ej a potom mi konecne dali infuzku s oxytocinom a o tristvrte na 1 sa zacali kontrakcie 😅 😅 😅 no a 13.55 bola Viki na svete 😵 takze sme to za hodinku a pol zmakli 🙂 Takze porod bol fajn, len to sitie potom bola katastrofalne 😢 😢 😢 Ale mala som tam aj manzela, ktory bol uplne super a tak ma mal aspon kto podrzat 😵

felixko
21. sep 2009

kkkatarinka tak pôrod si zvládla na jedničku s *. super, na prvorodičku taká rýchlovka, museli ťa chváliť. no, to šitie bolo bolestivé, aj ja som segru riadne stláčala za ruku. akého doktora si mala pri pôrode?

mne sa dnes v Tescu stala taká nepríjemnosť. odchádzala som s nákupom, keď začalo pípať to zariadenie signalizujúce, že som odišla bez zaplatenia. zastavil ma SBSkár, vlastne za mnou utekal, lebo ja som si to nejako nevšimla, že to tam pípa. povedal mi, že ma musí skontrolovať. tak som mu otrávene povedala, či mu mám dať blok, vedomá si toho, že som nič neukradla. tušila som, že to bude tričko, ktoré som si kúpila. jasné 😠 . všetci po mne čumeli, lebo to tričko ohmatkávali, asi si mysleli, že som tam niečo zašila, ukryla, alebo neviem čo...nakoniec bez vysvetlenia a ospravedlnenia mi tričko podali, ja som len zakrútila hlavou, nezmohla som sa na slovo, lebo ma celá situácia prekvapila a odišla som.

felixko
21. sep 2009

baby, nepoznáte náhodou niektorá nejakú sestričku al.sanitárku z Domova soc.služieb na ul.Hviezdoslavovej v Ty? ak áno, dajte mi vedieť do IPčky. lebo segre tam ponúkli miesto a chcela by vedieť, ako to tam funguje, aby tam nebol nejaký zlý kolektív al.pracovné podmienky.díkes

ellen
21. sep 2009

dejna3/4 😀 ,
tak som tam bola. H&M tam je, super veci, bohovsky drahe podla mna, inak C&A som nevidela, reserved tusim hej, zara a next absolutne, ale je pravda, ze sme to len prebehli... ja si myslim, ze ak daju super vypredaje, da sa, ale inak.. ble... tolko nezarobim, aby som si to mohla dovolit malej kupit, ked to ani poriadne nevynosi..

idem vas docitat..

ellen
21. sep 2009

felixko 😠!
sak hned nemusia vsetci vediet, ze my sme este len take kurence.... 😀 😀 😀 ale nie... niekedy si pripadam ako ucho, niekedy ako stara koza... pardon... ale fakt... pri tych "uz" pubertakoch, co stretavam, mam niekedy dojem, ze mam zastarane nazory...
a nahovoram muza na uver... je to hrozna suma, ale chcem uz vypadnut. neviem, ako to potiahneme, ale uz ten priestor potrebujeme cim dalej, tym viac... a asi aj ja... no a mozno casom, ak sa nam podari splatit poriadnu cast, poriesime druhe...
s tym tescom to ma mrzi, ja by som tam asi narobila krik... ale zaviselo by to aj od momentalnej nalady a stavu prekvapenia...

ja idem dnes cvicit, zas budem funiet ako lokomotiva.. od dovolenky som nebola, ani neviem, ci to vlastne pokracuje, takze dnes idem iba na blic... ak sa neozvem, uz ma odviezli rovno odtial... 😀

dejna3
autor
21. sep 2009

felixko, tak presne aj ja som dnes pípala, kúpila som si 2 tričká a zastavil nás SBSkár pri odchode 😠 všetko bolo samozrejme o.k., to len v tescu niečo posr.ali 😝

ellen, ja som zatiaľ vždy super v HM nakúpila, mne tam tie ceny neprídu vyššie než v našich topoľčianskych obchodíkoch 😅

teri3
21. sep 2009

felixko, dejna, tak to je teda 😠 . Ja mám tiež takú veľmi nepríjemnú skúsenosť z Tesca v NR, keď si ma SBSkár zavolal, že do kabínky som ISTO brala 3 tričká, ale teraz mám len 2 😠 😠 😠 . Neviem, či už tam mali vtedy tie pípatká, ale teda bola som riadne nas...... 😠

dobre, že píšete o tej zľave, treba sa trošku dozásobiť 😉 . Len teda si treba nabrúsiť jazyk, keď im tam zas bude niečo pípať 😕

felixko, dejna, ika - už ste zdraví aj s drobcami? Filipko je na tom celkom dobre, len má strašné soplíky, teraz už také dosť husté a chcela som mu to aspoň raz za deň odsať, ale to ako keby som mu išla spraviť najstrašnejšiu vec na svete 😖 . Tak ani papať nemôže poriadne

dejna3
autor
21. sep 2009

teri, sofinka je už o.k., ale tiež trošku soplí... minulý tt sme mali ísť na poradňu, ale kvôli tej nádche sme neboli, lebo ju budú aj očkovať... ale tento týždeň asi pôjdeme, lebo tei soplíky asi tak ľahko neprejdú, tak nech ju aspoň pomerajú a odvážia... zaočkujeme, keď bude úplne o.k. 😉

katinka0000
21. sep 2009

ahojte!

felixko: aj mne sa uz nieco take stalo v topolcianskom tescu. 😠 😠

pozerali ste "hviezdu pechotu" v superstar? ja som teda prvykrat videla tuto superstar, ale toto stalo zato. ja nechapem, ako sa moze clovek takto zhovadit. 🙂 😀

ellen
21. sep 2009

dejna, no ja neviem... ja maloco kupujem v nasich topolcianskych obchodikoch... nieco dedime, nieco dostaneme, a co potrebujeme, tak to kupim bud v tescu lacnejsie alebo chodime aj do kik-u v PN a tam je to tiez za dobru cenu...

no teda, tescaci to pos.ali... 😠 ja sa asi na nich zajtra nachystam 😝

dejna3
autor
21. sep 2009

ellen , možno preto sa ti to zdá drahé... lebo tesco je fakt lacné, s tým sa to porovnať nedá, ale s bežnými obchodmi sú tie ceny porovnateľné, resp. lacnejšie 😉

katinka, tak to bol fakt dnes nátresk 😀 😀 😀 ... najmä kandráč - domu pijeme tomu 😀 😀 😀

ika8
21. sep 2009

teri: soplík už nemáme zopár dní, len ešte občas jej v hrdle rachotí, takže ešte dávame sirupček. A odsávanie? my máme tú odsávačku na vysávač a odsávali sme vždy dvaja... jeden nemá šancu, aj tak som sa ledva ledva strafila do nosa 😒 a ika revala ako o život, ale slza ani jedna 😵 teraz keď pustím alebo aspoň vytiahnem vysávaš, to sú prestrašené očká ☹ keď neskôr nebude chcieť vysávať, budem vedieť prečo 😅

ika8
21. sep 2009

no rota bola fakt super 😉

dejna3
autor
21. sep 2009

ikuške všetko najlepšie k výmesačiu 😵 😵 😵

ika8
21. sep 2009

ďakujeme 😵

ika8
21. sep 2009

dejna: a ty si už OK? choroba ustúpila?

nikoho som dnes v meste známeho nestretla... boli ste daktorá?

ika8
21. sep 2009

a k tomu tescu... mne sa to stalo v tescu v NZ, ale fakt bol ujo SBS korektný a ospravedlnil sa 😉 zabudli pipak v krabici puzzle 🙄

dejna3
autor
21. sep 2009

ika, ja som už našťastie o.k. 😉 my sme dnes boli v meste... bola aj adkato s matúškom 🙂

inak aj dnes v tom tescu ten sbs-kár bol slušný, asi majú veľa takých poplachov, lebo vôbec sa natváril, že nás podozrieva z krádeže a automaticky siahol po taške, kde boli tie tričká...

teri3
21. sep 2009

tak to je super, že drobci sú už zdraví a tehuľka tak isto 😉 😎

ika, aj od nás Ikuške všetko naj a hlavne sladké sníčky 😉 😀