Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
26. apr 2010

sofia: ja som uz tiez dost veci nicovi kupila cez internet. kupujem len nove veci. s pouzitym tovarom nemam skusenosti. zatial mi prislo vsetko take, ako bolo na obrazku. na sk by som taky tovar nedostala, lebo sa bud predava len v anglicku alebo v amerike. takze nemaj strach. tak ako napisala katka, treba si precitat referencie predavajuceho.

lucia563
26. apr 2010

Sofia, tiez nakupujem cez net a dost aj cez mmb a zatial som ,,klop klop,, bola vzdy spokojna 🙂

sofia122
26. apr 2010

a mozte mi dat adresi kde by som mohla pozriet veci pre malu

lucia563
26. apr 2010

Sofi na mimibazar.sk je toho viac nez dost, ci uz nove ci nosene, staci si vybrat a trochu sa zorientovat na stranke, alebo uz babybazar.sk...alebo hod do vyhladavaca co potrebujes a vyhodi ti stranky kde to najdes 😉

felixko
26. apr 2010

my sme sa práve vrátili z prechádzky v meste, samozrejme, že sme boli pozrieť v kostole žižiška a záver prechádzky bol najlepší. keď som bola zaniesť v pivnici kočík, naša Ninula využila príležitosť a sadla si v pivnici na vrecia klebru, ktoré tam má odložené sused. pridala som do fotoalbumu aj fotku, ako si tam spokojne sedí. predtým ešte stihla spadnúť na chodníku, keď predomnou utekala a nechcela ísť domov, takže máme pre dnes prvé rozbité kolienko 😉

ika8
26. apr 2010

v sobotu som nebola doma, ika bola u babky a môj brat sa realizoval 🤐
Fakt sa oplatí nechať dieťa chvíľu s chlapmi 😝 😀 😀 😀

ika8
26. apr 2010

no väčšiu radosť nemohla ani mať, voda z misky (sámoška čistej) v polohe ako pije havko jej zjavne chutila 😀 😀 😀

maruskach
26. apr 2010

Ahojte, chcem vymenit chlapcenske oblecenie za dievcenske. Danko ma 2 roky a Lucka 6 tyzdnov. Nejako sa mi nechce veci predavat a potom zasa kupovat. Ak by sa taky niekto nasiel alebo niekoho poznate, budem rada, ak sa ozvete.

ika8
26. apr 2010

maruskach: neposlúžim 🤐

katinka0000
26. apr 2010

sofia122: najviac veci som kupovala na mimibazar.sk. ale nicolaskovi som jednu teplakovu kupila aj na babybazar.sk
maruskach: ja mam tiez len chlapcenske. 😉

felixko
27. apr 2010

ika no úplná fantázia tie fotky, je to podobne, ako keď sme my u babky. naša Ninka väčšinou zas vopchá nohu do misky s vodou pre psa. ika a nebýva mamina náhodu na F-ku? lebo jedna pani tu na sídlisku má tiež takého foxáča.

ika8
27. apr 2010

felixko: ee, na F-ku nebýva. Tam sú dva psy jeden s chvostom, druhý kupírovaný) a my máme fenku. A tí psy sú vychrtlí a naša gaučaňa je vypasenááá 😝 😅 S jedným sme párili, ale nezadarilo sa 😠 A ike sa tiež raz zadarilo vopchať jednu nohu do misky a celú ju vyliala na druhú nohu... no naozaj fantázia 😀 😀 😀

dejnas
28. apr 2010

ahojte,

bubinko, sofi tiež ešte nosí bodynká 😉

práve som zapla net, že idem pokukať nejaké oblečko na leto pre drobcov... takže - mirka - aj ja nakupujem cez net, ešteže mám teraz pomenej času, lebo by som tam nechala asi polovicu materskej 😝

ika, malá je teda číslo 😀 😀 ale je podarená na tých fotkách 😵

samko sa konečne rozpapal, už sa dá aj povedať, že si zvykol na 3-hodinové intervaly papania, v noci prespí 4 - 5 hodín v kuse... 😵 ale keď nespí, tak sa chce celý čas hojdať na rukách 😝
sofinka všetko po mne opakuje ako taká malá opička 😀 najobľúbenejšie hračky sú momentálne 2 bábiky, ktoré stále, kŕmi prebaľuje, balí ako do zavinovačky, pestuje, kočíkuje... no komplet starostlivosť o bábätko 🙂 často ju pozorujem, ako sa hrá a len valím oči, ako má všetko odpozorované 😵 (samozrejme, že najradšej by všetky tieto činnosti praktizovala na samkovi 😀 😀 )

ninka.b1
28. apr 2010

Baby, neviete mi poradiť nejaké super miesto na fotenie v okolí TO????

katinka0000
28. apr 2010

ninka.b1: super je napr. tovarnicky park 🙂

dejnas: vidim, ze to vynikajuco zvladate. aj nico po nas vsetko opakuje. musime si davat pozor, co hovorime. 🙂 😉

ika8
28. apr 2010

ahojte, dejna veď sami je už riadny chlap 😉 a takí musia riadne papať 😵 no sofi musí byť naozaj zlatá, keď tak pomáha. Iku si neviem ani predstaviť... ona je taký malý čertisko 🤐 pred všetkými sa správa slušne a doma a u babky je strašné zlobidlo 😒 čo spravila v pondelok: pes sa v kuchyni vyhrieval v leže na slnku, ika sa k nemu priblížila odzadu a takú kopačku mu natankovala do zadku že až 😠 😠 😠 pes sa samozrejme zvrtol proti nej, lebo aj on zostal zaskočený a aj zavrčal... nič in é totiž ani nemohol 😔 a ika dostala riadne vyhubované (samozrejme sa pri tom škerila od ucha po ucho), ale nepomohlo... zachvíľu sa k psovi znova blížila, ale už sme zasiahli dopredu. No neviem 😒

Baby, aj vaše detičky spávajú úplne pritlačené hlavou na mrežoch postieľky? ika vždy, len poloha je vždy iná 😝

lucia563
29. apr 2010

Dobre ranko...

Ika, takto isto spava aj Filipko, vzdy je natlaceny na tych palickach, ma tam este aj to hniezdo, takze ho to asi netlaci, ale normalne ja ked ho dam normalne lezat, on sa hned tlaci hore na tie palice....mne sa zda, ze jednoducho sa potrebuje k comusi tulit, alebo ja neviem co...

Dejna, ja cakam kedy prihodis nejake foto Samka 😉

felixko
29. apr 2010

ahojte,
ika tá Ikuša je teda riadny beťár. a nesnaží sa psa dvíhať na ruky? lebo Ninka to skúša, len vždy ho chytí buď za hlavu, alebo za zadné nohy a nejde to a nejde to 😒 a čo sa týka toho spania v postieľke, Ninka tiež spáva s hlavou natlačenu na mriežky 😅

katinka my si tiež musíme dávať pozor na to, čo povieme. teraz si krpatá začala vymýšľať, že ju bolí kolienko, ručička, hlavička....všetko, na čo si v tej chvíli spomenie

baby, pozerali ste včera Modré z neba, ja som si tak poplakala pri tom chlapcovi s rakovinou 😢

lucia563
29. apr 2010

Felixko, ja som vcera stihla len prvy pribeh, potom som isla lahnut, lebo som bola rada, ze som rada 😝 😝 😝

ika8
29. apr 2010

felixko: ja takéto relácie radšej nepozerám...tiež by som isto plakala 😢 a psa ika nedvíha, lebo on by sa ani nedal... on nie je taký maznací 😅

dejnas
29. apr 2010

ahojte,

kočky tie fotky samka.... poznáte to porekadlo, ako obuvníkove deti chodia bosé? 😝 😝 celá rodina pýta fotos a drahý nemá čas a ja to neviem upraviť v tom programe 🙄 😔 musím ho cez víkend k tomu "dokopať"
sofinka tiež spáva natlačená na mrežiach 😒 ja ju vždy prekladám, a ona si aj tak o chvíľu ľahne rovnako...

ozaj, zabudla som - v pondelok sme boli na kĺbikoch a super... malý je zdravý jak repa (povedal doki), takže ani baliť nemusíme 😉 aspoň sa mu riťka pariť v lete nebude 🙂

ja tiež modré z neba a podobné nesledujem.... radšej

dnes som musela ísť na gynekologickú pohotovosť ☹ som to asi prehnala, keďže som sa cítila úplne fit a zrejme som sa presilila, lebo sa mi trošku otvorila jazva 😔 ... 😝 zľakla som sa a nechcela som čakať až do zajtra.... ošetrili mi to, ale zajtra musím ísť aj tak k svojmu dokimu...

felixko
30. apr 2010

ahojte,
no my dnes zostávame doma, na ihrisko nejdeme, lebo malá ma sopel ako moriak. pravdepodobne včera na ihrisku chytila od jedného dievčatka,ktoré strašne hladkala a túlila sa k nemu a to dievčatko brutálne soplilo ☹ takže nám hrozí len kočikovanie po slniečku, ale neviem,ako ju zvládnem udržať v kočíku, beťárku jednu.
a to som si práve myslela, že ako nás tie sople dlho obchádzajú , lebo v téme septembrovky má soplík hádam každé dieťatko.

sofia122
30. apr 2010

nikto tu nie je.

sofia122
1. máj 2010

od vcera tu nikto nebol jak to je mozne?

katinka0000
2. máj 2010

ahojte!
ako sa mate? drobcekovia su zdravi? ako tak pozeram, tak sem vsetky uz chodime pomenej. vonku je nadherne, tak je somarina sediet doma pri pc.
felixko: ninke zelame skore uzdravenie!

ika8
2. máj 2010

waw, to je ale návštevnosť 🤐 😕 ale ani ja nemám nejako čas písať... niekedy iba nakuknem a utekám robiť 😒 čo už, celé dni sme vonku a potom doma nestíham 😅 v piatok bolo super neplánované stretko pri fontáne: dejna s oboma krpčekmi, ada11 s oboma princezničkami, teri, felixko a ja. A na druhej strane námestia sme ešte stretli adkuto s matúškom 🙂 Pokecali sme, no ja som stále musela behať za ikou, lebo fontána bola pre ňu prvoradá 😅 .
Do slovníka nám opäť pribudlo nové slovo: bác 🙂 A džavoce stále, len kto by jej rozumel? 😀 😀 😀

felixko
3. máj 2010

ahojte,
ika svätá pravda, aj my sme celé dni vonku a doma mi robota stojí 😖 .ale na druhej strane, budeme zatvorené doma v tomto krásnom počasí? my sme v sobotu mali trošku teplotu, tak sme boli doma, ale už sme v oki 🙂 aj soplík už odišiel. tipujem, že teplota by ani nebola vyskočila, ale v piatok sme boli s teri a adou u matušíka v grandcentre, kde sú šmýkalka a taký plastový domček, decká sa tam neháňali, šmýkali, chodili do domčeka hore dolu /najčastejšie cez okno, hoci tam boli aj dvere 😀 /, potom sme ešte museli ísť naháňať holubov, za tatinom do roboty, takže malá prišla domov celá spotená, unavená a ráno už bola teplota na svete. ale zvládli sme to výborne 🙂

felixko
3. máj 2010

ozaj a v ten piatok mi ešte Ninka stihla ujsť z kočíka v jednote na mexiku. s mužom sme čakali v rade na salámy, Nina sedela v kočíku, my sme obidvaja hľadeli na salámy, ktorú kúpime.. 😉, mne pohľad zablúdil k regálom s ovocím a akciovým tovarom, zrazu pozerám, nevedela som, či dobre vidím a naša Nina tam už stála a vyberala, čo nakúpi. zobrala slivkový lekvár a víťazoslávne mi ho doniesla, že mamina dáme si?

ika8
3. máj 2010

felixko:jáááj veď je tá ninuška šikovnica 😀 😵 😵 😵

ellen
3. máj 2010

ahojte, baby, idem objednavat z www.pekap.sk Barborke batoh do skolky, tak ak by ste z tadial tiez nieco chceli, dajte mi vediet mailom borbelye@wmx.sk. pekne dni zelam!