Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
25. okt 2009

ahojte!

sofia: sofinke vsetko naj k narodeninkam. 🙂

dejna3
autor
25. okt 2009

zajtrajšej olsávenkyni sofinke želáme všetko najlepšie k 1. rôčiku

dejna3
autor
25. okt 2009

našli sme ďalší zub 😀

ika8
25. okt 2009

ahojte,
dejna: to už má sofi 5zubov? 😕 ika stále iba tri 😝 😀 , ale vie pohrýznuť tak, akoby mala plnú pusu zubov 😵

mirka: sofinke iba všetko naj 😉

dejna3
autor
25. okt 2009

ika, ešte si tu? 😕 hej, 5 a hryzie o106 😀 😀 minule som mala až modrinu 😝

ika8
25. okt 2009

teraz som sa vrátila z vane 🙂

dejna3
autor
25. okt 2009

kokso, neviem, kedy dneska zaspím, ten posunutý čas 😝 🙄

ika8
25. okt 2009

no práve, veď už by sme mali isť 😝

dejna3
autor
25. okt 2009

aj ja som bola doteraz vo vani 😀 😀

ika8
25. okt 2009

ika sa dnes doobeda zobudila o 11h - a to už po novom 😉 , postarom o 12h 😅 😀 😀 😀

dejna3
autor
25. okt 2009

ika, sofi spávala celý tento týždeň do 11,00h, v piatok do 11,15 😀 dnes sa zobudila 10,40 po starom 🙂

ika8
25. okt 2009

no u nás to bol rekord, ika spáva väčšinou tak do 9,30
ozaj, dani, vy ste už boli na očkovaní? my ideme vo štvrtok, to zas bude plaču 😢

dejna3
autor
25. okt 2009

dnes sme sa s drahým dohodli, že pôjdem omrknúťtento týždeň nejaký koberec a už čoskoro urobíme detskú 🙂 doma máme zatiaľ len taký provizórny koberec /od našich/, ktorý sa nám vôbec k ničomu nehodí 😝 😝 😝 ...ten asi dáme naspodok, aby bolo teplejšie

dejna3
autor
25. okt 2009

myslíš hexu? tú nám pichali minulý mesiac - vtedy, keď som stále odkladala poradňu, kvôli sofinkinej nádche... ešte v novembri ostal posledný prevenar, a máme na pár rôčkov pokoj, hurá 😉

ika8
25. okt 2009

ika dostáva obe naraz... jedna noha, druhá noha 😝 ☹

dejna3
autor
25. okt 2009

☹ ☹
nám to takto vyšlo podľa očkovacieho kalendára...

ika8
25. okt 2009

ale aspoň máme krik iba jeden krát 😉 a aj jeden krát čakáme na reakciu 😝

dejna3
autor
25. okt 2009

to je pravda, ale ak by bola reakcia - ako by vedela dr. z ktorej 😕
už moc filozofujem 😀

ika8
25. okt 2009

ale veď to je jedno z ktorej, nie? prejaví sa to aj tak teplotami, hnačkami a pod. 😝

dejna3
autor
25. okt 2009

hypoteticky - to sú len tie neškodné prejavy... sú aj horšie... ☹ ja nie som proti očkovaniu, určite má viac pozitív, než negatív, ale keď človek počúva, aké následky ostali niektorým detičkám 😢 nedajbože ešte horšie.. 😢

ale to je na inú debatu 😝 radšej na to nemyslieť

dejna3
autor
25. okt 2009

ozaj - ešte som chcela - sranda, koľko veľmi veľa hračiek dostala sofi teraz k narodkám... mám taký pocit, že všetci nakupujú vo veľkom, že veď sa nám zídu dvojnásobne 😀 😀 😀 dnes tu bola babka z viedne a tá jej toho ešte tooooľko priniesla, hoci minulý týždeň poslala už to odrážadlo 😀

ika8
25. okt 2009

tak veď sa zíde aj pre mimi no2 😉

dejna3
autor
25. okt 2009

tak tak 😀
idem off, aj keď ešte asi nezaspím 😝
papá, dobrú 😔

ika8
25. okt 2009

idem aj ja ešte k tv, lebo ani mne sa nechce spať 😖 😠

felixko
26. okt 2009

ahojte,
ika aj Ninuša už konečne zvládne dlhší čas bezo mňa, včera mala prvý deň úplne bez kojenia, zvládla to super, len raz si spomenula, dva krát ju uspával tatinko, zaspala mu na rukách v posteli. v noci bola dva krát hore s plačom, to som ju musela nakojiť, ale myslím, že ona časom aj na tie nočné papkania zabudne. hlavne, že cez deň sme to zvládli bez plačov, sama na sebe som zistila, že existujú aj iné metódy odstavenia ako drastické "nechať vyplakať". takto je to bez slzičiek mojich aj Ninkiných

dejna aj ja mám modriny od hryzenia. dieťa ma týra 😀 😀 😀

Ninulka v sobotu dostala nový kočík, takú ľahučkú buginku, keď s ňou niekde narazí, tak ju jednoducho zodvihne nad hlavu a prenesie, kde potrebuje. teraz tam vozí knižky + bábiku. včera mi tam naložila mokré prádlo z radiátora a vozila. koťuha malá. poschováva čo sa dá. minule hodila svoju botasku do koša. keby som ju náhodou nenašla, bola by som sa nahladala.

krásny dník prajem. my dnes pôjdeme asi von, príde kolegyňa z NR s malou, tak si pôjdeme s deťúrencami niekam sadnúť

felixko
26. okt 2009

dejna, ika to chcete povedať, že vám deťúrence ráno tak dlho spávajú? aj ja chcem ťakého spachtoša 😀 😀 😀 😀 😀 u nás bol rekord naposledy v sobotu, keď sme boli u našich a Nina sa zobudila o 9.15. inak väčšinou vstáva o 8.00

dejna3
autor
26. okt 2009

felixko, no sofi sa dosť navystrájala v bruchu, tak teraz dospáva 😀
ika, ráno sme našli šiesty 😀 ešte nie je úplne prerezaný, ale vidno ho pekne a ďasienko má celé opuchnuté ☹

sofinka sa teraz okolo rôčika začala tak slečinkovsky hanbiť 😀

felixko
26. okt 2009

dejna naša Nina vystrájala v bruchu tiež ako divá, tie kopance pod rebrá mám doteraz v pamäti, ja som si ju aj nahrávala na video, normálne kolienkami alebo pätičkami ma kopala a vytláčala ich von z brucha,mám aspoň peknú spomienku

sofia122
26. okt 2009

dakujeme za blahozelania sofinka je dnes velmi dobra jak keby vedela ze ma narodeniny.takto pred rokom uz bola na svete ako to rychlo ubehlo.

teri3
26. okt 2009

aj od nás Sofinke všetko naj 🙂

dejna, nepoteším Ťa, ešte vás čaká očko v 15.mes. - MMR

my sme mali budíček o pol 7-mej 😉 . Ale cez obed som si s ním zdriemla 😀