Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
15. feb 2010

ahojte som rada ,ze uz dali tu zvysenu matersku uz som na nu cakala.dufam ,ze nezatvoria nemocnicu bolo by to strasne.

teri3
15. feb 2010

inffinity, ja som to tak ani nemyslela, že by si Mišku chcela niekam strčiť a ísť flámovať, ale že keď bude trošku väčšia, tak sa ju nebudeš až tak báť niekomu nechať, ako sa bojíš teraz 😉

felixko, veď keď budeš znova na materskej, tak si môžeš nechať Ninku doma tiež 😉 😵

kkiikkaa, tak to si super, že si stíhaš aj požehliť, keď si sama doma. No a super, že všetky kilečká navyše sú fuč. A papať sa teraz neboj, lebo potrebuješ kvôli mliečku 😉

dejna, super, že máš cukor OK, aspoň si si mohla vychutnať koláčik a colu 😎

no s tou nemockou ste ma teda moc nepotešili, zajtra zavolám, ale asi sa ma týka aj to zrušené vyšetrenie 😝 🙄 😠

kkkatarinkaaa
15. feb 2010

caute , ja len naskok, lebo moja opcka mi tu vyskakuje na rukach....
kika-ja ti takto neskoroooo ale srdecne blahozelam k babatinku, budte zdravucke a drzkajte sa 😵 😵 😵
my sme uz chvalabohu skoro uplne zdravi, nastatstie uz vsetko ustupilo, uz aj nostek mame celkom fajn bez soplikov 🙂
tak sa majte krasne,pekny vecer a dik vsetkym za cenne rady o prikrmovani, ste zlate 😉

alicc
15. feb 2010

dejna super že sa cukor popravil a čo sa týka tej nemocnice, vraj dnes bola plná sbs-károv a ešte neviem koho a tí vraj dávali pozor aby doktori vyšetrovali fakt len akútne stavy. no katastrofa 😝

ika8
15. feb 2010

ahojte,
ika bola minulú noc hore od 24h do 4h a aj ráno stále mrnčala ☹ 😖 dnes večer začala kýchať, tak som vytrlea noštek a dala kvapky. Teplotku nemá zatiaľ, našťastie (ťuk-ťuk) Tak uvidíme zajtra 😒 A myslela, že dnes bude spať ako zarezaná, no už bola raz hore a plačkala 😕

ika8
15. feb 2010

a k tej nemocke? nemám slov... obyčajný človek môže aj skapať, a to priamo na nemocničnej chodbe 😠 😠 😠

ika8
15. feb 2010

a češi majú bronz 😵 v klasickom lyžovaní na 15km

dejna3
autor
15. feb 2010

ika - a čo hovoríš na naše hokejistky? 😖

dejna3
autor
15. feb 2010

aj sofinka trošku soplíkuje, ale som aj "rada", lebo už pár dní v noci chrapkala, asi mala hlieny zaseknuté, tak sa jej dnes konečne pustili 😅 zatiaľ dávam len libenar a vytieram noštek, nech idú mršky von... 😝

dnes som videla v meste ikušku s tatinom 🙂

sssimi
15. feb 2010

Ahojte.
Tak s tou našou nemocnicou to ide fakt stále viac dole vodou....
Švagrinka bude budúci mesiac rodiť. Máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v Partizánskom?

dejna3
autor
15. feb 2010

alicc, kedy ideš na poradňu? zisti v nemocke, čo a ako... či máme hľadať inú pôrodku alebo čo? 😕

inak som si dnes vygooglila pôrodku piešťany a hneď sa na mňa vysypali 2 veľmi negatívne príspevky 😕 ☹

dejna3
autor
15. feb 2010

sssimi, vraj PE je momentálne totálne preplnená, nie som si istá či ju vezmú (mám to od dôveryhodného zdroja).... my spadáme pod NR, takže asi bude musieť tam... resp. bánovce - no nič moc 😒

teri3
15. feb 2010

ľudia moji, no Filipko dnes jedol iba ráno - o 6-tej a počas dňa málilililinko niečo zobkal 😖 . Vypil ale dosť čajíku a kúpila som mu aj džús a aj ten pil...zajtra musím ísť so sebou po doktoroch, aj keď ten dohodnutý termín na endokrinológii padá 😝 , ale ak sa to s drobčekom nezlepší, tak v stredu isto pôjdeme k dr. Inak v noci papal 1x 😕

alicc
15. feb 2010

ja idem do poradne v piatok tak sa povypytujem lebo mne by mali už pomaly robiť aj predoperačné vyšetrenia tak neviem

teri3
15. feb 2010

chcela som napísať, že ten termín ASI padá, ešte skúsim ráno zavolať 🙄

dejna3
autor
15. feb 2010

teri, a nejdú mu zúbky?

alicc, veď práve, ja idem na poradňu o týždeň a tiež ma už asi pošle na predoperačné - ak mi ich bude mať kto urobiť 😕

teri3
15. feb 2010

dejna, ja Ti neviem, už ich má 16, mali by ešte teraz nejaké ísť 😕 ? Nebabrala som sa mu v puse 😀

ika8
15. feb 2010

dejna: naše hokejistky? keď chcú robiť mužský šport - nech sa páči. Ale musia potom aj tak trénovať 🤐 Viem, o čom hovorím. V mojom športe majú slovenské baby na MS a ME lepšie výsledky ako chlapi 😉 😵

teri: a ktoré zúbky filipkovi ešte chýbajú? ike ešte očné a posledné stoličky 🙄

teri3
15. feb 2010

Filipkovi už len stoličky, všade po dve 😉 . Akurát čítam v knižke, že sa volajú črenové zuby 😕

dejna3
autor
15. feb 2010

aj sofinke teraz nejaké idú, ale ani neviem, ktoré 😀 nepustí ma do pusy, zato ona si tam celé dni intenzívne šmátra .. 😅
malo by ich byť, myslím, 22 😕

to bol ale riadny nátresk od kaňaďaniek 😝 peťo to kukal, vravel, že fakt hrali "o dušu", ale skrátka na ne nemali... no podľa mňa, je tento šport u nás v plienkach, nerozumiem, prečo šli na OH 🙄

ika8
15. feb 2010

dejna: jeden komentátor povedal, že kanaďanky by porazili aj hocktoré naše ligové chlapské mužstvo 😅 tak asi boli dobré...a z našej strany chaos 🙄

teri3
15. feb 2010

dejna, tuším 24, malo by to byť deliteľné 4, na každú stranu rovnako 😀

dejna3
autor
15. feb 2010

no, veď ja som to tak napísala, že som si nie celkom istá tým počtom😕 ... v každom prípade, ešte majú aké zuby rásť 😀

teri3
15. feb 2010

však ja viem, že to bolo tak "zbrucha" - to je teraz také dvojvýznamné v Tvojom prípade

inak teda sorry, na tému ála olympiáda sa fakt nechytám 😅

a dnes bolo pekné počasie 😎

dejna3
autor
15. feb 2010

celý týždeň sa má otepľovať, až do +10C, ale od štvrtka sú hlásené aj dažde ☹ 😖

ika8
15. feb 2010

teri? dobre si zahrala olympiádu na počko 😎 😎 😎

dejna3
autor
15. feb 2010

drahý prišiel dnes skôr z práce, lebo sa šile konečne dať ostrihať (už vyzeral, jak habera za mladých čias 😝 ) a my sme čakali doma a chceli sme ísť spolu von so sofi na pešo... no ja som si medzitým ľahla a už som totálne odkvacla... som bola dnes veľmi unavená a nebehaná... od 6,30 som pobehovala na 3x k tej diabetologičke...potom ešte nákup v meste a už toho bolo ozaj dosť 😅

dejna3
autor
15. feb 2010

ika - premostenie 😀 😀 počko ti vždy istí 😀 😀

dejna3
autor
15. feb 2010

a kde je dnes inffi? 😕

ika8
15. feb 2010

asi spí... miška ju dosť asi potrápila, ako nás ikuša 😉