Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

alicc
19. feb 2010

dejna len predoperačné odbery, na EKG ešte len pojdem teda myslím,že ma pošlú, pri malej som bola

alicc
19. feb 2010

a o týžden idem kvoli výsledkom znovu do poradne, tak sa uvidí, kedy mi budú robiť aj prietoky. doktorka to ešte nespomínala.

kkkatarinkaaa
19. feb 2010

inffi- ano, kasicku som zacala...a zarabam do flase-dnes som jej kupila Nutilon ryzovu...tak jej budem robit pekne vecer tych 150ml 🙂 a ked si zacala kasickou, tak potom ti pekne chcela papat aj zeleninku a tak??
dejna- dakujem 🙂 budeme tam tyyyzden 😵 😵 😵

felixko
19. feb 2010

ahojte,
my sme sa pred chvíľou vrátili z tesca, dnes sa neopakoval scenár z predvčera. Ninka si v pohode papala rožok, potom chcela tancovať na pesničky, čo tam hrali. keď sme zaplatili, zbadala hrací automat na plyšákov, až vtedy začal rev, lebo chcela hračkýý. keby sa to dalo kúpiť, tak jej nejakého plyšáka vezmem, ale čo tam budem hádzať mince do automatu a pokúšať sa nejakého plyšáka vybrať?

a ešte jeden zážitok z obeda. niekto nám zvonil pri dverách, tak sme vyšli von, boli to podomoví predajcovia tmobilu a núkali nám ani neviem aké služby... boli vyobliekaní v smokingoch. Ninka na nich hneď začala vykrikovať poliš, mama poliš 😀 totižto máme jednu knižku, kde je policajt a hašič, nevedela povedať slovo policajt, tak sme ju učili poliš 😉

felixko
19. feb 2010

baby, pozrite aké úžasné topánočky som našla na MMB:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=758

sssimi
19. feb 2010

Ahojte!
Felixko krásne topánošky tam má. A dobré ceny.

sssimi
19. feb 2010

A ešte som chcela. Nepoznáte nejakého rezbára? TO a okolie? Svokor by chcel dať vyrobiť niečo typicky Topoľčianske-alebo nejaký obchod z niečim takým.

dejna3
autor
19. feb 2010

my sme sa vrátili z prechádzky, boli sme s inffi aj v tescu - tak som sa znovu realizovala na sofinke 😵 ale kúpila niečo aj drobčekovi 😵 majú zľavy na niektoré oblečko, pre sofinku som našla nádherné rifliky (taký "nextovský" model), voľnejšie výšúchaná rifľovina, zlecnené zo 14e na 7e... no nekúp to 😀 už sme mali doma aj módnu prehliadku 🙂

kkkatarinkaaa
19. feb 2010

felixko- Ninka je teda iny huncut 😀 ze poliš 😀
sssimi- ja ti bohužial neviem poradiť 😕 hadam baby topoľčianky budu vediet viac
ja sa idem ,,potrapit,, s malou...uz od 15-tej je hore a nie a nie zaspat 😖

dejna3
autor
19. feb 2010

felixko, ja už dlhšie tieto okukávam, asi ich objednám, ak budú ešte voľné 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7390376&tab=2

alicc
19. feb 2010

dejna fakt krásne tenisky 😀

dejna3
autor
19. feb 2010

alicc, hej, krásne, ale práve sme odmerali nôžku a veru by už boli malé ☹
tak idem hľadať ďalej 😉

inffinity
19. feb 2010

ha, tu se dneska spí 😀 😀 😀

ika8
20. feb 2010

ahojte,
včera som vážila to naše šidlo a konečne má 9kg 😅
včera sme dali von aj fusak z kočíka, lebo tam už ikuša nemohla obsedieť, určo jej bolo teplo 😉

teri: ešte raz diky za tip na viburcol, ika spinká oveľa kľudnejšie 😵 dnes v noci sa nezobudila ani raz 😵 a to som ju stále chodila kuki, lebo som si už od takýchto dobrých mravov odvykla 😀 😀 😀

katinka0000
20. feb 2010

ahojte!

aj nico vcera rano vrieskal ako saleny, ked sme pozerali hokej. este sme aj lyzicami buchali o stol, tak on rychlo zobral nejaku palicku, co ma na hranie a trieskal s nami. bolo to na popukanie. a ked sme dali gol, tak vybehol z izby a ze "goooooool"

kkkatarinkaaa: ja som zacala varenou pretlacenou mrkvickou. ale myslim, ze aj ta kasicka je o.k.

felixko: tie topanocky su fakt krasne, ale ja sa nicovi neodvazim topanocky objednavat. musim mu ich vyskusat, lebo on ma velmi vysoky nart.

ika: ten viburcol sa dava aj vtedy, ked idu detom zubky proti bolesti. to mi hovorila moja dr.

inffinity
20. feb 2010

ahojky,

a na co jiného je ještě ten viburcol?? Nějak jsem to nezaregistrovala a nechce se mi to hledat 😅 😅

dejna3
autor
20. feb 2010

ahojte,

inffi: http://www.lekynainternetu.cz/p/viburcol-cipky/

ika, super, gratulujeme k 9kg 🙂 konečne ste sa dočkali 😀
a ty dávaš ikuške ten viburcol na spanie? 😕

katinka0000
20. feb 2010

dejna: pozerala som fotky drobceka v brusku. je fakt nadherny. ako jeho sestricka. 🙂

dejna3
autor
20. feb 2010

kati, ďakujem 😵 😵 snažili sme sa 😀

kkkatarinkaaa
20. feb 2010

ahojte
no my sme uz na vychode u nasich 🙂 paraaada.....
katinka- aj ja myslim ze by som tym nemala nieco pokazit 😉

sofia122
20. feb 2010

ika aj ja sa chcem spitat ten viburcol to je na spanie lebo sofia tento tyzden velmi zle spi.

katinka0000
20. feb 2010

sofia: tento linka dala dejna, vsetko tam o viburcole najdes http://www.lekynainternetu.cz/p/viburcol-cipky/

katinka0000
20. feb 2010

dani ved vidiet, ze ste sa snazili. 😀 😀

kkkatarinkaaa: a ako sa malickej na vychode paci?

alicc
20. feb 2010

ahojte,
dnes sme boli u svokry tak som nebola na PC, tak len pozdravím a prečítam.

ika8
20. feb 2010

ahojte,
tak fusak putoval naspäť do kočíka, dnes bola riadna kosa 😝 😠
dejna: my sme dali tie čípky hneď ako mala ikuša teplotku - nemyslela som tým, že to dávame na spanie, ale podávame ich dvakrát denne a to ráno a večer. A naozaj sa mi zdá, že to ika trochu skľudní a lepšie aj spinká. Možno je to náhoda a možno je to účinok 🙂

katinka0000
20. feb 2010

ika: mas pravdu. dnes bola riadna kosa. doobeda to este bolo celkom v pohode, ale potom zacal fukat riadny vetrisko.
s tym viburcolom myslim, ze to je ucinok. znamy je homeopat a velmi viburcol odporuca, lebo skoro vobec neskodi (ako napr. panadol, nurofen,...).

dejna3
autor
20. feb 2010

ja si tiež myslím, že je to účinok... len som sa pýtala, lebo viem, že se dáva hlavne pri teplotke, zúbkoch a napr. po očkovaní... 😉

budúci týždeň má byť už dosť teplo, ale má pršať 😝
dnes som celé poobedei brázdila mmb a našla som nádherné rifľové šatičky a sukienky pre sofi... a neviem, ktoré objednať.. všetky sú krásne a za dobré ceny 😀 najradšej by som ich nakúpila všetky 😅

sofia122
20. feb 2010

ahojte tak ho skusim aj ja vyskusat sofinke idu zubky a vobec nechce spinkat je podrazdena tak uvidim

teri3
20. feb 2010

ika, som rada, že som dobre poradila 😵

ika8
20. feb 2010

mirka: aj mne sa zdá, že ike sa tlačí von jeden očný zub, no poriadne to nevidím, lebo ma nechce nechať ani nakúknuť do pusy 😝