Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
27. júl 2009

dejna: super, ze sa sofinke nic vazne nestalo. chudatko, urcite ju o bolelo. ☹ ☹

mne nico padol z postele uz 2-krat. zatial to dopadlo bez zraneni (tuk-tuk, musim si zatukat na celo, by som to nezariekla).

dejna3
autor
27. júl 2009

no nám už tiež raz sofinka spadla, ale vtedy to nebolo také hrozivé 😔 ... teraz padla vyslovene hornou časťou tela na zem, čiže hlavinku si istotne musela udrieť, i keď sme nevideli kde a ako... a navyše primárka pediatrie vravela, že dieťatko si pri každom páde udrie hlavičku, hoci rodičia často tvrdia, že nie... ale že bábätká ešte nevládzu udržať hlavinku hore pri pádoch a vždy si ju viac, či menej udrú 😔 a samozrejme záleží na aký povrch dopadnú, koberec je v pohode, ten tlmí náraz, no my máme parkety...

no ja som teraz aspoň kľudná, že je drobček v poriadku, vraj keby niečo - už by sa to prejavilo počas tých 24 hodín...

idem kočky, dobrúúúú 😉

inffinity
28. júl 2009

Ahojte holky,

volala jsem dnes doktorce na výsledky a malá má málo železa..umíte mi to někdo vysvětlit co to znamená a nebo jestli je to něco vážného? 😒

felixko
28. júl 2009

infinity prečítaj si k téme anémia toto:
http://www.dieta.sk/index.php?art=1935&id=11&me...

sofia122
28. júl 2009

inffinity mas doktorku jurkovicovu ,lebo ked som tam bola na poradni tak tam jedna mamicka volala a,ze ma malinke malo zeleza nebola si to ty?neboj neni to nic vazne aj sestra ma malo zeleza a nic to take neni jej povedali ze ma jest tam co je zelezo a to su rybezle a tak neboj pani doktorka ti povie a a ako.

dandulik
28. júl 2009

ellen...........ano je to fajn, že sa mi budí len 2x..ale zase ide spať až okolo polnoci....nechce predtým zaspať......o 2O.30h ju kúpavam.....a predtým je na prechádzke a spí.....tak neviem či robím dobre, že tak neskoro kúpam......

sofia122
28. júl 2009

ahojte dnes me boly na poradni mae 7,800g

inffinity
28. júl 2009

Sofia ano byla jsem to já 😀 ten svět je ale malý 😎 zítra tam jdu pro recept tak uvidím co nám to dá a ve čtvrtek na poradnu 😖

sofia122
28. júl 2009

ahojte co tu dnes nie je nikto? ☹

inffinity
28. júl 2009

já tu jsem 🙂

sofia122
28. júl 2009

ty si tu dnes sme tu len mi dve baby asi uz spia

inffinity
28. júl 2009

mě se dnes vyjímečně nechce 🙂 jak se máme?

sssimi
28. júl 2009

Ahojteee!
Adkato ty sa poznáš s Vierkou? Dnes ste boli kočíkovať ak mám dobré info 😉

Kočky ako sa mávate?

inffinity
28. júl 2009

My se máme celkem fájně..ale já chodím ven stále sama ☹

sofia122
28. júl 2009

mi sa mame dobre aj ja niekedy chodim sama von ak by si chcela tak by sme mohli niekedy ist spolu von ak chces?inffinity

inffinity
28. júl 2009

jo jasně..to bych brala tak jednou týdně se náhodně s někým potkám... 😒 s nadou se nějak nemůžeme trefit 😀 a nikoho dalšího tu neznám ☹

sofia122
28. júl 2009

tak dobre tak ked budes chciet ist von tak mi daj vediet ja chodim tak po15.00hod aby nebolo moc velke slnko

sssimi
28. júl 2009

Ja som z Nemčíc kočky, tak ja ťažko... škoda. Ale u nás je skôr zázrak keď nikoho s kočíkom nestretnem. Na tento rok máme na našej ulici už 6 babatiek ak dobre rátam 😀 A to sme malá dedinka. Bol úrodný rok 😀

ika8
28. júl 2009

čaute baby, mne ak zajtra do toho nič nepríde a nebude pršať, budem cca 1,5 hodinky korzovať námestie s čiernošedým športiakom X-landerom 😉 . Mirku poznám a inffinity zasa rada spoznám 🙂

mirka: a koľko merala sofinka? ja sa obávam, že ika tu bude medzi vami ako taká vychrtlinka 😖 😝

ika8
28. júl 2009

a zabudla som čas: tak ako mirka tiež tak okolo 15hod.

sofia122
28. júl 2009

a nahodou nepoznas KACENU KMETOVU minuli rok sa vydavala.

inffinity
28. júl 2009

no holky já mám hluboký červenošedý kočár a dám fotku do alba mě a kočár... 😀 a já jdu dopoledne k dr.Jurkovičové pro recept a pak odpoledne k dr.Sílešovi na kontrolu po 6ti nedělí...takže kolem 15h bych se taky mohla poflakovat po náměstí..

sofia122
28. júl 2009

narastala o 4cm tak ma 67cm tak som rada,ze rastie aj pani doktorka hovoryla aka je ciperna.a vi kedy idete na poradnu?

sssimi
28. júl 2009

Dandulik čítam že ti malá chodí spať o polnoci. Celkom ako moja a už má 10 tt a moc sa toho nezmenilo 😅 ... Akurát už nemáme tak často koliky, tak spinkáva občas aj hodinu po kúpaní a papaní už... Pred tým len plakávala až do polnoci. No snáď to nebude Váš prípad. Nám to začalo v 3tt.

inffinity
28. júl 2009

sssimi naše malá taky trpí hodně na bříško často jí to i budí ☹

ika8
28. júl 2009

mirka: tak my máme poradňu až o mesiac 🙂

teri3
28. júl 2009

ahojte, aj ja asi budem zajtra v meste, ale chceme ísť aj do Klátovej - na topánočky 😉

náš drobec mával tiež bolenie bruška, ale ani neviem, ako to prešlo... 😎

sofia122
28. júl 2009

aj ja som to zazila baby aj mne mala mala koliky a jake ani sme sa nevyspali prestalo to po 3mesiaci tak vidrzte ak vam mozem poradit tak potierajte pupocek kremom na travevie vola sa to pupik aj ja som to davala malej a trocha jej to pomohlo davajte to vzdy pokrmeni.ak vam to pomoze tak budem rada.

sssimi
28. júl 2009

Sofia niečo mi to hovorí, ale ja som skôr na tváre ako na mená 😅

Inffinity neboj bude to len lepšie. Ja už to sledujem posledný týždeň. Do vtedy bývala nervná každý deň chúďatonko, ale teraz sa už polepšilo. Neskúšala si homeopatiká? Nám trošku pomohli.

nada.hope
28. júl 2009

Ahojte,................. 😀 😀 😀 😀