Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
4. sep 2009

úplne jej fakt vymyli z hlavy zdravý rozum 😖 ... ale ja viem, keď nám dačo zakazovali, tak sme sa všade skúšali dopátrať podrobnosti prečo... veď zakázané ovocie chutí najviac... a to vtedy nebol net... iba mladé rozlety... pamätáte na také čosi? že by som tu bola najstaršia? 😝 alebo iba najviac pamätám 😀 😀 😀

nada.hope
4. sep 2009

Deni sku s probiotika na lepsie travenie, ja to malej davam uz asi od druheho mesiaca a nemame nejako problem, kakame uz aj tri krat denne 😵 😵

dejna3
autor
4. sep 2009

ja dávam sofinke každý deň trošku fenyklového čajíku, keď mi ho cez deň nevypije, tak jej zarobím granulovaný vo večernom mliečku (to mi poradila dr.)... vždy po ňom strieľa 😀 😀 😀 ale aspoň sa črievkam uľaví 😅

dejna3
autor
4. sep 2009

bože, veď teraz 5 ročné decká vedia, čo je sex a ža sa dá pri ňom otehotnieť 😝

nada.hope
4. sep 2009

Dejna no u nas je uz caj uplne vonku z hry, len dam malej cuchnut a mozem si ho vypit sama 😅 , mi uz frcime na slivkovej stave, ale to nie je Deni pre vas je to az od ukonceneho 4. mesiaca 😨

nada.hope
4. sep 2009

Dejna a co o par rokov, kam sa ta hranica este posunie 😅 😅 😅 😅

dejna3
autor
4. sep 2009

a čo také bravo alebo neviem aké sú teraz puberťácke časopisy... veď to je len o hudbe a sexe 😀

my sme si v prváku na gympli celá trieda hromadne cez prestávku čítavali "tenkrát poprvé" 😅 niekto čítal a ostatní (aj chalani) počúvali zhlúknutí okolo neho 😀

nada.hope
4. sep 2009

No a to ste urcite zacinala na ohniku alebo vcielke 😕

dejna3
autor
4. sep 2009

raz nám jedna staršia prfka, čo už bola na dôchodku zhabala bravo a pohoršovala sa nad titulkou "jana chce pilulky" (antikoncepčné) 😝 😀 😀 😀 ale ona už mala fakt okolo 70-tky

dejna3
autor
4. sep 2009

hej, včielka, ohník, kamarát.... ale tam to už začínalo... 😉

ika8
4. sep 2009

baby, ika zamrnkala, ja tam utekám a ona stojí v postieľke 😠 ... tak som urobiloa mliečko a ani si necucla a teraz sa hrá s fľašou od lucky a vrieska od radosti ako na pravé poludnie 😖 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

hmmm, tá je už asi vyspinkaná 😅

nada.hope
4. sep 2009

NO tak dobre ranko Ikuske,................... 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

my sme dnes prišli so sofi z mesta, došiel tata a obidve sme zalomili... spali sme od 17 do 18.30 😉
a teraz večer pekne zaspinkala, hneď ako som ju uložila 🙂

dejna3
autor
4. sep 2009

ikuške hej, ale veľkej ike s to určite nebude páčiť 😝 😀 😀

ika8
4. sep 2009

zatiaľ leží.. dokedy? 😝 😀

inffinity
4. sep 2009

Holky, Miška mi přes den vypije i celou flašku fenyklového čajíku..ale občas jí ty prdíky nejdou ven ☹ no dneska to byl extrém.. ☹ sluníčko moje malinkaté.. taky přeji Ikušce dobré ranko 😀

Dejna já jsem dneska taky usnula s malou kolem 16h a vstaly jsme okolo 17:30..vylezly jsme z ložnice do obýváku a tam spal pro změnu na gauči náš zalomený tatínek 😀 tak jsme měli takové příjemné rodinné odpoledne 😀 😀

nada.hope
4. sep 2009

no ja som dnes s Ninkou doma sama tata isiel na nejaky pracovny zur........... 😅

ika8
4. sep 2009

baby diky za dobré ráno 😝 😀

dejna3
autor
4. sep 2009

ja si takto schrupnem len, keď je drahý doma, lebo pri tomto našom dennom nespavcovi, človek nikdy nevie, akého šlofíka si hodí 😝 niekedy sa mi neoplatí ani vliezť do postele na tú chvíľu, lebo by som sa len rozospala, ale princezná by si to so spánkom rozmyslela ☹
takže si to istím, že keď sa náhodou zobudí skôr než ja, vezme si ju tatino a ja spím ďalej 🙂

nada.hope
4. sep 2009

NO komu dobre 😅 😀 , ja uz asi pomaly pojdem spat, tak pekne snicky idem k Ninke............ 😉 😔

dejna3
autor
4. sep 2009

babule ja som sa nejako rozzývala, keď točíme o tom spaní... asi vás opustím a idem zaľahnúť 😔
dobrúúúúú 😉

ika8
4. sep 2009

dobrúúú 😔

inffinity
4. sep 2009

Tak dobrou asi už i já půjdu 🙂

inffinity
5. sep 2009

Jůůů holky kkde jste dneskááá ? 😲

dejna3
autor
5. sep 2009

deni, ja som práve otvorila mk... a tu nikoho 😕
u nás sa dnes celý deň montuje vstavaná skriňa, tak to tu máme ako po výbuchu 😝

inffinity
5. sep 2009

a já jsem tu zas až teďka 🙂

jéé až mi budeme montovat vestavěnou skříň..no už aby to bylo, ale to bude asi až za dlooooouhoooo..nejsou looove ☹

dejna3
autor
5. sep 2009

no aj ja budem asi večer surfovať 😅 futbal ma teda vážne nebaví 😖
inffi, drahý pozerá? komu sa u vás fandí? 😕 🙂
my sme mali doma (u našich) podobnú situáciu vždy pri hokeji 😀 😀

dejna3
autor
5. sep 2009

ikaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 ty asi budeš kukať futbal, čo? 😕

sofia122
5. sep 2009

ahojte tak ja nepozeram futtbal,ale manzel ano. 😉