Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
28. sep 2009

fúha, že 3 hodiny 🙄 kokso, ja by som fungovala nasledujúci deň ako námesačná 😝
boli také, dokonca ešte aj kratšie noci - na intráku, ale to sa človek staral len o seba, nie ešte o drobčeka, čo fičí celý deň na plné baterky 😀

ika, no môj by si to oblečenie povyberal zo skrine a zladil podľa svojho vkusu 😀

ika8
28. sep 2009

dejna: niekedy sa na intráku ani nespalo a nevadilo 😵 ale to sme mali koľko rokov? 🤐 nieže by som bola nejak stará, ale iba viac pamätám 😵 čas nikto nezastaví a meria sa skúsenosťami 😵 😵 😵

dejna3
autor
28. sep 2009

ja som noc pred promóciami spala 40 minút 😝 😝 ráno som sa triasla (ale nemala som opicu 😀 ) a celý čas som tŕpla, aby som sa nezdžubala v opätkoch a takom stave zo schodov, keď pôjdem po diplom 🙄

ika8
28. sep 2009

dejna: tak vtedy som spala... ale o ten pád pred toľkými ľuďmi sa bál asi každý 😉 či s opätkami alebo bez... a vždy tam musí byť aspoň jeden schod 😠 ako naschvál 😠 😀 možno aby bola estráda úplná 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
28. sep 2009

asi hej 😀 len ja som bola fakt riadne otreštená, a myslela, som, že bez pádu to v ten deň neobíde... ešte aj keď občas kukneme video, je vidieť, aká som bola "prispatá" 😀 😀 😀

ika8
28. sep 2009

ja to asi ani nemám na videu 😕 no fakt teraz neviem 😅 ale pripadalo mi to veľmi-veľmi také strojené a umelé 🙄

dejna3
autor
28. sep 2009

ika, dnes už prchám, som total out a teším už sa do postele.. . spať 😀
papá, dobrú 😉

ika8
28. sep 2009

je mi jasné, že už iba spať 😵 aby sme aj teba nevideli v telke, že čakáš dve bábätká, každé s iným tt 😀 😀 😀

dejna3
autor
28. sep 2009

😝 😝 😀

ellen
29. sep 2009

ahojte. vcera som sa tu ani nestavila. bola som cvicit a nejak ma zmohlo uspavanie malej, ze som zaspala rovno s nou. este som sa sice namesacne pomotala po dome, ale to som len muzovi povedala, nech mi nastavi budika.

a inak som nastvana 😠 hresila som malu, ze sa stavia na hlavu (asi to videla Lucku robit kotrmelce a opakuje), bojim sa, aby si nespravila nieco so stavcami. tak som na nu uz pomaly kricala a mala sa mi zacala rehotat, ze sranda. a hovorim, ze ocko sa tiez nesmeje. a ona na neho kukne, on povie, ze nie a zacne sa nahlas smiat. tak som mu povedala, ze nech si to riesi sam a ked si spravi nieco s vazmi, tak uz bude potom spokojny. a ked som odisla, este som pocula, Barborka, to nesmies robit a rehotali sa dalej... no teraz isto iste mala vie, ze to nesmie robit... 🙄 ide ma niekedy porazit z tohto jeho pristupu...

P.S. inak asi ani nema chybu... ale inak sme skonstatovali, ze Babu sa uz dala "dokopy", ziadne tresky-plesky uz nemame, da sa s nou v pohode dohodnut, vysvetlit. tak v tomto uz mam zasa pokoj na dusi 🙂

felixko
29. sep 2009

baby, kde sa flákate celý deň?
ja mám doma manžela chorého, musím sa starať tým pádom o dve deti. už mi tu kričí, že to nie je pravda, že on je samostatná jednotka, ale taký čaj by som mu mohla ísť spraviť.

ellen
29. sep 2009

...tak a moj uspava... uff... mala place... 😢 musim ist..

dejna3
autor
29. sep 2009

felixko, to musíš brať tak, že už aj taká nádcha je pre chlapov smrteľne nebezpečná choroba 😀 😀 😀

ellen, to vieš dcérenky sú tatinkovi miláčikovia... ja som minule tiež sofi hrešila, že naschvál hodila cumlík za posteľ a tatino ju pochválil, že aká je šikovná, a ako presne vedela, do ktorej mriežky ho má strčiť, aby ho prepchala 😝 😀 😀

dejna3
autor
29. sep 2009

dnes sme boli konečne na poradni... u dokiny bolo veľmi veľa ľudí... 😒
sofi má 8,8kg a dĺžku musíme odmerať, lebo strašne vrešťala a nechcela som ju tam v takom stave zdržiavať 😔

len čo ju vzali dr. so sestričkou na váhu, spustila strašný plač.. a pritom ani nebola úplne povyzliekaná, mala pančušky a bodyčko... a vrešťalaaaaa, nie a nie sa ukľudniť, potom som si ju vzala popestovať na ruky a tak sa do mňa zakvačila prštekmi, že ju zo mňa musela dávať sestrička dolu ☹ ... potom prišla injekcia (hexa), ta jej až tak veľmi nevadila, lebo vrešťala, že nie je u mňa na rukách a stále sa na mňa snažila liepať, chúďatenko moje malinké 😔 pooblikeať sme sa išli radšej na chodbu, tam už bolo veštko o.k. 😀 😀
neviem, čo to mala, takáto ešte nikdy nebola, aj sme sa smiali, aj mi jej bolo veľmi ľúto...
takže máme takýto zážitok.... reakcia na očkovanie, zatiaľ žiadna, ťuk ťuk 😉

sofia122
29. sep 2009

ahoj dejna nas to caka zajtra uvydim ako to moja sofinka zvladne.dnes spala 2krat po 30minut.tak zas nic moc spanku vcera nebolo dufam,ze sa to zlepsi,lebo uz padam dole ustami.

katinka0000
29. sep 2009

ahojte!

dejna: nas nico tiez nikdy neplakal u dr., az to jedneho dna prislo a odvtedy je to vzdy s placom. a to poriadnym. dr. so sestrickou sa len usmievaju, ze aky hlasisko ma. v tej budove je aj kadernicka a ked sme odchadzali prec, tak taka pani odchadzala od kadernicky a pyta sa, ze to ty mas taky hlasisko? 🙂

ika8
29. sep 2009

dejna: ika plače u dokiny hneď ako ju dám ľahnúť 😖 ... a čo už sofi papá, keď tak pekne priberá? budem rada, keď bude mať ika v poradni v 11mes 8kg 😅

dejna3
autor
29. sep 2009

ika, najviac jej chutia chlebíky s maslom a so šunkou 😀 😀 😀 (teda okrem mlieka) ... aj prst by mi odhrýzla, keď ju kŕmim 😉 ... ale je prevda, že sa postupne rozpapala, ešte síce nezje úplne všetko, čo naservírujem, ale už spapá aj neznáme, nové jedlá... 🙂

dejna3
autor
29. sep 2009

mňe dneska strašne bolia kríže, buď mi nejak seklo alebo som prechladla, ale som jak stará babka, chodím ohnutá, nemôžem sa poriadne hýbať a bolí to... auuuu ☹

sofia122
29. sep 2009

tak to ti nezavydim ,ze ta bolia kryze asi si niekde nachladla teraz je strasne pocasie take chladne.tak sofinka moja rano zie chlebik chuti jej ,ale obed uz nechce ,len somarynky chce.

ika8
29. sep 2009

tak ika spapá tiež už všetko... najviac chutí chlebík alebo rožok a mäso... to môže vo veľkom množstve 😉 samozrejme všetko dorážame mliečkom 😵 už sama spapá aj tie detské keksíky, nemusíme jej ich dávať do pusiny my... a aj s jabĺčkom sa už trochu sama potrápi.. ale to radšej ešte postrúhame, lebo by zjedla iba máličko... a akú dávaš sofinke šunku? kinder?
kríže si treba ohrievať... počko je teraz zradné... spredu zohrieva slnko a vzadu máš studený chrbát... najhoršie čo môže byť 😝 ale u teba sa isto na bolestiach podpísalo aj mimi No2

ika8
29. sep 2009

😕 tak dobrú 😔

dejna3
autor
29. sep 2009

drahý celý večer okupoval comp 😠 ale zas na druhej strane musel za mňa skoro všetko porobiť, lebo sa fakt ledva hýbem 🙄

ika, šunku dávam jemnú hydinovú - kuraciu alebo morčaciu...

idem si na noc zababušiť tie kríže, snáď to do rána prejde 😉

dobrúúú 😔

dandulik
30. sep 2009

no ahojte maminy.............dnes tu nikto nebol???
.........zajtra sa chystám pozrieť na jarmok..........ale malú NELLKU nechávam doma, nechce sa mi tam tlačiť aj s kočíkom... 🙂

dejna3
autor
30. sep 2009

ahojte 😉
sem už fakt nikto nechodí? 😕
my ideme tiež na jarmoky 😉

babyyyy, dnes som sa dozvedela, že máme v práci zasa ďalšiu tehuľku 😀 😀 😀 mala teraz nastúpiť z RD do práce - no a nenastúpi, ostáva na PN.. to je už 9!!! z toho presne tretina je z nášho oddelenia 😀
keď to rátam, tak do konca roka by mali byť ešte aspoň 3, aby to zodpovedalo 12 mesiacom v roku 😀

ellen
30. sep 2009

dejna, co nie je, moze byt 😀

katinka0000
30. sep 2009

ahojte!

dejna: u vas v praci sa to teda poridne rozbehlo. 🙂

aj my ideme zajtra na jarmok. ide s nami aj mamina, sestra a neter.

ika8
30. sep 2009

ahojte 🙂
dejna: teda to je u vás babyboom 😀 vy už isto viete o nejakých podporách pre mamičky, keď ste to tam tak rozbehli 😀 😀 😀

a zajtra už je normal jarmok??? ja som myslela, že len burčak a klobásy 😅

katinka0000
30. sep 2009

ika uz normalny. na plagatoch bol termin od 1. do 3.10.

sofia122
30. sep 2009

ahojte.dnes sme boli na poradni sofinka ma 8,460dg,69cm.a dostali sme 2 injekcie.to bolo placu.aj ja idem zajtra na jarmok pozriet.