Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
28. nov 2009

ahojte,
hľadám nejaké recepty na nete, tak som aj sem kuk 😉

ika - no veď to som písala, že všetky značky tam nemajú - ale to v žiadnom obchode... je to na figu, keď si chce človek kuk na živo niečo konkrétne 😒
hore na jednote si nebola pozerať? určite tú "tvoju" som tam nevidela, neviem, či majú tú značku, ale možno by ti iná padla do oka, tam majú väčší výber...

ika8
28. nov 2009

dejna: je mi jasné, že všetko nemôžu mať v predajni, ale spoliehala som aspoň na katalógovú ponuku

dejna3
autor
28. nov 2009

ika - ale veď tak som to myslela... oni tam majú len obmedzený druh značiek, najmä poľské výrobky... je veľa menších obchodíkov, v ktorých majú podstatne širšiu ponuku rôznych značiek.. ukážu ti v katalógu alebo na nete a prinesú ukázať "na živo", a potom sa rozhodneš, či kúpiš 😉

nunus11
29. nov 2009

ika8 ak môžem poradiť a chcelo by sa vám ísť do Prievidze, tak tam máš super výber sedačiek, majiteľ je ten istý ako hore na jednote...bohužiaľ tem nemá toľko možností ich vystaviť.....alebo donesie ukázať, ak by sa vám nejaká páčila, ale s ním sa komunikuje lepšie ako s tými babami....

bubinko83
29. nov 2009

nunus,to maš pravdu že vtej prievidzi maju ovela vačši vyber autosedačiek.A Tomaš(majitel) je uplne super.My sme u neho kupovali aj kočik aj autosedačku.Vie poradit aj ukazat všetko,nič mu nerobi starost.Nie ako niektore predavačky neochotne.

nunus11
29. nov 2009

Bubinko no presne....maniak.... 😝

ika8
29. nov 2009

baby ďakujem za rady

teri3
29. nov 2009

ika, no keď pôjdem do mesta, dám vedieť 😉 . Inak autosedačku už som aj ja riešila (manžela to moc neinteresuje 😕 , ale Filipko sa zatiaľ v pohode zmestí do vajíčka... Už som tu minule spomínala, že v NR mali takú fajn (9-36), aj bola do tuším 18, či 25 kg polohovateľná, čo sú máloktoré. Niečo podobné raz mali aj v tom spomínanom obchode na OD, ale drahšiu. Na OD stála 200 éčiek a v tej NR tuším okolo 130. Samozrejme aj kvalita bola trochu iná, ale žeby v tom bol nejaký extrémny rozdiel, to sa povedať nedá 😉

ika8
29. nov 2009

teri: ako sa ti filipko zmestí do vajka??? 😕 kde má nožičky? 😕 a keď pôjdeš do TO daj vedieť, krpci sa trochu vyvetrajú 😀

ika8
29. nov 2009

ahojte, a tu dne večer nikoho? 😕 ja idem kuk toma hanksa na jojke... dúfam, že bude fajn ako všetky jeho filmiky 😵

felixko
30. nov 2009

ahojte babuše,
vonku vyzerá tak krásne a tááák nenormálne fučí, že neviem vôbec, či pôjdeme s Ninkou von, aby na nás niečo nezletelo.

dejna3
autor
30. nov 2009

ahojte,

no aj ja rozmýšľam, či ísť von 😕 ale potrebujem skočiť do lekárne a do obchodu, tak sa asi budeme musieť vytrepať 😅

ika aj ma sme včera kuki ten film, bol dobrý 😉

čo sa týka toho obchodu s kočíkmi na jednote - myslím, že majiteľ, ako jeden z mála podnikateľov, nielen pochopil ako a ale sa aj vie správať trhovo 😉
my sme tam tiež kúpili kočík aj tú stoličku na papanie, a tú sme dostali dokonca so zľavou, podstatne lacnejšie, než je PC na internete 😉

bubinko83
30. nov 2009

ahojte,ja som bola vonku,len do obchodu sme išli pešo s Filipkom.Ale otrasne fuka,maleho miestami normalne hadzalo.Inak zima neni.

dejna a ako sa citiš? Zachvilu aj porodiš,ako ten čas strašne leti. 😀

dejna3
autor
30. nov 2009

😀 😀 😀 bubinko, že za chvíľu 😀 😀 😀 bodaj by si mala pravdu 🙂 ešte to potrvá 🙂 cítim sa momentálne dobre, taký "typický" pohodový II. trimester... ale už ma trošinku začína obmedzovať bruško... krpček sa v jednom kuse hmýri, snáď ani nespinká 😕

bubinko83
30. nov 2009

a je to tehu ine ako pri prvom? Zatial myslim.Akože chute atd.

dejna3
autor
30. nov 2009

bubi, ani veľmi nie... zatiaľ je to dosť podobné, nemusím veľmi sladké, skôr kyslé, slané... pleť mám čistejšiu... úplne ako pri sofi 😉

bubinko83
30. nov 2009

aspon že ti nieje zle.Mne bolo prve tri mesice strašne,všetko mi smrdelo,nič som nejedla okrem maslovych rožkov 😵 Ale vlasy som mala super,vobec mi nemastneli a nepadali.Teraz ich mam hrozne 😖

dejna3
autor
30. nov 2009

bubi, no našťastie, zle mi nebývalo 😉

boli sme vonku, dnes som veeeeľmi ocenila striešku na kočíku, dá sa sklopiť tak super, že na malú vôbec nefúkalo, bola ako v bunkri 😉

idem kuki superstar, som zvedavá, kto vypadne, mala by monika - už tam, podľa mňa, nemá čo ukázať 😒

felixko
1. dec 2009

ahojte,
dnes sa zdá, že nefúka. konečne sa poriadne vyvenčíme. ak nebude pršať, lebo je to akési usmoklené.

baby, čo budete dávať detičkám na Mikuláša?

moja malá šikovnica stojí ako inak na nočnom stolíku, na stole má písanku a čarbe si. raz drží pero v ľavej a raz v pravej ruke. dnes spala do 9.00 hod., rekord 🙂

ada11
1. dec 2009

felixko, k nám príde Mikuláš z MsKs pre Maťku a Anetke dáme do balíčka kašu, banány, kekse. aj Anet "píše" a keď vidí Maťku, tak ani nehovorím, o 106 😉 minule zobrala Anet Maťkin šlabikár a čítala me, ma...taká bola bohovská, tak sme sa rehotali 😀

tak na nejako to mini stretko by som sa dala aj ja nahovoriť, myslím kočíkovanie v meste 😉 teda ak zase u nás neprepukne nejaká choroba a pod. a ak nás vezmete do "klubu "😉 len tento táždeň to máme nabité, lebo Maťka nacvičuje na tanečnej a idú vystupovať v nedeľu a v stredu 😉

bubinko, káva je už teplejšia a teplejšia 😀

dejna3
autor
1. dec 2009

ahojte 🙂

my do mikulášskeho balíčka sofinke dáme nejaké keksíky, piškótky a podobné dobrôtky, ktoré už môže papať 🙂

v piatok by sme chceli ísť na mikuláša, má byť o 16-tej a zároveň aj rozsvietenie vainočného stromčeka, tak dúfam, že sa počko umúdri 😉

dnes sme doma, varíme, perieme a hráme sa 🙂

baby, aj sofi si "kreslí" len musíme dávať pozor - kam 😀 😀 😀

kkiikkaa
1. dec 2009

ahojkajte, už asi všetky upratujete, pečiete...., že?! 😀
cez víkend nemám nikdy čas ani zapnúť net, potom vás musím dočítavať.
ozaj, v piatok sme videli našu malinkú 🙂 🙂 🙂 (aj keď oproti sonu v HC strašne slabé) pekne nám rastie, už je dole hlavičkou-čo som si podľa zmeny kopancov aj myslela 😉
včera som bola (zas!)u zubárky, dnes som si zbytočne privstala na diabetológiu-doktorka neordinovala ☹ , už som to chcela mať za sebou a hlavne vedieť, na čom som. zas vydržať týždeň 😖

dani, keď máš také podobné teho (ale určite lepšie ako prvé), hádam aj výsledok bude rovnaký 😀 😀 😀

dejna3
autor
1. dec 2009

kika, no uvidíme 😀 😀
ja ešte nepečiem 😉

ika8
1. dec 2009

ahojte,
tak ja som dnes našla ike 7.zub. Včera v noci sme veľa nepospali, ika sa bála toho vetriska... ale problém je, že dnes ešte zasa nespí 😝 😖 😠
ja piecť ani nejdem, ja mám ešte sladko z torty 😅 my sme skôr na slané a na mäso 😉

ika8
1. dec 2009

ešte slečna nespí 😠 😠 😠

teri3
1. dec 2009

čau ika 🙂
aj Filipko dnes zalomil asi o hodinu neskôr ako obyčajne, ale v podvečer si dal po veľmi dlhej dobe šlofíka - a to sme ho po pol hodine zobudili

dejna3
autor
1. dec 2009

ika, my sme našli 7-my zúbok v nedeľu 😉

ja sa hlavne teším na zemiakový šalát, mňam 🙂 toho zjem určite na kilá 😅 a priberiem 😝

teri3
1. dec 2009

gratulujeme k ďalšiemu zúbku 😀
ja väčšinou napečiem 1-2 dni pred Vianocami, väčšinou asi tak dvoje a potom ešte robím štedrák - mňáááám, na ten sa riadne teším, už som si pre istotu kúpila aj mak 😀

teri3
1. dec 2009

dejna, tak aj sofinke gratulko k zúbku 😀

a ten šalát - to máš povolené, nech si bábo zvyká na tú vašu lahôdku 😉 . Zase narobíte za lavór? Alebo sa sofinka nebude cez sviatky kúpať a narobíte plnú vaničku 😀 😀 😀

dejna3
autor
1. dec 2009

hej hej, za lavór 😀 pre celú rodinu... zabijem sa, keď tak všetkým chutí 😀 😀
ale na kapustnicu pôjdeme určo k babke 😉