Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
28. júl 2009

a ika bolenie bruška asi nikdy nemala... asi iba dvakrat bolo ťažké kakanie, inak nič 😉 teda ťuk-ťuk 😕

nemáte náhodou niektorá recept na slivkovú výživku pre takýchto drobcov?

sssimi
28. júl 2009

Infinity Miška je krásnulinkáááá

nada.hope
28. júl 2009

no s kolikami som si odzila aj ja svoje, a vraj to mavaju skor chlapci ako dievcata, ale po troch mesiacoch to skutocne prestalo ani neviem ako,..........a uz je fajn mala si rada lahne na brusko a velmi rada tak aj spava 😵

sofia122
28. júl 2009

ahoj nada mala ti uz spinka?baby dala som do albumu nove fotky aj s kupaliska pozrite si ich a povedzte mi svoj nazor?

nada.hope
28. júl 2009

Mika ano spi, zasa sme sa uspavali na fitlopte, neviem ci je teraz tymi teplami alebo co a tak krasne uz vedela zaspat sama,...no uz uvidime co nas caka v dalsom mesiaci,.....hovori sa ze kazdy novy mesiac so sebou prinesie nieco nove,..tak sa tesime 😉 😉 😉

sssimi
28. júl 2009

Sofia ja už som ich kukala. To kde ste boli na kupku. V TO?

sssimi
28. júl 2009

Kočky mne malá tak fajne zaspala... Mám pocit, že už si ťahá svoju 6ku ☹ ... Zvykne potiahnuť až po 23hod, ale teraz mi už buvá od 22hod... Asi by som mala zalahnúť, ale musím si mlieko odsať. Sa mi nechcééé...

nada.hope
28. júl 2009

SSimi kedy planujes dat Sarinke prepichnut uska?

nada.hope
28. júl 2009

no to ma tiez nikdy nebavilo, a kupovat elektricku odsavacku som povazovala za hupost, aj ked neviem ci si ju pri druhom neobstaram 😝

sofia122
28. júl 2009

ano tu v to.ano nadi kazdy mesiac sa bude zlepsovat v chodeni papani a bude zo dna na den cipernejsia vydim to na mojej malej ako rastie ako chodi a vymysla co by spravila.je to zlate ,ale musime byt stale v strehu.

sssimi
28. júl 2009

Nada idem jej dať nastreliť a tu to robia až od 3och mesiacov, tak musíme ešte minimálne 2tt vydržať. Potom po očkovaní jej dám--sa teším, ale aj bojím ako to zvládne.

ika8
28. júl 2009

teri: a filipko už chodí? daj potom vedieť, čo ste kúpili v klátovej

inffinity
28. júl 2009

dávám ji sab simplex a pije fenyklový čajík no ale někdy ji to nejde drobkovi mojemu... 😒 už jdu spinkat tak kdybyste mě zítra viděly některá tak se ke mě hlaste 😉 pa pa a dobrou 😔

nada.hope
28. júl 2009

mi sme nenastrelovali, dala som jej ich na poradni prepichnut doktorkou, jedno usko preplakala a pri druhom ani nevedela, ze jej s nim nieco doktorka robila a to mala Ninka po krste takze dva mesiace 😉 😉

nada.hope
28. júl 2009

Deni dobru 😉 😉

sssimi
28. júl 2009

Nada ja som sa pýtala doktorky a ona mi sama povedala, že mám dať nastreliť. Vraj to menej bolí.

Ok Brú nocku všetkým. Ja idem odsávať 😠

sofia122
28. júl 2009

dobru inffinity.

sofia122
28. júl 2009

maminky nejako idete uz spinkat sofinka mi pred chvylou plakala dala som jej napit vodicky a zas spi takto mi to roby aj 5 razi za noc

nada.hope
28. júl 2009

ja som este stale tuuuuuuuu 😉

ika8
28. júl 2009

mirka: ked je teplo, aj ika v noci aj 3x pije, ale napije sa a spinká ďalej

teri3
28. júl 2009

mirka, jasné, že je Sofinka krásna, ako všetky naše deťúrence - ja sa vždy len pozriem na fotočky a zabudnem pochváliť 😉

ika, Filipko už chodí za ruky, tak by som ho dala občas aj vonku urobiť pár krôčikov...tiež som zvedavá na ten obchodík

nada.hope
28. júl 2009

mne zasa ninka v poslednom case vobec nepije predtym pila aj 200 ml caju teraz ani kvapku 😒 a ked ma chut co uz teda nebolo hodne davno, tak ani nechce caj ale slivkovu stavu,.......zarabam jej to v pomere 30:90ml vody a to jej chuti, teda chutilo 😀 😀 A na mne potom zostava aby som slivkovu stavu dopila 😀 😀 ale nestazujem sa 😉

nada.hope
28. júl 2009

baby na buduci tyzden maju vraj byt 34 stupnove tepla,.......... 😝 😝 😝

sofia122
28. júl 2009

baby poradte mi sofinka tak plakala nepomohla ani cista voda musela som zarobit mliko,ale ona vypije 180ml o 20.00hod a teraz znovu roby mi to skoro kazdy vecer co mam robit?

nada.hope
28. júl 2009

mirka co keby si jej na noc skusila zvysit davku aspon o 30ml ci to nie je v tom ze uz ma malo mliecka, mozno to pomoze 🙂

sofia122
28. júl 2009

nadi ja jej dam 180ml ,ale ona to vypije na 3 razi nie na raz zaspi potom sa prebudi zas nieco vypije a tak to je stale.ja by jej dala viacej ,ale ked to nevypije naraz ani tu davku co ma.

nada.hope
28. júl 2009

aha ,............... no a teraz si jej kolko dorabala?

sofia122
28. júl 2009

teri hladala som ten jogurt co si mi doporucila ,ale som ho vobec nemohla naist v kauflande pri com ho mavaju?

sofia122
28. júl 2009

mala som 150ml a vypila asi tak 100ml.

ika8
28. júl 2009

mirka: ika teraz spapala naraz 230ml mlieka, ale to je skôr výnimka... väčšinou je to tak 150-180ml... a keď to nevypije naraz, potom to už nechce 😖