Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

barborkark
5. aug 2009

Ahojte žienky a mamičky, mám jednu prosbu, prisťahovala som sa do TO prednedávnom a hľadám tu v TO alebo okolí dobrého gynekológa, ak o niekom viete, prosím, dajte vedieť. Vďaka moc

katinka0000
5. aug 2009

ahojte!

ada: bude nas tusim 16 ludi. budeme to robit vonku. uz som nakupile vseliake balony, lampiony,... k tomu menu este otec urobi kotlikovy gulas. to bude na vecer o takej siedmej ako druhy chod.

nicovi som objednala 2 teplakove NIKE cez net a kupila som mu 2 knihy. to pieskovisko som mu nekupila, lebo podla mna tento rok je nato este maly.

my pouzivame velkost 4+. a teraz som kupila nicovi tie nohavicky od pampers. tusim sa volaju let´s go. su super.

ika: ja davam nicovi ovocne (super su zvolenske). dnes sme dali "jednotacik". to si mala vidiet. za sekundu bol spapany. je fakt hrozne chutny.

katinka0000
5. aug 2009

barborkark: skus dr. silesa alebo dr. trizmu.

ika8
5. aug 2009

barborkark: ja by som odporúčila dr. síleša... síce neberie prestupové pacientky, ale keďže si sa sem prisťahovala, tak možno by ťa vzal...a od septembra či oktobra by mala začať robiť s ním aj doktorka, ktorá je teraz na materskej... ale počkaj aj na doporučenia ostatných žienok a vyber si 😉

ika8
5. aug 2009

a ďakujem všetkým za radu o jogurtíkoch 😉

a ako vaše detičky jedávajú rožok? ja ho musím malej trhať po kúskoch, lebo ona si odfaklí veľký kus a potom sa drhne 😖

barborkark
5. aug 2009

kati a ika aj ja som pocula o silesovi ze neberie nove pacientky a vraj ku nemu chodi hrozne vela zien.. o Trizmovi neviem nic, ma s nim niektora skusenost? Ide mi len o to aby ten doktor bol ludsky a odbornik.. vdaka

ika8
5. aug 2009

barborka: ja trizmu nepoznám a nepočula som ani dobré ani zlé. ale ja by som to u toho síleša aj tak skúsila, nič za to nedáš a budeš u dobrého doktora. ale je to na tebe

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

teri- nestras 😅 ..ze 7.9. 😅 😅 ja tak duuuufam, ze to bude skor ako planovany termin 😅

inak baby- jedna technicka otazka- ked pojdem do porodnice, mala by som nahlasit meno detskeho lekara, nie? no a chcem sa spytyt-je potrebne toho lekara vopred informovat, ze chcem chodit s babatkom potom k nemu? 😕 a prva navsteva s novorodencom? povedia mi v nemocke ze co a ako? kedy tam-k detskemu dr- mame 1.krat ist?? 😕

ika8
5. aug 2009

kkkatarinka: detského lekára som kontaktovala dopredu (ešte keď som bola tehu) a treba sa po návrate z pôrodky telefonicky čo najskôr ozvať, že kedy treba prvý krát prísť na poradňu. u našej dr. to tak funguje 😉

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

ika- dakujem 🙂 tak tam asi skocim za nim aj ja....radsej takto dopredu, pre istotu.

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

http://fishki.net/comment.php?id=55458

skuste pozriet tuto stranku....skoro som onemela od ,,uzasu,, .....

ika8
5. aug 2009

kkkatarinka: no comment 😖

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

ika- aj ja hovorim....tu vidiet, ze laska ma ozaj mnoho podob 😀 😲 😨

ika8
5. aug 2009

kkkatarinka: láska je asi len jedna, ale to vyjadrenie svojho JA 😨 😕 😒

teri3
5. aug 2009

barborkark, ja za seba odporúčam dr. Radičovú - na Juhu - je veľmi príjemná a myslím, že aj po odbornej stránke dobrá 😉

katarinka, kde na také stránky chodíš 😕 . A všimli ste si tých "šťastných" hostí? Takmer žiadny sa neusmieva. Ale malinká má tuším dudlík Nuk 😀 . No a radšej na termín, ako o mesiac skôr - však? Ja som môjmu maličkému dohovárala, že ak nechce mať narodeniny a meniny naraz, tak nech sa neponáhľa - teraz bude oslavovať s 2-týždňovým odstupom. Ale "poslíčkovia" boli už okolo tých menín 😉

ika8
5. aug 2009

teri: ten nuk som si všimla aj ja 😀

teri3
5. aug 2009

katinka, po tom, ako sme si písali o tých pieskoviskách, tak som si hľadala na nete. V dráčiku som totiž videla plastové za 50 eur, na nete stojí okolo 30. Ale uvažujem nad dreveným, to som zatiaľ našla za takmer 70 - je ale zakrývacie a s lavičkami...tiež sa neponáhľam. A u nás oslava - to zatiaľ ešte netuším 😉 , ale isto len taká malá 😉

felixko, na Floride (cukrárni) vraj robí dáka pani súkromne torty a robí všelijaké tvary na objednávku...ale neviem, ktorá to je, to sa treba ešte spýtať, alebo počkaj na dáke ďalšie doporučenia 😉

ika8
5. aug 2009

prihodila som nejaké fotečky z júla

inffinity
5. aug 2009

barborkark: já se přikláním k holkám dr síleš nebo trizma..já chodím k sílešovi ale kdyby nebyl trizma tak daleko chodím k němu,ale jak jsem byla těhuš tak bych to sama neušla už pak ke konci tak jsem šla k sílešovi toho mám blízko..ae trizma je fajn sympaták, byla jsem u něj na pohotovosti a hodně mě utěšil a měl moc lidský přístup 🙂

holky naušničky jsou ok, já jsem odešla z ordinace úplně ven, no ale stejně jsem Mišku slyšela plakat - měli otevřené okno ☹ mišička moje tak moc plakala 😒 ale tatínek tam zůstal holt mají chlapi asi silnější žaludek 😝

je moc pěkná 🙂 na první pohled holčička,pak přidám foťoooo 😀

dejna3
autor
5. aug 2009

ika, bohovské fotky 😵 😵 hlavne ten rímsky senát je vydarený 😀

ja zasa vešiam prádlo, ako inak.. 🙄

dejna3
autor
5. aug 2009

dnes sme kúpili sofinke stoličku na papanie a zatiaľ sa jej tam páči, aj sa tam nejdela, aj sa tam zahrala, len aby jej to čo najdlhšie vydržalo 😀

dejna3
autor
5. aug 2009

inffinity, kto miške prepichoval ušká? obvoďáčka?
ma sme dávali nastreliť, ale až keď mala sofi 3 mesiace, skôr nenastreľujú

katinka0000
5. aug 2009

kkkatarinkaaa: tak ty uz finisujes. inak sa citis o.k.?
my sme detskeho lekara predtym navstivili. ale neviem, ci je to podmienka.

barborkark: na trizmu som pocula len same chvaly. ja sa chystam uz tristvrte roka, ze k nemu prestupim.

katinka0000
5. aug 2009

ika: krasne fotky. 🙂 😀

dejna: a kde ste kupili stolicku?

inffinity
5. aug 2009

dejna jj dětská doktorka za 11peněz 😠 jsem to neveděla tu u vás se tež paltí za všechno 😒

ika8
5. aug 2009

dejna: a akú ste kúpili stoličku?

dejna3
autor
5. aug 2009

kúpili sme hore na obchodnom, je to značka "patron", vyšla nás cca 90 eur (so zľavou) a je perfektnáááá 🙂
polohuje sa opierka chrbátika aj nožička a samozrejme výškovo nastaviteľná + odnímací pultík a ztoho pultíka sa dá odňať ešte aj špeciálna "tácka"...na zadných nožičkách sú koliečka (dajú sa zaaretovať)... myslím, že za tú cenu je výborná 😉
farba: krásna marhuľková 🙂

dejna3
autor
5. aug 2009
ika8
5. aug 2009

tak idem ja na pukance a pohár pivka 😅 dobrú 😔

dejna3
autor
5. aug 2009

a ja asi idem dnes večer vyvesiť košík na kľučku 😀 😀

ika, robíš chute, nám ostalo zo svadby doma ešte zopár fliaš prosseco - také fajn ľahké vínko, veru neviem, či neotvorím fľašku 😉