Tragédia v Chorvátsku

dorotaw
7. sep 2008

Je to hrozne co sa stalo!

simka9122008
7. sep 2008

Tak to hej, úprimnú sústrasť všetkým rodinám a príbuzným obetí tragédie. ☹

orinka
7. sep 2008

Nemyslíte, že je to zbytočná téma? Ccca o dva-tri týždne už bude neaktuálna... a.... je síce pekné vyjadriť ľútosť nad tým, čo sa stalo, ale nikomu to nepomôže... a určite to tak či tak bude viesť k osočovaniu a obviňovaniu šoféra, firmy, ktorá mala na starosti autobus a pod..... a nič sa tým nevyrieši... 🙄

dorotaw
autor
7. sep 2008

Zbytocna tema?Urcite nie.Este sa nevie kto zavinil nehodu,tak preco hned osocovat vodica?!Mozno sa o dva-tri tyzdne zabudne,ale tych co sa to tyka urcite nezabudnu!A ten kto nema srdce tak tu nema co hladat!

asitka
7. sep 2008

ako fakt je to hrozné...normálne mi zimomriavky nabehli...keď som počúvala správy a hlásili počet mŕtvych...a to už možno chudáci boli pár km od letoviska...tešiac sa na more...oddych...a prišlo toto...ináč, keby tam nebol ten most...hádam by to ani tak tragicky neskončilo...ale je to fakt strašné...keď si spomeniem, že my sme takto minulý rok boli na dovolenke...hm...radšej nemyslieť....úprimnú sústrasť všetkým rodinám a príbuzným obetí tragédie... ☹

sassi
7. sep 2008

asitka fakt par KM od letoviska, stalo sa to medzi zadarom a Šibenikom, do Vodic to už je "na skok".
Každy rok skoro chodievamme do CHorvatska, a vždy vyidíme niekoho vysypaného pri ceste. Je mi to vždy luto, hlavne ked pri rozbitom aute stoja male deti. Ked si predstavím, že sa tešia na dovku a takto sa im niečo stane po ceste ☹ ☹ ☹ Našťastie sme ešte nevideli žiadnu smrtelnú nehodu....

Toto je strašne, počula som to až poobede, šli sme z polska, až mi zle prišlo 😖 Uprimnu sústrasť pozostalým

bibula
7. sep 2008

NO,FAKT,DALSIA TEMA NA ZELANIE UPRIMNEJ SUSTRASTI.
CO TAK ZALOZIT NEJAKU VESELSIU TEMU? 😉

dorotaw
autor
7. sep 2008

Bibula tak sem s nou!Ale aj toto je zivot,smutok,radost a vsetko co s tym suvisi. 😢

maruschka
7. sep 2008

práve som dopozerala telku-aj na STV aj na JOJ to dávajú v mimoriadnych správach...Je to strašné.Neviem si ani predstaviť, ako sa tí ľudia, ktorí prežili asi cítia, čo všetko prežívajú a ešte budú, keď sa im to bude v spomienkach vracať.
😢 😢

Možno si niekto pomyslí, že zasa ďalšia téma-úprimná sústrasť... Každému z nás, je to veľmi ľúto. Veď Slovensko je maličký štát a tým pádom sa to dotklo všetkých nás..Nežije nás tu zasa až tak veľa, aby sme sa tvárili, že nás sa to netýka.Podľa mňa je každá smrť tragédia-a táto je o to horšia, že rodiny, ktoré prišli o svojich blízkych sa s nimi nemali šancu rozlúčiť, posledný krát ich objať. Vedia, že sú mŕtvi niekde tam, stovky kilometrov od nich. ☹ 😢

A preto mi je ľúto tej tragédie a tých ľúdí-všetkých.

etuska
7. sep 2008

uprimnu sustrast ☹ Ja sa len modlim aby tam nebol ziaden znamy,kedze z Kosic mame vela priatelov a pribuznych. ☹

nera
8. sep 2008

úprimnú sústrasť všetkým...najmä rodine Vierke Medveďovej, ktorá ma učila telesnú na VŠ 😢 😢 😢
škoda takýchto ľudí ☹

melory
9. sep 2008

uprimnu sustrast, je to velke nestastie a tragedia 😔

titkovamiriam
9. sep 2008

😔 😔 😔 je to strasne tragedia.neviem si predstavit ze by som nieco take prezila alebo keby som bola s detmi-asi trauma na cely zivot,uprimnu sustrast pozostalim 😢

elise
9. sep 2008

dnes vyhlásili štátny smútok čo dodať.....je to veľmi smutné a poznačilo to životy veľa rodinám... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janka1874
9. sep 2008

neverím, že keď niekomu v tom autobuse niekto zomrel tak teraz číta koníka ale aj tak sa pridávam úprimnú sústrasť všetkým pozostalým a dúfam, že sme tam nikoho známeho nemali

dididi30
9. sep 2008

veru smutna zalezitost 😢 , ked si predstavim,ze to bola pre niekoho prva dovolenka v zivote ☹ , uplne zbytocne mrtvy ludia ☹ uprimnu sustrastat 😔

tini
9. sep 2008

Je to velmi smutne, ja som k p.Vierke Medvedovej chodila na vyske cvicit aerobic. Bola to strasne fajn zenska. 😢

babulik22
9. sep 2008

mne prebehly zimomriavky ked to hlasili.velmi mi je luto pozostalych.vzdy si spomeniem na svoju rodinu,ze keby sa im nieco stalo,tak by som to neprezila.a este tini ty ked si poznala p.Medvedovu osobne ☹