Treba zaniesť kópiu rodného listu bábätka zamestnávateľovi?

zuzuk22
8. jan 2014

Ahojte . Uz mam doma skoro dvojtyzdnove babatko a chcem sa spýtať niekde som čítala ze treba zaniest aj kópiu rodného listu svojmu zamestnávateľovi , máte s tam skúsenosti ? Dakujem

luba28
8. jan 2014

@zuzuk22 ano,kopiu treba dat do prace,...

luba28
8. jan 2014

@zuzuk22 ako sa mate????

mammaroma
8. jan 2014

Ahoj, mňa priamo v práci na personálnom na to upozornili, aby som im kópiu dodala, keď sa bábo narodí, takže asi hej. Potrebujú zrejme doklad k tomu že Ťa vedú ako mamičku na MD.

linda20111
8. jan 2014

@zuzuk22 ano, staci neoverena kopia RL do prace

zuzuk22
autor
8. jan 2014

@luba28 ďakujeme uz celkom dobre 🙂 dnes v noci sme uz konečne aj lepšie spinkali aj ked sme sa naposledy kúpali tak sme uz neplakali konečne pri tom tak uz lepšie trosku konečne 🙂 a vy ako ?

luba28
8. jan 2014

@zuzuk22 my celkom v pohode,len tie sopliky este mame,....skusame nocnik,ale nijak sa nam nedari,.... 🙂 idem dnes na urad pre potvrdenie k danovemu manzelovi,tak som zvedava,ze kolko hodin v rade tam stravim,.... ☹

zuzuk22
autor
8. jan 2014

@luba28 no co dlho si nakoniec čakala ? My ideme zajtra ráno k doktorke na kontrolu koli žltačke este z porodnice tak dufam ze to uz bude v poriadku

luba28
8. jan 2014

@zuzuk22 no cakala som 45 minut,ale v rade pri samych smrdochoch,lebo u nas su vsetky prispevky v jednych dverach,...no hroza,......ale mam to,....drzim prsty,aby bolo vsetko ok,.... 🙂

lerinka
8. jan 2014

@zuzuk22 ano, mal by ťa prihlásiť na dôchodkové poistenie v SP, ak si zamestnankyňa, inak sa musia maminy samé, práve si to aj ja zisťujem, ale RL som poslala hneď