Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

krejcirice
6. sep 2007

Nevíte jestli zasílají i do Čech?

emjee
6. sep 2007

krejcirice posielaju to na dobierku, takze by nemal byt problem si myslim

dludli
6. sep 2007

boze holky koukala jsem na ten odkaz a podle vseho chteji za poslani do cech 190 Kc, to je dost hruza kdyz tricko samotne je za 200 Kc. Rikala jsem si ze to bude draz a ze to neva ze to dam, ale jednou tolik?

maruschka
7. sep 2007

dludli a to ide cez kuriéra,keď je to tak drahé?To ti nemôžu poslať poštou.Hádam to nebude toľko stáť.

lasenka
7. sep 2007

mne to prislo postou a za postovne som platila 70 sk, teda spolu 270 sk... ale som zo Slovenska

ikke
7. sep 2007

dludli, dohodnite sa viacere (trebars viacere z budejovic) a objednajte si to spolu v jednom baliku 😉

dludli
7. sep 2007

jo ja cekala kdo mi sem co napise, jestli to tak opravdu je, a pak pisnu holkam z CB a objedname si hromadne.

maruschka ja koukala na ty jejich stranky, mela jsem triko uz v kosiku, ze ho objednam, ze to preci az tak drahe byt nemuze, ale neco me primelo se podivat a psali tam ze do CR to je za 190 Kc ☹ a pak tam meli ruzne ceny podle toho jak rychle to chces poslat

No tak ja zkusim zorganizovat nejaky nakup hromadne

krejcirice
7. sep 2007

Ahoj já jim psala otázku ohledně zasílání do ČR Tohle mi napsali je pravda že je asi lepší udělat objednávku hromadně to poštovné je moc drahé:

Dobry den,

Ano posielame aj do Ciech Slovenskou postou. A teda ceny su podla tarif Slovenskej posty.

Doporucena zasielka do 500g s poistenim do 1000Sk I. trieda stoji 210 Sk - uctujeme 190Sk, II.trieda stoji 180Sk.

Ak by sme to posielali ako balik do 1 kg a poistenie do 1000Sk I.triedou stalo by to 240Sk, II.trieda stoji 220Sk. Balne zatial neuctujeme.

Ak by ste to chceli poslat inou sluzbou, nie je problem sa dohodnut.

S pozdravom,

Macinská

2)
Dobry den este raz 🙂

Este som Vam chcela napisat, ze ak sa jedna o tricka modry konik, je
najlepsie s priatelkami urobit hromadnu objednavku, tak usetrite na
postovnom. V tom pripade, ale musime posielat zasielku ako balik, lebo viac
triciek sa objemovo nevojde do specialnej obalky, ktora je potrebna pre
poistene listove zasielky do zahranicia.

Ak ste mali zaujem o iny tovar, berte tento mail ako bezpredmetny. Dakujem.

S pozdravom,
Macinská

broskynka
7. sep 2007

ahojte,no ja som ten balík s trikom tiež zmeškala,takže si budem musieť preň na poštu,pozerám,že sa to stalo viacerým,to asi preto,že sme sa naň tak tešili 😀

ritaklea
12. sep 2007

ahojte, ja by som mala zaujem o tricko... ako sa objednava 😅 nemam cas vas precitat 😅

emjee
12. sep 2007

ritaklea

bob • 1d • 1. sep 2007 v 18:26

Ahojte maminy,

tak prva varka triciek je konecne hotova. Nakoniec sme sa rozhodli pre damske tricka s logom v strede. Prva varka je 100 kusov. Uvidime, aky bude zaujem a podla toho sa rozhodneme ci budeme v produkovani triciek, dupaciek ci ineho oblecenia pokracovat.

Tricka predava obchod www.bestkid.sk, a najdete ich konkretne na http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat..., cena je 200 Sk.

Pekny vikend.

Bob.

mitinka
13. sep 2007

ahoj bob ja som si objednala tricko modreho konika s tym ze to poslem na cislo uctu no ukazalo mi to konstantny symbol a cislo uctu a ze variabilny mi to ukaze az po dokonceni objednavky a vobec sa mi neukazalo ako to mam teraz poslat?? 😒

emjee
13. sep 2007

mitinka skus im tam zavolat alebo zamailovat http://www.bestkid.sk/index.php?id=3 s tymto ti moc nepomozeme 😖 vsetko bezi cez nich

roasha
22. sep 2007

tricka su zlatucke,urcite si hned objednam.

emjee
22. sep 2007

ja uz mam doma, v piatok som v nom bola v robote 😀

roasha
23. sep 2007

rozhodla som sa,ze objednam hned 2ks,budeme mat rovnake so svagrinou,aspon budeme robit stranke vacsiu reklamu.je to fakt podareny vyrobok.

nevesta
23. sep 2007

Tricka su uplne paradne, dokonca prekryvaju aj moje tehu brusko 😵 a vyzeraju skvele aj na pocit su super 😎

dludli
24. sep 2007

my chcem v cechach taky tricka ☹ to postovny je desne drahy ☹

mezi znamyma z konika tricko nikdo moc nechtel ☹

mory
28. sep 2007

ako sa to tricko da kupit?? ja som sice v zahranici ale mamka by mi ho posl;al len neviem ako ho objednat a zaplatit 😒 poradi niekto?

paska
28. sep 2007

mory klikni hore na tu reklamu a objednaj ho na maminu adresu

mory
28. sep 2007

paska ja som klikla ale velmi tam tomu nerozumiem co a ako? 😅

ena
28. sep 2007

nevesta: takze sa do neho zmestim? A to mas XL? Lebo som akurat pisala madeleine, ze kedy si ho mozem vyzdvihnut, aby som sa do neho este zmestila 🙂

emjee
28. sep 2007

mory: vyberies si velkost a potlacis gombik "pridat do kosika" (je dole pod obrazkom tricka) - potom ta to automaticky hodi do kosika, kde si vyberies, ci chces dalej nakupovat alebo chces zaplatit ("pokladna") - som novy zakaznik "pokracovat" - vypises udaje ...

ena ja mam XL a v pohode sa don zmestim, nevesta ma L

julova
28. sep 2007

ja mam M a trci mi z neho brucho 😀...ale aspon mam motivaciu na poporodne cvicenie, lebo tricko je fakt super 😎

emjee - a kedy budu v ponuke tricka s dlhym rukavom? nevies nahodou? 😕

emjee
28. sep 2007

nefim 😅

nevesta
29. sep 2007

Ena v pohode a je velmi pohodlne, dokonca mi pekne prekryva cele brusko 😉

sue
29. sep 2007

Jul, ja som si tiež objednala M, aby som mala motiváciu po pôrode 😀

marinka
29. sep 2007

Taky bych byla moc ráda, kdyby byla trička i v ČR, určitě by se tu našlo plno zájemců!!!

neeve
9. okt 2007

Chci jen chválit... tričko mám a je super!!! 😵

maruschka
9. okt 2007

marinka,objednajte si ich viaceré na jednu adresu u vás a potom si to rozpošlite po Čechách.To vás vyjde lacnejšie,tak sa dajte dokopy a hor sa na to 🙂