Trojčlenná rodina mi nestačí

bobulka34
28. dec 2012

ahojte staci vam napr. na dovolenke pritomnost iba vasej rodiny, alebo potrebujete aj priatelov s rodinami. Moj muz nie je trikrat zabavny typ a nejak sa s nim nudim a mam pocit, ze ked ideme sami nieco tomu chyba. Ako je to u vas?

mima4
28. dec 2012

My sme zatial dvojclena rodinka a vystacime si 🙂 Je nam spolu velmi dobre, moj manzel je mojim najlepsim priatelom, takze sa pri nom nikdy nenudim 🙂

amouramour
28. dec 2012

@bobulka34 joj, my sa tak tesime ked si ukradneme co i len chvilku vo dvojici, je to vzacne a nenudime sa🙂a to ani v trojici ked sme, je to pre nas carovne a cenne, kedze obaja pracujeme ma to taku inu hodnotu a spolocne chvile si uzivame🙂

tea333
28. dec 2012

@bobulka34 skus si najst s muzom nejaku spolocnu zalubu, spolocensku hru alebo pozeranie filmov na dvd.nieco
co budete mat ako spolocny konicek. s vlastnym muzom by si sa nemala nudit 😅
co sa tyka dovolenky tak ti celkom rozumiem, dovolenka v trojici je trosku nuda aj pre nas.ked si s dietatom, dovolenkove aktivity su obmedzene. my sme boli na 2 dovolenkach, na oboch mesiac, kvoli ekzemu syna. na oboch sme boli cca 1,5 tyzdna sami a zvysok casu sa tam vystriedali moja kamoska, muzov kamos a svokrovci. pri svokrovcoch sme mali viac casu sami dvaja a pri kamosoch sme sa zabavili. ale ani ten cas osamote nebol nejak nudny.
Tiez na vsetky sviatky utekame k rodine. uz sme si tak nejak zvykli na full house 😀

princeznicka3
28. dec 2012

no my sme traja a bohato mi to staci,dalsia osoba-kamaratka alebo niekto iny,by bola uz 5 kolesom na voze,som spokojna.

horana
28. dec 2012

Ked vam to tak vyhovuje vo vacsej partii, treba skusit nejakych priatelov, alebo ked momentalne nemate takych blizkych s ktorymi by ste spravili kompromis a boli ochotni ist na to iste miesto, tak si najist dovolenku nejaku kde su "klubove aktivity" alebo tak daco a zucastnovat sa...

Co sa tyka nas sme 4 clenna rodina a nuda nie je ani nahodou. Skusali sme aj dovolenku s priatelmi - ich rodinou, kamosime s nimi a aj nase deti kamosia ale na dovolenke to nebolo ono, take ake to je ked sa stretavame u nich ci u nas ci na nejakej kratsej akcii. Tam na dovci sme si za par dni uz liezli na nervy, kazda rodina ine preferencie, nutnost prisposobovat sa a tak..cize toto sme my zrusili, zostali kamaratmi len "v beznom zivote" a dovolenky si uzivame len ako rodina.
Ale je fakt ze s muzom tahame v zaujmoch za jeden povraz, teda napr. pri mori plavame aj s detmi, zaroven podla mna nezanedbatelna vec je ze deti maju uz vek ze sa hraju aj spolu navzajom cize aj my si malinko utrhneme, objavujeme, aj ked len vzhaladom na ich vek, ale uzivame si to. Na horach zase spolu fucime na turu a tak.
Ide o to ze sme spolu ako rodina tak malo aj v beznom zivote ze dovolenka je doslova zazrak kedy KONECNE mozme byt spolu. Teda nam skor nestaci standartna dlzka dovoleniek.

janinah
28. dec 2012

cielene si partiu na dovolenku neberieme,tam sa furt niekto do partie nájde,niekedy mi to aj vadí,chcela by som viac byť len s manželom

cat
28. dec 2012

@bobulka34 my sme vždy doteraz boli na dovolenke s niekým, teda minimálne 10 ludí, veď sami sme inak skoro stále..doma. Dúfam, že aj tento rok pôjdeme s nejakými kamarátmi čo majú deti vo veku našich detí, takto nám to proste vyhovuje 😎

marecek1
28. dec 2012

@bobulka34 my sme si už s manželom a naším synom zažili dovolenky, kde sme boli len sami traja, aj dovolenky, na ktorej sme boli s partiou známych/priateľov/niekým z rodiny,

na všetkých sa nám páčilo, šlo vždy predovšetkým o to, že konečne máme čas len sami na seba, od rána do večera, takže žiadnu nudu sme nepociťovali, ani keď sme boli sami.
super na spoločných dovolenkách s blízkymi bolo, že keď sme boli s kamarátmi, ktorí majú tiež deti, tak sa decká spolu zahrali, poprípade sme si na chvíľu deti vzájomne postrážili, a mali sme každý chvíľočku, ktorú sme mohli stráviť v dvojici, bez toho, aby sme museli očami neprestajne hľadieť na deti, či ešte stavajú ten hrad z piesku 🙂 tiež spoločné večerné grilovačky s dobrou partiou neboli na zahodenie 🙂

ak sa teda s tvojím mužom na dovolenke nudíš - nemáte žiadne spoločné záujmy, tak sa dohodni s priateľmi - najlepšie ak máte spoločných, s ktorými si obaja rozumiete - a vyrazte ako partia. neodporúčam nejakú megaveľkú, lebo veľa ľudí = viac požiadaviek, problémov, prispôsobovania sa, zariaďte si taký dobrý mixík - rodinnej dovolenky & dovolenky s priateľmi.