TU reality - skúsenosti

lillystranska
16. dec 2017

Baby mate niekto skusenost s realitnou kancelariou TU reality?

36evina36
16. dec 2017

@lillystranska v ktorom meste

lillystranska
autor
16. dec 2017

@36evina36 v TN alebo hocijakom meste

36evina36
16. dec 2017

@lillystranska v PN nič moc dohodnutá obhliadka bytu obaja sme si brali voľno a došli tam síce prišiel realita ale neak sme sa nedostali do bytu, majiteľka nás tam proste nepustila.

36evina36
16. dec 2017

@lillystranska tak ma to úplne odradilo. Nakoniec se išli mimo mesta a bez realitky. Vybavili sme si všetko obhliadky banku a prepisy do mesiaca a pol a nie čakali dva týždne kým nás na obhliadku volali a nič s toho nakoniec sme ten byt ani nevydeli

lillystranska
autor
16. dec 2017

@36evina36 my mame totiz jeden vyhliadnuty byt a ten realitak je dakisi divny v sobotu som vecer s nim volala povedal ze ma zaujemcov ze akurat ide z obhliadky zajtra da vediet ako sa rozhodli v nedelu som mu volala co teda a on ze nemal kedy lebo podpisovali zmluvy. Ako nechapem lenze byt je stale uverejneny na strankach na predaj dve moje zname sa pytali na ten byt a kazda dostala ine odpovede najskor jeden ani nepovedal ci je predany a dalsej povedal ze pan sa rozhoduje. Neviem co si mam o tom mysliet

36evina36
16. dec 2017

A hlavne ze rok už bývam inde a na email mi furt chodia ponuky aj som volala ze už nemusia a očividne ich to netrápi

dilino
22. mar 2021

Ake sú skusenosti ostatných predavajúcich-kúpujucich TU-Reality v MT.

milanmat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubkagustik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sany888
20. mar 2024

TUreality majú príliš vysoké provízie za predaj, už by som cez nich nepredávala nehnutelnosť