Túžba po inom mužovi. Stalo sa vám to?

noemi81
22. sep 2008

Ahojte baby..chcem sa spýtať, hlavne tých vydatých ale aj tých čo majú už vážny vzťah alebo dlhodobo už žijú s partnerom....stalo sa vám už niekedy že ste sa zoznámili s mužom, ktorý vás proťahoval pár krát ste si dali aj stretko na káve,alebo ste sa len tak stretli v prírode a potom ste začali prehodnocovať váš vzťah s manželom , partnerom, o ktorom ste si dovtedy mysleli že funguje ??? A ešte by som sa chcela spýtať tých žien, ktoré si mysleli že v živote nikdy nepodvedú svojho partnera, pretože by to nedokázali, či sa im to napriek tomu stalo, a ako to potom riešili....ďakujem 😉 🙂

linddi
22. sep 2008

Noemi: teraz neviem, či proťahoval, alebo priťahoval ? 🤐 , ale asi to druhé 😅
no nestalo sa mi to, ale nevylučujem, že sa to stať môže.... život je raz taký ....
a ako by som to riešila? to tiež neviem, záviselo by to od situácie, od vzťahu s partnerom, či manželom a vzťahu s tým dotyčným mužom 😉

noemi81
autor
22. sep 2008

linddi 😀 😀 😀 , to druhé samozrejme 😀 , no vidíš čo spraví jeden preklep 😀 😀 😀

sillas
22. sep 2008

myslim že ludia budu cely život vystaveny nastraham...teda tomu že ich niekto bude pritahovať..ale niekedy stači aj ten pocit, že sa niekomu pačite alebo aj my ženy v zabehanom vzžahu zistime ake to je ked sa nam trošku roztrasie srdiečko...a nemusi to nič zle znamenať..nemusi to znamenať že svojho partnera nelubime..flirt je podla mna neškodny..
dufam že ma tu neukamenujete.. 😀

sillas
22. sep 2008

teda neškodny..ked vieme kde su hranice...a priznajme si baby...občas potrebujeme nadvihnuť sebaveodmie nie??? 😀

noemi81
autor
22. sep 2008

Sillas úúúúúplne s tebou súhlasím...tiež nevidím nič zlé na flirtovaní, samozrejme v medziach normy...a aj tak si myslím že aj chlapy, nech už máte akékoľvek dobré manželstvo alebo partnerstvo si občas zaflirtujú, akoby som to povedala - na zvihnutie svojho ega a inak ak toto čítajú aj chlapy nech aj oni vyjadria svoj názor nech to vidíme aj z tej chlapskej strany...

sirinka
22. sep 2008

samozrejme ze flirt k zivotu patri, udrzuje nas to v kondicke, ale treba vediet kde su hranice

titkovamiriam
22. sep 2008

Pracujem v muzskom kolektive tak nevinne flirtovanie poznam a myslim ze je neskodne ked jeden aj druhy vie odkial pokial 😀
s neverou nesuhlasim a nikdy som ju neriesila 🙂

nenka
22. sep 2008

Nevinný flirt nie je na škodu, ale samozrejme treba si určiť hranice....niekedy aj flirt môže vyvrcholiť tak,že už ani sama nevieš ako z toho von, preto tie hranice...nevera? to nie...aspoň ja by som potom nevedela asi zápasiť s výčitkami svedomia... 😒

miriam25
22. sep 2008

aj ja som toho nazoru, ze nevinny flirt este nikomu neublizil, samozrejme uz spominane hranice musia byt stanovene, jedine ze by si niekto koledoval o romanik, problemy a veeela vela nervov, ale o tom tato tema nie je, takze nevinny flirt ano, zachadzat dalej nie 😉

neviem, ako by som to riesila, pokial by sa mi stalo nieco podobne. V prvom rade si musis sama zvazit, co je pre teba v zivote dolezitejsie a co chces a podla toho podnikat dalsie kroky 😉

leuskalejka
7. nov 2008

Noemi mne sa to stáva často že stretnem muža ktorý je príťažlivý, je veľa takých chlapov ale keď ich spoznáš potom bližšie často krát zistíš, že to je asi tak všetko...mám aj kámošku ktorá sa tiež bezhlavo zalúbila a zašlo to až tak ďaleko že sa kvôli dotyčnému aj rozviedla už vtedy s ním čakala dieťa, a on ju nakoniec okašlal a ostala sama s dvomi deťmi

emilyz
7. nov 2008

noemi skor by si si mala davat pozor na to, ze ta to bude tahat stale viac a viac, uz ked chodite na kavu a prechadzky, davate prilezitost vasmu vztahu. kt. sa moze rozvinut. Podla mna u teba nejde len o nejaky flirt. Pisala si, ze zacinas prehodnocovat pri nom svoje manzelstvo. Ak si chces udrzat manzelstvo, zastav to.

maybee
7. nov 2008

noemi: stalo a aj sa stáva 🙂 bohužiaľ, to je život. Ale treba vedieť odtiaľ potiaľ, lebo sa ti to veľmi ľahko môže vymknúť z rúk a bol by problém. Človek často podľahne, ale ak cítiš silnú lásku k manželovi a nič ti nechýba, tak nie je dôvod prečo ten nevinný flirt posunúť na niečo vyššie 😉

titkovamiriam
7. nov 2008

neveru nemusim ale flirtujem rada

slnieckova
7. nov 2008

No ja nie som zastanca ani nevinneho flirtu 😀 ale neodsudzujem opacny nazor, nech si kazdy robi podla svojho vedomia a svedomia 😀

Kava? Hm, neviem, ci je pre vydatu zenu vhodna kava (teraz nemam na mysli kavu napr. s kolegom v ramci obednajsej prestavky alebo teda nieco taketo 😀 dufam, ze ma pochopite, co mam na mysli), ale davat si cielenu schodzku s inym chlapom mi pride zvlastne, ak je zena vydata. A to je to riziko, co pisali baby... proste vediet, kde su hranice flirtu, lebo potom ani nebudes vediet ako a budes zamotana do nevery a zamotana do kolegu... mala by si byt zamotana do manzela 🙂 😅

Jednoducho... nedrazdi hada bosou nohou 😀 Takze nepokusaj a nebudes musiet riesit to, ze ti kolega, znamy vyhovuje viac ako manzel... a vobec, neriesi sa toto pred sobasom? Kto mi vyhovuje? 😅 🤐

marse
7. nov 2008

flirt je sucastou zivota, aj ked idem po meste a nejaky sympos mi venuje usmev je to mile, a preco ten usmev neopatovat??? a to je vsetko....Nevera je silna kava a ja kavu nepijem 😅

titkovamiriam
7. nov 2008

ked clovek cely den pracuje len s muzmi sa tomu nevihne 😀

maybee
7. nov 2008

titkovamiriam: 😀 presne tak, presne tak.... no toto baby, koľko z vás ma rado flirtovanie.... 😀

marse
7. nov 2008

maybee a ty nie?? 😀

maybee
7. nov 2008

marse: jaaa? nieeeeeeee 😀

marse
7. nov 2008

maybeee 😀 😀

mna taky usmev alebo prijemny pohlad od cudzieho muza potesi, je to prijemne pre ego a sebavedomie, ale tam to u mna konci... do nicoho viac by som nesla, naco som sa potom vydavala?? ja uz toho svojho mam a som spokojna

leishmania
7. nov 2008

slnieckova suhlasim

maybee
7. nov 2008

marse súhlasím.. ono to pohladí ženskú dušičku a tým to končí a nám môže aspoň trošku narásť sebavedomie.. 🙂 a rozmýšľam, či by to tu nemali zamknúť len pre baby, lebo keď sa tu dostanú naše polovičky... 😀

titkovamiriam
7. nov 2008

😀 😀 😀 moj to vie ze som taka mrska 😀

czechzuzana
7. nov 2008

No teda podle me z nekym flirtovat a s neky se stretavat na kave a v prirode je rozdil.... 🙂

marse
7. nov 2008

maybee myslim ze tak ako sa pozrieme my, tak sa pozru aj nasi chlapi, je to v pohode ak je to v tejto rovine tak ja na tom nic nevidim zleho, ak sa to vsak u jedneho zvrhe tak potom uz je to o niecom inom 🙄

titkovamiriam
7. nov 2008

jasne-stretavanie je vyssi level a ten nie 😉

perla200
7. nov 2008

alebo sa to dá aj tak povedať - že "ked je koze dobre, ide na lad tancovať"....no ale nevinný flirtík vie zdvihnúť sebavedomie uponáhlanej žene, ktorá sa stále krúti v dennom kolotoči 😝

maruschka
7. nov 2008

nie nikdy sa mi to nestalo,nikdy sa mi to nestane..A to tvrdím so 1000% istotou...Aj keby ma ten chlap zrovna """náhodou""""stretol v prírode alebo 500xpozval na šampanské s kaviárom...

Takéto hovadiny nikdy,nikdy,nikdy nestoja za to, aby som išla prehodnocovať svoje krásne manželstvo... 😵

Ako sa to na Slovensku hovorí: Bolo koze dobre, išla sa na ľad šmýkať....

maybee
7. nov 2008

asi by sme boli naivné, keby sme si myslel, že ten náš sa nepozrie.. a mne to ani nevadí. Dokonca sa mu raz niečo snívalo s nejakou babou, že sa do nej v tom sne zaľúbil a boli spolu.. a on sa ráno zobudil s tým, že je zamilovaný 😀 skoro som odpadla a smiala som sa spolu s ním.

titkovamiriam
7. nov 2008

vzdy je to uz dalej risk ☹