TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

luky24
26. nov 2008

TO tannah: Toto je presne moja reč. Pekne si to povedala. Ja osobne som jetix začal pozerať až keď som mal sedem. Myslim že do vtedy by ma to aj tak asi nebavilo. Pre zmenu opakuj že jetix je vižšia veková kategória preto myslím že táto téma tu nemala ani byť rozoberaná a myslím že táto téma by sa mala proste zmazať a mali by ste na to zabudnúť. Aj tak to skoro asi nikto nepochopí.

bubba
26. nov 2008

no ja neviem ale podla mna sledovanie takychto veci (kockatych hlav a sci fi bojovnikov a pod)nie je vhodne ani pre môadez ani pre dospelych ,podla mna to vymyva iba mozgy vidim to na mojich synovcoch a na detoch v okoli ktori sa hraju na bojovnikov na krvacanie a ine haluze...teda ked sa ja do svojich detskych cias vratim tak my sme sa teda takto nehravali...a nasilia vtedy nebolo toplko v telke i ked uz nejake bolo.mam 30 rokov a evidnetne vidim rozdiely co sa deje teraz v tv.Tannah pekne si to napisala ale z pohladu 16 rocneho dievcata nikto ti to nevycita,ale ver,ze ked budes mat 30 a budes mat odma 2 rocne dieta a zamyslis sa nad programom jetix tak ti pride zle 😉
luky neviem preco sa snazis mat posledne slovo v tejto teme a "prisiel si to tu uzavriet"je mi z toho do smiechu ze clovek uz ani svoj nazor nemoze prejavit ,lebo pride velky luky a vsetkych nas tu postriela laserovym delom 😉

bubba
26. nov 2008

a myslim,ze by sme sa poniektori mali radsej zamyslat nad tym,ako dame do poriadku svoj vlastny rodny jazyk a naucime sa pravopisne pisat 😉 nehovorim o preklepoch ale o hnusne bijucich do oci chybach typu "vižšiu"brrrrrrrrr

monkula
26. nov 2008

bubba, že vižšiu 😀
No, ale na obranu lazy Townu, môj jarko stáel papá jablká a zeleninku ,ayb bol ako Sportakus 😀 😀
bubba, až teraz som prečítaal ,že sa nás niekt ochystá postrieľať laserový mdelom 😀

asitka
26. nov 2008

no ja jetix...tiež nemusím....ale lazy town si veru aj ja rada pozriem...Mon...aj môj začal viac ovocia a zeleniny,...aby bol ako sportakus...myslím, že to je celkom fajn rozprávka aj pre deti.... a ja si napríklad...rada aj pozriem h2o...normálne si pri tom oddýchnem.... 😀 ale keď vidím power rangers....poraziť ma ide.... 😝

monkula
26. nov 2008

asitka, power rangers žere Jarko, a mne sa páči Hannah Montana.
už si zohnala ten kostým?
Mne na LT prekáža trochu ten slovník, že Sportahňup, alebo Sportasrab

bubba
26. nov 2008

caute baby mne je srdecne jedno co si kto so svojimi detmi pozera 😀 😀 len ma nasral tuto mlady ze ON to sem prisiel zavriet tak kto ma potom presvedci ze mam svojim detom dovolit pozerat tuto stanicu ????ved treba si precitat aj nazory inych nie???neviem kde je ta tema jazykove okienko,ale slovo "vyžšiu"tam musim ist pripisat ak ju najdem,nech sa zasmeje cele forum 😀 😀 😀 lebo v jednom slove 2 chyby tak to sa podari malokomu 😀 😀

monkula
26. nov 2008

bubba, ale však klídek 😀
a napísal vižšia, si mu prilepšila 😀

asitka
26. nov 2008

Mon...no...mne ani nie...náš Maťo to neopakuje...možno aj preto mi to nevadí.... sesternica to objednala z toho USA...ale včera mi volala a povedala, že má zlú predtuchu, že to u nás na pošte zmizlo....ale, že nejak to dorazíme....zatiaľ som len zohnala...a už mám doma pyžamko... a obliečky lazy town... 😀 power rangers žere aj môj syn...a pozerá to iba...ak ho pri tom nepristihnem...ináč mu to prepínam...ale postavičky som mu kúpila 😀

bubba
26. nov 2008

do ritky!!!Tak tri chyby v jednom slove????tak to je hotova katastrofaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

luky24
6. dec 2008

Aha. Tak vám sa nepáći moj pravopis. Mne sa napríklad nepáći vaša konzervatívnosť. Preto hovorím že to nemá zmysel.

bubba
6. dec 2008

dobre ja budem menej konzervativna a mojej dcere dovolim pozerat jetix ked bude mat cca 8-10 rokov.ale ty mi musis slubit,ze sa dovtedy naucis pravopis,okey?????????????????ked raz budes rodicom budes sa na veci pozerat uplne inak,takze sa tou nasou konzervativnostou az tak moc netrap 😀 😀 😀

maca793
6. dec 2008

ja jetix s deťmi pozerám len program Lazy town, ostatné rozprávky sú dosť sprosté

lucka123456
18. dec 2008

Nooo podľaa mňaa by ste sa všetcii čo ste pisalii žee aky je JETIX hrozný keď to puštatee malým deťom žee akee nasiliaa atď... atď.......... tak by ste sa mali uvedomiť žee pušťať takýto rpogram 1-ročným deťom jee dosť nevhodnee a dosť nezodpovedneee leeboo jee too skoor pree starších a niee pre takých malich prckou................ noo taak 😒

roasha
18. dec 2008

zasa jedna 12-tka... 😅

monkula
18. dec 2008

roasha, a tie chyby, bubba, máš Ďaľšiu adeptk uan bonz do gramatického okienka 😀
že prckou 😅 😅 😅

bubba
18. dec 2008

monk,ja to uz neriesim 😀 😀 😀 to nech si riesia ich rodicia ked im daju k dispozicii inetrnet a televizor so satelitom a nevedia gramatiku 😅 😅 😅 ved tak aj vyzera dnesny svet nie???? 😅

bubba
18. dec 2008

inac mne sa najviac pacilo to "nooo""pisaliii""pustateee" 😀 😀 😀 tak si to predstavujem ako nam to ta dvanastka(inac podla mna ma tak 8 😅 )prednasa nazivo na prednaske "pustajte svojim rocnym detom jetix,nie je tam nasilie" 😀 😀 😀 no uz som trosku sakasticka 😝 😝 😝 luckaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 aj ja som raz mala 8 neboj chapem ta 😉

monkula
18. dec 2008

asi dáka kozička, pustameeee meeeeeeeeee 😀 😀 😀

bejbypd
18. dec 2008

ahojte ...tak mojamala je est asi velmi mala takze telku nepozera a ani sa tak skoro nechystam ju na telku ucit a pritom ja som televizny maniak ale to uz skor zo zvyku...s malou radsej vymyslam ine duchaplnejsie aktivity a chvalabohu aj ked je tv zapnuta voec ju nazaujima radsej sa ide hrat...a mne absolutne nevadia ziadne rozpravky ja som milovala triedu 402 to sa mi fakt pacilo a bojove sceny alebo tak v rozpravkach?no neviem ja si pamatam ked som bola mala tak vtedy leteli gumkaci kacerovci a podobne ale aj tom a jerry a tam sa tiez dost bojovalo neodsudzujem to lebo mna a z mojho okolia nikoho nenapadlo byt agresivny len kvoli tomu ze agresivita je vo filmoch asi som bola velmi inteligentne decko ci co 😀 jedine kedy som bola agresivna ked sme s bratom bojovali s barbinami ja s barbie on s kenom to ste mali vidiet to dzudo...ja si myslim ze ked sa to trosku starsim detom vysvetli ze to v skutonosti tak nie je tak by to mali pochopit ale nie som si ista kedze dufam ze mala telku nebude este dlho kukat 😀

barbiakatka1505
31. dec 2008

jetix je na hovno 😒 .minimax je najlepší 😉

roasha
31. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀
panabeka 😲 ...kolko mas rokov? 😅 ...moja mala dnes povedala,ze minimax je pre malicke deti... 😀 😀
...............deti maju prazdniny..... 😀 😀

morticha
19. jan 2009

jetix je uplne supis program najlepsi na tom je high school musical 1,2,3 za to nemozem ze sa vam to nepaci potom h2o a hanah montana a laizy town vidno ze nepoznate terajsie rozpravky pre deti

babatko88
19. jan 2009

my JETIX milujeme, minimax mi malý nechce vôbec pozerať, vždy, keď to prepnem na minimax, zoberie ovládač a snaží sa prepínať 😅 strašne miluje Lazy town, nahrali sme jednu časť, a keď to nejde na jetixe, musíme pustiť, niekedy aj 3x dokola tú jednu časť 😎
celkom sa dá pozerať aj americký drak, keď nič iné neni, Niki si pozrie aj to, ale len v krajnom prípade, že mu nepustím Lazy town
a ja pozerávam H2O a so segrankou Hannah Montana 😀
to sú haluze, ale inak samé somarinky (power rangers, magi nation a také)

monkula
19. jan 2009

hannah montana je super...

ja mám vyrážky, keď počujem ding ding dingi ding dong, směšná slova spívám, si když tančím... 😲 😲 😝
Ale musím uznať, že je to veľmi pozitívna rozprávka, Sportakus sa živí ovocím a cvičí (ale keď ho vidím hopkať v tých legínách... 😝 😝 😝 😝 )

sumienka2525
26. feb 2009

Nooo,tak jetix a minimax to ide u nas stale. Hlavne ked ide H2O alebo High School musical. Niekedy si myslim ze mala je uz od toho zavisla. Myslim si ze na niektore rozpravky sa tam daju pozerat ale niektore su uplne od veci a nemali by ich ani vysielat. Ked som bola ja mala rozpravky boli uplne o niecom inom a aj naucne.

lenny22
26. feb 2009

Minimax je pre malé deti ideálny. nemám rád rozprávku Co je co. Síce je to poučné, ale trojročné dieťa ešte nezaujíma ako žijú žraloci a podobne. to skôr starších školákov. Arthur je abslútne stupidný. Je tam skúposť, a nenavísť sestry.

bubba
26. feb 2009

to kedy ide ten arthut?moja mala pozera minimax len cez obed ked ide animalia a pod.veci

zuzana581
26. feb 2009

Jetix je úplne nevhodný pre deti celkovo, lebo stupidnejšie rozprávky ako chodia tam som ešte nevidela. Nemám ho ani naladený. Prirovnala by som ho k tým hračkám Bionicle, či ako sa to volá, to je tiež hrozný vymývač mozgov a dúfam, že sa také niečo u nás nikdy neobjaví.

penny
26. feb 2009

Mne sa jetix tiež nepáči. A myslím ,že nejaké deti mu podliehajú. trebárs môj paťročný bratranec. Ešte že m uto moja mama zakazuje. Pokemon, to je absolútne nevhodné. kedysi dávno, keď frčala táto rozprávka, akýsi chlapec skočil z okna, lebo napodobnoval tie , ako by som to nazvala, tie príšerky. Seriály ako je H2o je skúr pre dospievjúcich. Ja mám rada minimax. Jimjam žial nemáme naladený.