TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

heleniatko
20. mar 2010

inac, toto forum by sa malo premenovat na Disney Channel 😀 lebo Jetix uz nie je... a strasne mi chyba Questov svet, to bola rozpravka skor pre starsie deti a pre rodicov, my sme sa na tom s manzelom rehotali kazdy vecer... ak mate niekto info, kde sa da tato seria teraz vidiet, sem s nou, vdaka 🙂

tweiny
20. feb 2011

Tak prepacte ale podla mna je jetix super mam sice len 12/13 rokov ale chcem tu vyjadrit svoj nazor.Podla mna nie je jetix zly LT so nemala rada podla mna je to pre deti do 8-9 rokov mna bavili tie kreslene serialy ako napr.:co je andy zivot s louiem,trida cislo 402 a podobne.Power rangers sme s kamosmi a z bratom volali plastaci ja nechapem co je na tom zle?Spionky (tottaly spyes ci jako sa to volalo) som pozeravala velmi rada a bola som nedockava co urobia naruto je fajn podla mna fajn serial. Skuste sa na to pozriet ocami dietata ktore ma povedzme 12 rokov. Jeho asi len tazko budu bavit veci typu ze nejaky modry pajko priskoci a zje jablko urobi salto a zachrani cele mesto. H2o je podla mna horšie ako naruto vydeli ste stranky o h2o sekcia ako sa stat morskou pannou? Ja hej lebo aj ja som bola z toho v osiali tam na tych stránkach pisu ako sa stat morskou pannou uvediem priklad: Daj do pohara morsku vodu a jogurt pridaj 5 rybích supin a ryby chvost pichni sa ihlou a nechaj kvapku krvi kvapnut do pohara vsetko dobre pomiesaj vypi a skoc za splnu do bazena.Niektory to vyskusali a skoncili v nemocnici a teraz na disney channel pustaju same amerikazmi mne je z toho na grcanie minimax je celkom fajn pre mensie deti este teraz si niekedy pozrem minimax jetix mi chyba bol to super program to je moj nazor netrvdim ze je zly ani dobry heleniatko ja viem kde sa daju zohnat setky serialy z jetixu ak by si/ste chceli 😎

tweiny
20. feb 2011

Ospravedlnujem sa za pravopis bolo to pisane na iphone (bratovom)

cucinka12
16. jan 2012

Ja nechapem čo je zleho na JETIXU ja ho milujem aj moji rodicia s nim suhlasily aj prarodicia ale vy dospely ste ho tak skritizovali ze ho koli VAM ZRUSILY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neznasam vas lebo ste hnusny a blby chem ho naspet aj moji priatalia boli tam lepsie rozpravky ako na disneychannel!!!!!!!!!!!!!!! 😖 ☹

emmahazel
9. dec 2014

@cucinka12 hovoriš mi z duše už ani neviem čo mam napisať ked si všetko spomenula 😀 😀 😀
Jetix bol suuuper: špionky, Puca, H2O, oggy a šváby, spiderman.... milovala som ho. Nechapem rodičia si tu napišu vlastne nazory ale neberu ohľad na nas deti, ktore to pozerame asi skor než oni. Ešte stale smutim nad Jetixom všetko bolo super. Disney channel je uplne na vymivanie mozgov!!! 😝 😖 😔 Zeke a Luther!!! To vážne?! Z toho si maju brať deti priklad ešte teraz to ide v noci ale ked to chodilo.... môj Bože! Nezabudnem na diel ke mu pisalo ze nema strcit prst na nohe do kohutika vo vani a on jak debil ho tam samozrejme coooo????!!!! Strcil!!! 😝 😲 ☹ Museli ho odpilit a chodil s kohutikom na nohe! No proste primitivizmus! Obidvaja boli taky nechutní, aj zekova sestra Ginger či jak nepamatam 😖 A davaju na Diney strašne vela reklam aj 15 min prejde dokym sa spusti dalsi serial abo co... Na jetixe skoro vobec teda jak si pamatam a ked ta iba reklamy o serialoch co tam chodia a ne reklamy na barbie, Nerf, obchody - potraviny a pod. To nech si davaju do inych kanalov... 😉 Neviem čo proti tomu mate všetci... ja suhlasim s cucinkou12 🙂 Zvikli sme s mojou mladsou sestrou pozerat jetix, ked skoncil nechcelo sa jej uz ani zapinat televizor :( 😒 .... Len moj nazor 🙂 ospravedlnujem sa za gramaticke chybicky :D

emmahazel
9. dec 2014

@tweiny uplne som zabudla... Jeeeeej : trida cislo 402, co je Andy, Naruto :3 kladiem k mojim oblubenim rozpravkam, co som spomenula vizsie. Suhlasim s tebou pozerala som to ked som mala 7, 8, 9 ...12. Velmi mi chyba stale oplakavam ked prepnem na disney a spomeniem na Jetix aaa Fox kids, stale som dufala a dufam ze ho vratia spat ale asi uz marne.... Neznasam ked sa veci menia/vynovuju to uz nieje to co bývalo :( :( :(