TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

monkula
29. mar 2009

ta to Ti nedám... 🙄

asitka
29. mar 2009

ta virtuálne ne??? 😀 ja len, či pravdu mám 😀 😀

monkula
29. mar 2009

jasné že máš...

lessy
5. apr 2009

Súhlasím s týmito názormi. jetix je pre deti nevhodný. Minule som prvý raz pozerala so synčekom Qwestúv svet a prišlo mi zle! Tá hnusná animácia! V nedeĺu som mu natočila pár časti jeho obľúbenéh olazytowna a jetix zablokovala.
Moja dcéra kuká BEBEtv. A jarko a Gabika kukajú minimax. . tam majú najradšej Noddyho, a Arthura. pozrú si ja Vipa, ale tieto dve zbožńujú.

akejka
6. apr 2009

aj moja malá pozeráva LT, aj s manželom 😀 Ich to hrozne baví...mňa moc nie. Ešte dcéra milovala Totally Spies (doteraz jej kupujem ten časopis) a Tutenstein - ten chodieva cez víkend ráno na Joj...
Najobľúbenejšia rozprávka môjho muža na Jetixe bol aj Co je Andy ? to pozerával pravidelne 😉 , ako ja ordináciu a panelák

lessy
6. apr 2009

Sorrry za moje chyby.Takto to malo vyzerať:
Súhlasím s týmito názormi. Jetix je pre deti nevhodný. Minule som prvý raz pozerala so synčekom Qwestúv svet a prišlo mi zle! Tá hnusná animácia! V nedeĺu som mu natočila pár časti jeho obľúbeného Lazytowna(ten sa páči aj mne, a môj malý začal jesť viac ovocia a zeleniny 🙂 ) a Jetix zablokovala.
Moja dcéra kuká BEBEtv. A Jarko a Gabika kukajú minimax. . tam majú najradšej Noddyho, a Arthura. pozrú si ja Vipa, Fifi.... Ale tie tri, Vipo, Noddy a Arthur úplne zbožňujú 😎 😀 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵 🙂 🙂 🙂

Takto mal môj príspevok vyzerať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lessy
14. apr 2009

Co je andy a to je o com?

akejka
14. apr 2009

lessy, neviem, či teraz ešte "Co je Andy ?" chodieva. Bolo to o chalanovi, ktorý vymýšľal samé lumpárny...

asitka
14. apr 2009

ešte to bežíííí 😀

monkula
14. apr 2009

hej, Andy bol super 😀

silvia123
14. apr 2009

Jetix je fakt hrozný, tiež ho zablokujem keď bude malý väčší, pozerávame Minimax, ale baví ho len Elmo (taká červená strapatá potvorka)-vtedy ani nedýcha a ešte taká krátka zvučka so psíkom, mačičkou a dvoma detičkami, keď to začuje tak hneď nabehne do obývačky vysmiaty 😀.

penny13
26. apr 2009

Ahojte. Súhlasím s Vami. my na jetixe pozerávame len Lazytown, o ktorom sme sa len nedávno dozvedeli. je to super rozprávka, veľmi pozitívna. A ďakujem babám, ktoré mi o ňom viac povedali. Mimochodom, kde sa dá urobiť ten profil, že sú tam mena naších detí a koľko majú rokov?

ivano112
22. aug 2009
ewelyne
22. aug 2009

Jetix je ozaj hrozny program. Nieco otrasne...

penny13
23. aug 2009

My sme jetiy už zakblokovali. Lazytown - jedinú normálnu poučnú rozprávku sme natočili. 😉

mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonatanka
14. dec 2009

mimino ty si teda riadne mimo

mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ratchet001
20. mar 2010

inac nwm ??? o com kecate jetix bol dobryyyyy !!! 😵 😝 😖