TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

penny
26. feb 2009

Pre bubbu: ja síce nie som lenny, ale poviem Vám to. Arthur chodí každý všedný deň o pol siedmej. v Repríze hoci kedy. Je to taký, no myšiak, alebo čo, ktorý nosí okuliare, má osem rokov a mladšie sestry.

lenny22
27. feb 2009

Súhlásim z názormi. jetix nie je pre deti. Sú tam samé bojovačky a takisto ten Pokémon. 😢 Dozvedel som sa, že ked to frčalo, akési dieťa skočilo z okna. 🤐 Lazy Town je celkom v pohode H2o je skúr pre pubertiakov. A tie ostané sú stupídne. my pozeráme Minimax. Jimjam nemáme. 🙂 😉

vanila
27. feb 2009

Ahojte! Uplne svami suhlasim ze tento program nieje vobec vhodny pre deti a ze by ho mali bloknut. 😝 Moj maly ma rad na JETiXE lazytown to sa mu jedine paci a vobec ine nepozerame. Inak pozera minimax a ked sme mali JimJam tak to lebo tam boli rozpravky ktore aj ja som si snim rada pozerala. 😅

lenny22
27. feb 2009

Podľa mňa je tiež jetix nevhodný pre deti. lazy town je celkom fajn, n čo tie ostatné? A ešte ten blbý pokemon a tie príšerky. dozvedel som sa, , že keď táto rozprávka frčala, akési dieťa vyskočilo z okna! Hrôza! 🤐 😨 U nás frčí minimax a jimjam

lenny22
27. feb 2009

čo sa to tu deje? Už ttretí krát píšem tu príspevok a nikdy tu neni. A Nie je enslušný aneporušil žiadép ravidlo. 😔 Tu je: jetix je aj podľa mňa nevhodný pre deti. lazy town je celkom fajn, ale z tých ostatných mi je zle. A ten Pokémon! Dozvedel so msa, že kedysi, keď tá rozprávka frčala, akési dieťa vyskočilo z okna. hrôza! 🙄 😨
U nás frčí minimax aj JIMJAM.

lenny22
27. feb 2009

Nechápem, čo sa to tu deje. nechce mi tu vložiť príspevok. Už to píšem tretíkrát v tento deň 😖
Aj podľa mňa nie je Jetix pre deti. Lazy Town je celkom fajn, ale z tých ostatných mi je zle. A k tomu aj ten Pokémon! Dozvedel som sa, že keď to frčalo, akési dieťa napodobňovalo tie príšerky a vyskočil oz okna! Hrôza, hrôza, hrôza!!!!!!!!!!!!!! 🙄 😨 🤐 😠 My pozeráme minimax. Ten je v pohode. Aj jimjam. 😀 😖 🙂

lenny22
27. feb 2009

Ospravedlňujem sa, že som sem vložil ten príspevok viackrát. Nevšimol som si 4 stranu a myslel som si, že mi nevložilo príspevok. Viete, so tu nový. a Ospravedlňujem sa aj za svoje chyby. Už si budem dávať pozor na pravopis. 🙂 😵

sumienka2525
27. feb 2009

lenny22 v pohodke, ja som tu tiez nova od vcera a vcera mi aj temu zamkli 😀 Ved si zvykneme a postupne sa naucime ako to tu chodiiii 😉

dhoma
21. mar 2009

ved vi ste sprosti uplne vet jetix ne je zli len ti pavrengri ale hannah montana nieje zla
a tie rozpravky čo boli v 70 -80 rokov su stare ved aj technika sa vimisla nova tak aj rozpravky

a ten LAZY TAWN

dhoma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asitka
21. mar 2009

dhoma....nepomýlila si si stránku??? dla pravopisu ta tak na druhý ročník ZŠ tipujem...a to neviem, či ti ešte neliichotím.... 😠

dhoma
21. mar 2009

ja som sa pomilil lebo mi viskočil internet tak mi odoslalo 2 krat.

dhoma
21. mar 2009

a ked nechodim do druheho ročniku mam 16 rokov .

asitka
21. mar 2009

no zjavne tam patríš...nič v zlom...nerozumiem,...prečo tu ženám...nadávaš do sprostých....to akože kde sme????

dhoma
21. mar 2009

a ked maš chyby v slovach asitka. 😵 😵

dhoma
21. mar 2009

len že davate LAZY TAWN pozerat detom
🙄 vet to je hlupost.

asitka
21. mar 2009

stebou je škoda...ešte mi ukáž, kde som tú chybu spravila...a pohoda....

z.ubrienka
21. mar 2009

vsetko je len osobny nazor matky co da pozerat svojim detom, ak niektora mama radsej pusti svojim detom nieco ine nez ostatne nemusi byt hned hlupa sprosta..

edita33
21. mar 2009

ja som tiez blokla synovi jetix pretoze uz mu zacalo sibat,,HLAVNE S TYCH BOJOVICH,,,,sem-tam mu pustim v obyvacke,,,lazy tawn a H2O,, to ma rad,,ale potom sa prepina,,

dhoma
21. mar 2009

jetix nieje zly

e.vacka
22. mar 2009

Nasa Barborka fici na BEBE Tv...

zajo79
22. mar 2009

lazy town nieje zly...videla si to uz?

penny
22. mar 2009

Lazy town nie je naozaj zlý. lens tými skokmi je to trochu prehnané. Ale je to celkom poučné. M§j bratranec to tiež pozerá a dokoca začal aj ovocie jesť. 😉

muffy
26. mar 2009

Lazy town je kravina pre deti. skok sem skok tam. keby to bolo akčnejšie ako superman alebo spaidrmen.

leva
26. mar 2009

muffi,ale tu ide o deti 😀 Nasi zasa nemusia toho lietajuceho sasa a skriabajuceho sa pavuka 🙂

leva
26. mar 2009

na bebe ide aj nas Romanko,hlavne ked si uz zubky umyvaju a idu spinkat 😉

muffy
26. mar 2009

Ja si rad apozriem naruto. lazy town je dost detsky... A jetix nie ej zlý,. neni tma ziadne nasilie. lazytown j epre deti., a stale je to len o otmi stom. Modrý kaskader skace ako debil, zachranuje tie deti. ten zly sa vzdy za niekoho prezlece, jedia tam ovocie a zeleninu a sportuju.... c oje na tom pelne?

asitka
26. mar 2009

koli jetixu a lazy townu ma furt nejaké deti otravujú....sa zamyslite už konečne...že na to reagovali matky, čo majú malé deti...a nie adolescenti v rozkvete puberty...tak si skludnite hormony....lazy town nechajte naším krpcom...a vy si lietajte a škriabte sa jak superman...či batman...či spiderman...kde len chcete...aj v uchu.... 😠 a už dajte pokoj 😠

antdem
26. mar 2009

Ahojte, aj moja malá sleduje bebe tv. Už má na ňom aj svoju obľúbenú Manéž 🙂

monkula
26. mar 2009

asitak, aj Teba? Ja si nájdem ž IP, sa poteším a tam stále jedna otravuje, že čo je pekné na LT, no milá muffy, napr. to, že deti jedia viac zeleniny a ovocia, že sa snažia športovať a nie vysedávať za PC, to, že sa mi nepáči slovník typu sportasrab, je normílne,ale radšej to, než bojovníci a ničitelia apodobne...