TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

asitka
26. mar 2009

mon...presne...ale už ma fakt serú....ako čo majú tie malé deti pozerat...a naučit sa...ako kde koho zabit...odstrelit....komu a ako podrezat hrdlo??? ved lazy town je určený malým detom...a ked sa to pubertákom nepáči..nech to nesledujú....nikto im to nekáže...na tom jetixe sú rozprávky pre všetky vekové katogórie...tak nech si pozerajú tie svoje... a naši drobci svoje...ja neviem, či si náhodou tieto deti nepomýlil stránku...a či vobec pochopili....o čom modrý koník je...a kto sem prispieva....a milá, či milý muffy a adolescenti mi vypisujúci...prosím už prestante...a trochu sa nad sebou zamyslite!!!

sarianah
26. mar 2009

..programy tohto typu by som uplne zakazala, ziadny dobry vplyv na deti to nema, ziadny dobry priklad im to nedava a ked vyrastu a su pubertaci, tak nevedia co so sebou..
..my s manzelom tieto rozpravky volame "epilepticke rozpravky", lebo v case ked zacali davat pokemonov, tak sa dost o tom rozpravalo, ci je to dobre, neni to dobre pre deti a zistili ze tak ako je ta "rozpravka" natocena (rychle striedanie farieb, obrazkov, blikanie..) moze u deti sposobit epilepticky zachvat.. Myslim ze nieco pravdy na tom bude, lebo som si to vtedy pozrela asi 5 minut a normalne mi zacalo byt z toho zle..
..kde su zlate casy dedka vecernicka..

monkula
26. mar 2009

aasitak, jesné, veď wu shu je strašne dôležité.... 😝

ankam
26. mar 2009

ja tento program nikdy asi svojej dcere nepustim

monkula asitka nie asitak 😀 😀 😀

asitka
26. mar 2009

sarianah....večerníček stále fičí na stv...18,25 tuším..ak to neposunuli 😀 😀

mon...asitak...je asi tak...ale ja som asitka 😀 a kto je wu shu??? 😲 či čo to je??? jedlo nejaké?? 😀

monkula
26. mar 2009

asitka, prepáč, ale veď vieš, že moje prsty vždy predbehnú moje myšlienky 😀 😀 😀

wu-ahu je druh umenia, či úder či čo... 😀

sarianah
26. mar 2009

asitka
..ano viem, sem tam to kuknem a zaspominam.. 😀 ..myslela som len, kde su tie casy, ked o tom deti hovorili v skolke, alebo v skole, co a ako sa vo vcerajsej casti stalo.. dnes deti zaujimaju filmy ako CSI NY a podobne kraviny a potom je v spravach, ze ziak vystrielal pol triedy v skole..no bodaj by nevystrielal, ked to vidi dennodenne v telke a je to v poho..

ankam
26. mar 2009

mon a to LT kde fici?

asitka
26. mar 2009

sarianah...že...a ešte aj opakovanie sme si kukli na dvojke 😀 a od kuka do kuka...aj som si v nedelu privstala... 😀 ako mna tiež hnevá...že v tých rozprávkach je úplne normálne...že niekoho odstrelia..zabijú...a pohoda..ide sa dalej...je to des...

mon...že si to ty...ale fakt iba, že si to ty...je ti odpustené 😀 😀 😀 a ja, že nejaký recept na čísnku kuchynu hodíš...a ty ma bit chceš 😀 😀

monkula
26. mar 2009

ankam, LT - Lazy Town Jetix....

ankam
26. mar 2009

aha ja som myslela ze na inom programe to ide-lebo tento ani nezapinam 😀

sarianah
26. mar 2009

asitka
..ano ano presne od kuka do kuka bolo super.. 😀 ...a ratafak Plachta,neskor Crn-Crn 😀 😀 😀 , sme na to minule s muzom spominali..

asitka
26. mar 2009

zlaté časy... 😀

muffy
27. mar 2009

V spidermanovi sa nsstriela,a le je to viac napinave. Lazytown je stale otom istom. henten tma robi salata a sportuje, henten sa za niekoho prezlecie, su ta uplne nezmyselne problemy a su hlupy(napriklad minule pouzil tanecnicu na klucik a oni si to nevsimli) Herecka ktora hra tu ruzovu je velm imala. este som nevidela dospelu herecku, ktora by mala 130cm. A potm modrasrab vsetkych zachrani aspieva sa tma t apiesen., a konec. to nemoze byt napinavejsie? nemoze to byt viac nasilnejsie? a spiderman je super.

leva
27. mar 2009

jej,pridavam sa do klubu,aj ja som si nasla IP 😀 😀 😀 ale muffy nesal,ved ty to pozeravas.A ked uz pises,co je realne na spidermanovi a supermanovi,ale chapeme,asi si vo veku a rad by si nim bol,neboj uz sa oteplieva a karneval bude 😀

lenny22
27. mar 2009

Milá/ý Muffy. prečo tu každého otravuješ? tá rozprávka je určená deťom.(5 - 9) vedie ich k zdravému životu. Omnoho lepšie ako spiderman. A neotravuj tu milé a slušné mamičky. Je to len ich vec, čo pustia svojím deťom.
leva, presne si to vyjadrila. Mimochodom muffy...

leva
27. mar 2009

lenny 😉

asitka
27. mar 2009

muffy tíško závidí sportacusovi...som na to prišlo...je to len bledá závist 😀 😀 😀 😀

monkula
27. mar 2009

asi by aj ono chcelo mať také krásne šponovky a tak krásne hopkať... 😀 😀
a bodaj by nebol super, keď si to sákm napísal, zrežíroval a vyproducentoval 😀 😀

asitka
27. mar 2009

mon...mu požičiam??? moj syn má ten kostým 😀 len neviem, či mi ho muffy ešte vráti 😀

monkula
27. mar 2009

radšej to neriskuj... 😀

asitka
27. mar 2009

hej veru... 😀 by tu vyskakoval ešte viac... 😀

lenny22
28. mar 2009

Leva,asitka , mon.... výborne ste to Muffy nandali! Mon... odkiaľ viete, že si to sám napísal?

asitka
28. mar 2009

lenny...prečítaj si titulky..ked beží koniec lazy townu...a tam to máš...napíal..zrežíroval...atd...magnus scheeving...či tak nejak sa to krásne modré hopkadlo volá... 😀 ale stál by za hriech 😀 😀 😀 😀

maca793
28. mar 2009

muffy
ty nedopraješ deťom vôbec nič hudieš si svoje

LT náhodou aj mne sa páči, rada si to pozriem, je to super pr deti a komu sa to nepáči,tak nech to nepozerá.

penny
29. mar 2009

Monkula, asitka, lenny, leva... máte absolútnu pravdu. Muffy mu určite len tíško závidí. On je totiž veĺmi šikovný.. 🙂 Je športovec spisovateľ aj komik. A To ružové dievčatko pochádza z New Yoku.. takže vôbec nechápem , ako stíhala lietať z Amerky do Islandu, kde sa seriál natáčal. 🙂 😎 A To mala len trinásť rokov. Takže Muffy, neposmeivaj sa ľuďom, len preto , že sú malí. Nikto nemôže za svoju výšku. okrem toho, ako som už povedala: To dieva malo vtedy 13rokov.

monkula
29. mar 2009

no, za výšku človek ozaj nemôže, ale za vypatlanú hlavu a čierno - biely pohľad na svet asi aj áno... 😉

asitka
29. mar 2009

mon...to bolo taaaak výstižné...len ja to vidím tak...že tomu, komu to bolo adresované...to vobec nepochopí...a bude si mysliet...že ty o hlavnom hrdinovi z LT písala....sa stavím aj o dvacku 😀

monkula
29. mar 2009

o eurá, alebo naše staré dobré koruny?

asitka
29. mar 2009

aj euráče kludne 😀