TV program pre deti JETIX

simka9122008
3. máj 2008

Aký máte názor na tento rozprávkový program pre deti lebo ja veľmi negatívny, neznášam to a vôbec nerozumiem tým veciam ale deti to priam žerú. 😠

leva
3. máj 2008

Tak to mas pravdu,no nasa mala ho uz pozerava menej,uz skor Minimax.Na jetixe je vela rozpravok ako pises bez zmyslu,no teraz tam davaju serial H2O,ten je fajn,aj ja si ho pozriem 😀 ale inak rozpravky o nicom.

danulka2
3. máj 2008

suhlasim s vami 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenand
3. máj 2008

ja tiez suhlasim my to nesledujeme vobec 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

kluara
3. máj 2008

tiež pozeráme skôr Minimax alebo JimJam 😀 😀 😀 😀

lyongirl
3. máj 2008

mali by ho zablokovať 😝 😝 😝
nedá sa to pozerať a deti to kazí...rozprávky nemajú zmysel a sú tam bojovníci a potom deti opakujú a bojujú medzi sebou, o klasických tradičných rozprávkach okrem sviatkov nepočuť

martina.d.
3. máj 2008

ahoj, my sme JETIX dcérke zablokovali a nemôže ho pozerať. Kupujeme jej klasické rozprávky, kde nenadávajú, nebijú sa a pod. V každej rozprávke je niečo zlé, ale snažíme sa jej vybrať také, kde to zlo je zobrazené ľudskejšie, než zbraňami, nadávkami a zabíjaním sa. Uvidíme dokedy sa nám tento trend podarí udržať. 😅

edita33
3. máj 2008

ahojte ,pripajam sa aj ja k vam,moj syn tiez pozera minimax aj jetix,minimax je celkom pekny su o zvieratkach aj celkom poucni ale jetix je bojovny a same nasilie,a roboti,tak ho ma tiez zablokovani,neznasam ani ja ten program,,, 😝

lencici
3. máj 2008

Ja som práve dnes vyhlásila že sa jetix a minimax zakóduju. Také hlúposti aké chodia tam to som ešte nevydela... RAdšej malej zoženiem normálne rozprávky a tie jej budem púštať.

bibula
3. máj 2008

keby len hluposti,ale aj nezdrave blikacky-to je nieco na epilespiu....katastrofa,kde su rozpravky nasich cias.

siskatan
3. máj 2008

pridavam sa k nazoru, ze JETIX je hrozny... nastastie moj syn je este vo veku, ze mu vyberam ja co bude pozreta.. takze mi striedame MINIMAX a KIKA.. kamarati maju 8rocneho syna a JETIX tiez zablokovali, myslim, ze tak budem aj ja neskor postupovat 😠

bibula
4. máj 2008

😀 ondik pozerava "beba" je to pre najmensie deticky,stravi pri tom aj hodinu,a ja mu vykladam,co tam ide-zvieratka,farby,tvary,co robia,auta,povolania.a pod.takze je to take vychovne ahlavne tam niesu blikacky.

zuzitka
8. máj 2008

este prednedavnom sme nemali minimax naladeny, tak Samko pozeraval jetix.... ale velmi ho to nebavilo.... pravdupovediac sa mu necudujem. rozpravky o nicom 😒

ale potom nam tatinko naladil minimax a Samko nevie, ktoru rozpravku ma skorej pozerat 😵

lucinda7
8. máj 2008

aj my fičíme na MINIMAXE 😝

alami
9. máj 2008

JETIX môj syn nepozerá vôbec. nikdy by som mu to nepustila. jedine minimax - a aj tam boli predčasom krajšie rozprávky ako teraz - niektoré
inak celkovo - treba veľmi dobre sledovať, čo je to za rozprávka, ktorú dieťa pozerá, lebo sú hrozné tie dnešné rozprávky. Chvalabohu, môj syn je tak naučený, že keď je bniečo nie moc pekné v telke, tak to vypne 😅

ukana
9. máj 2008

hrozny program, nepozerame, ja som ho radsej ani nenaladila v telke, mi len DVD a vecernicky, sem tam nejaka rozpravka v sobotu rano na STV, markize, pacia sa nam hlavne o zvieratkach, aj take filmy pre deti. 🙂

jetix
4. aug 2008

🙂 tý čo tu píšu že su tam bojovníci a ine veci tak to nieje vôbec pravda mi máme Jetix už 4 roky a divam sa naň stále a napriklad ja nič bojové nesledujem to je o tom čo koho baví mňa bavia špionky H2O co je Andy Lazzy Town a nikde sa nestriela a neznásilňuje je to o tom čo koho baví takže skuste to odblokovať staršim deťom nie malím krpčekom a nebudú ich baviť strielački teda dievčata určite nie skuste to aspoň rok a ako sa vaše dieťa zachová tak sa zachovajte aj vy!!!!!!!!!!!!pre dievčatá sú tam H2O,špionky,Lazy Town.....pre chlapcov Galactix Footbal,Ynq,Americký Drak a nikde sa nebojuje tak to skuste aspoň na pár mesiacov alebo rok a uvidíte že to funguje 😉 🙂

ella1
4. aug 2008

akože sa nebojuje?ved spionky-bojuje sa tam,Co je Andy-to je desná rozprávka,a nehovorím o Naruto!!!!!!ešte ,že sme to zrušili.lebo všetkým deťom v škole z toho šibalo.sa hrali,že spravím na teba (už neviem aké) džutsu a podrežem ťa kunajom! 😝 no užasné rozprávky!

mtsl
4. aug 2008

pridávam sa do rodiny bolokovačov Jetix.
milá jetix skús sa miesto dívania na Jetix radšej venovať pravopisu, určite ti to dá do života viac a nenapíšeš napr. STRIEĽAČKI ale STRIEĽAČKY a pod.

bubba
4. aug 2008

ja neznasam jetix je to otrasne a ked mala vyrastie tak to dame zablokovat.mala ma 200 slusnych rozpravok a filmov na dvd(ocinova zbierka 😀 )a 100 krasnych knih tak nech radsej pozera to ako nejake vesmirne boje no proste vzdy ked tym kanalom prechadzam ma napne,ako toto moze byt kanal pre deti...
zato minimax to je o niecom inom je to povacsine velmi jemne a davaju tam vyborne rozpravky pre mensie aj vacsie deti ale je to take citlivejsie a mmierumilovnejsie 😀

sasenka
4. aug 2008

Jetix nezbášam a mala ho ma zakázaný zapínať, ked by som si vypla obraz, tak myslim že pozerám nejeký bojový americký film. Malo by sa taketo vysielanie povoliť tak od 15 rokov, ale kto by sa potom na to díval, že???

No sú rodičia, že im to navadí - napr. kamoška nech syna pozerať všetkých Narutov, Spidermanov, Supermanov, na PC same strielacie hry, a potom sa diví, že maly ide po meste a hrá sa že "ostreluje" ludí. Ešte ak výbavu do školy ma komplet Spidermanovú, ako aj väčšina chlapcov v Henkinej triede. Nosí len trička spidermanové, na karnevale bola polka chlapcov za Zorra a Spidermana. A aby dievčatá nezaostávali - vymysleli sa Witchky a Špionky - je to hnus 🤐 🤐 🤐

monkula
4. aug 2008

aj môj malý pozeráva Jetix, najradšej má Špiónky, síce sa tam bojuje, ale s ozlom... a minule sme teda minule s mužom riadne čumeli, keď mi malý povedal, že pošle už neviem kam svoj hologram a aj nám vysvetlil, čo to je...
A naruto je fakt otras, a teraz ten Americký drak 😝 😝 ale to jarko pozrie sem-tam, inak sám vypína televízor, keď tam je niečo, čo neznáša, napr. H2O morské panny 😀

bubba
4. aug 2008

Milá / milý jetix,
evidentne mas takych dvanast rokov,nemozes ist davat rozumy niekde na azet,alebo iny chat??? 😀 😀 😀

lessia21
5. aug 2008

ahojte.....jetix u nas pozerala moja dcerka, ale ma ho zakazany....zablokovali sme a hotovo....je to primitivny kanal a som z neho len nervozna....odcenujem MInimax....toto su rozpravky vpravom slova zmysle...
inak poznate teletubbies??? moja dcera ich zerie...podla mna to je vymielac mozgov!!! ale co uz....ked ich milujes nie je co riesit 🙂))

asitka
5. aug 2008

lepší je minimax...ten mám aj ja rada 😀 jetix by mali zakázať....

titkovamiriam
6. aug 2008

to je otras aj pre vacsie deti,minimax je super.

lucinda7
6. aug 2008

aj my sme minimaxoví 😝 na JETIXE pozeráme len SPIDERMANA 😵

leva
6. aug 2008

My zasa na jetix hlavne h2o a spionky,ostatne nie,na minimaxe su pekne rozpravky skoro vsetky.

monkula
6. aug 2008

a ešte ma napadlo, na Jetix-e neznášam High School musical 😲 😲 😲

asitka
6. aug 2008

monkula...tak to je iná....debiliáda...

monkula
6. aug 2008

a ešte keď ukazujú, ako to natáčili, vyhihňané pubošky sa milujú, trápny zac ...je trápny