Tvrdne mi bruško a cítim menej pohybov. Mám sa obávať?

dominikajenni
17. máj 2013

som na konci 38tt. a dosť často mi tvrdne bruško bez pohybov... doktor mi povedal že je to normálne pokiaľ nemám bolesti v podbrušku... no zdá sa mi že cítim čoraz menej bohybov... len sem tam ma trošku kopne a už vôbec sa nevrtí tak v bruško ako to bolo nedávno... takéto pocity mám asi týždeň no nestalo sa že by ma cez deň nekopol aspoň pár krát... v stredu 15.5. som bola na kontrole a prietoky mám v poriadku... má niektorá z vás podobné skúsenosti či sa mám obávať???
v pondelok idem zas na kontrolu ... mimochodom som otvorená na tri a čakajú kým sa mi spustí plodová voda no pri prvom pôrode mi plodovú vodu prepichli a to som bola otvorená na štyri a dosť rýchlo som porodila ... čo si o tom myslíte???
za odpovede a reakcie ďakujem 😉

kveta
17. máj 2013

Skus ako samoplatkyna navstivit ineho lekara, aby si si ooverila, ze je vsetko ok.

hajajanka
17. máj 2013

Totot sa riesi s lekarom, nie na MK. Ani jedna z nas nema krystalovu gulu, aby vedela, ci sa mas obavat. Mozno ano, mozno nie.

dara76
17. máj 2013

vecer chod do nemocnice, ze sa necitis dobre. Necakaj do pondelka.

bianus
17. máj 2013

nič tu nerieš a choď k dokimu.

xenicka13
17. máj 2013

Babo je veľké, kotrmelce už nemôžeš čakať

mirkatrencin
18. máj 2013

Už má menej miesta...tak sa aj menej hýbe 🙂 povie ti to aj doky a j na nete si to prečítaš..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre