Ubližujú vám rodičia?

ketyh
10. okt 2008

Caute mamky aj nemamky,nenasla som tuto temu,tak ju zakladam
Ublizili Vam rodicia

Mne ako jedinacikovi veeelmi
je nas viac??

sonicka25
14. okt 2008

Ahoj Vinka,ja som si s maminou ties vzdy velmi dobre rozumela,bola mi vzdy najlepsou kamaratkou,preto nedokazem prerusit kontakt,mam k nej silny vztah.
O to väcsmi ma bolia jej slova,ked spolu volame,uz som sa pokusala viac krat do nasich rozhovorov zahrnut aj manzela,ale nic to neprinieslo,len nepochopenie...
O malej nehovori nic,akoby sa aj tejto teme vyhybala 😢 ale nejako to uz zvaldnem,nemozem ju nutit...

S tym,ze je tu viac polocernosskych deti mas pravdu,ale ties sa stretavam s nepochopenim rodicov nemeckych dievcat-mam par kamaratiek,ktore boli rodinami zavrhnute,jedna znama uz bojuje s rodicmi desat rokov,jej manzel je s nigerie,ona je nemka a maju troch synov..
Rodicia pozyvaju na navstevu len ju a vnucata nechcu vobec na prazdniny,je to fakt smutne..

Neviem si predstavit,ze sa venujem Sofinke cely moj zivot a nakoniec ju necham v stychu-tuzila som po nej tri roky 😵 A viem,ze nech je cokolvek,nikdy ju neopustim..Vzdy ju budem na jej zivotnej ceste vo vsetkom podporovat 😵

l.lara
14. okt 2008

dobra tema, akurat mi prisla vhod, o5 ma otec vytocil,uz sa nemozem nikomu vyzalovat, lebo vsetci mi hned splechnu, ze co sa vytacam, ved viem, aky je. moj foter ma radsej mojho exmanzela, ktory mna a moju dceru opustil pre jednu 18stku. myslim si, ze je mu taky "sympaticky" preto, lebo ma peniaze. hodil s nim po krcmach a restauraciach, zatko vzdy zaplatil a moj foter bol z neho 7.nebi. mna len ponizoval. a ked som otcovi povedala, ze to nie je v poriadku, ze oni spolu chodia pit pokial ja som sama doma s babatkom tak si zo mna este spravil "srandu". po case sa trosku zacal snazit, ak sa to tak da nazvat tak som si myslela, ze si uvedomil, kto je jeho dieta, ale prave som sa dozvedela, ze tu "kedysi 18stku" nazyva rodinou, pozyva ju na kavicku a vobec mu nezalezi na tom, ze mne a mojej dcere kedysi strasne ublizila. dokonca este vynada mne, ze naco robim problemy...hmm..rodicov si nevyberame.. ☹ 😒