Ubližujú vám rodičia?

ketyh
10. okt 2008

Caute mamky aj nemamky,nenasla som tuto temu,tak ju zakladam
Ublizili Vam rodicia

Mne ako jedinacikovi veeelmi
je nas viac??

ketyh
autor
10. okt 2008

Myslela som v nazve temy Ublizuju vam rodicia

janna1830
11. okt 2008

ketyh, to myslis vazne? A ako? Ked sa mozem opytat? Pretoze, ked si zalozila temu, asi chces o tom hovorit... 😕 ???

Ale mne teda nie, mam 30, ale stale na nich zavisim... citovo velmi...aj ked som vydata zena a matka dvoch deti. Veeelmi ich lubim , vzdy vravim, ze ako svoje deticky.. v zivote mi neublizili...tak ma mrzi, ze ini to tak mat nemusia..pritom od seba zijeme velmi daleko, ale mne su fakt vsetko.

mimikyky
11. okt 2008

mne áno, ale to už mnohé viete ako..........

ketyh
autor
11. okt 2008

ano ublizuju mi ,hlavne otec ale nie v tom zmysle ze by ma bil. Ublizuje mi spravanim,ked sa mi narodila dcerka skoro ma vyhodil z domu lebo som nechala vysoku a teraz..... moniku lubi najviac na svete a mna nie je schopny pzdravit. Mm sa ma pytal ci zrialim na vlastnu dceru,ale tu nejde o ziarlivost,ved napriek tomu ze som sama rodic aj ja potrebujem ich lasku. mamina je uzasna,veeelmi ju lubim,ale otec.....
nechape ako mi ublizuje.. a este k tomu ja som jedinacik
vzdy som si myslela ze budeme mat uzasny vztah ked budem mat svoje deti a vidim ze opak je pravdou ☹

ketyh
autor
11. okt 2008

mimiky a ako ti ublizili,ja som z tych co nevedia

leva
11. okt 2008

ketyh,najlepsie by bolo prepisat nadpis a napisat napr.ublizuje mi otec svojim spravanim,bo takyto nadpis je dost zavadzajuci,kedze ako pises maminu mas rada a je uzastna.

mimikyky
11. okt 2008

ketyh, mne mama veľmi ublížila

luciaakubko
11. okt 2008

mimi, som dopozerala prave modre z neba 🙂 krasna relacia...to zacnem kukat normalne 🙂 mas skqele deturence, u vas musi byt veselo 🙂 inak, vacsinou ublizuju deti rodicom.chtiac-nechtiac.

mimikyky
11. okt 2008

luciaakubko, ďakujééém 😉

ketyh
autor
11. okt 2008

leva porad ako prepisat temu

zuzidr
11. okt 2008

mne ublížil môj otec tým,že v den mojej maturity zomrel(ani som nezmaturovala-ale to je už iná téma) ☹ ☹ ☹ ☹

ale inak to bol skvelý človek s velkým srdiečkom,a hoci občas mal svoje muchy aj na mamu,nedá sa povedať že by ublížil..... 😀 😀

a mamina mi trochu ublížila tým,že ked ocino zomrel,a ja som sa vydala,tak mala finančné problémy,tvárila sa že je všetko ok,a potom na to doplatila,a v podstate aj ja,tak to ma ranilo na celý život,hlavne preto,že keby povedala pol slova,mohlo sa to vyriešiť......ale aj napriek tomu ju neskutočne lúbim,je to moja kamoška,a super babka.... 😀 😀

luciaakubko
11. okt 2008

vies, ze som pednedavnom kukala Tvoj album? 🙂 a to som este nemala tu cest live (cez obrazovku) 🙂 ako povedal vilo, ste sudrzna rodina. bolo to krasne vidiet 🙂 ja dakujem 😉

leva
11. okt 2008

ketyh ved som pisala,ze inak napisat nadpis kedze si pisala ze ti ublizuju rodicia,vlastne mama a otec,no kedze mamu mas rada a je uzastna,tak ona ti asi neublizuje.

sstefi
11. okt 2008

ketyh sa asi pytala na to, ako sa to da prepisat, nie aky to ma mať nazov.
ketyh, napiš adminovi(emjee, zuz11) len oni ti to vedia prepisať 😉

leva
11. okt 2008

aha,sorry,som nepochopila 😅 no tak si jej poradila,alebo nech skusi zalozit este jednu a mozno tuto admini vymazu,ale najlepsie by bolo ako pises napisat adminovi,aby ju zasa nesupli sem ako na podobnu temu.

ketyh
autor
11. okt 2008

uz som pisala emjee,snad sa to podari a ked nie tak tuto vymazem a zalozim novu
asi som nerozmyslala ked som ju zakladala 😅

leishmania
11. okt 2008

ved to je hadam jednoze dala taky nazov, mozno sa najde prave niekto kto mal problem s mamou...a to potom am zakladat novu temu? ved to je jedno....

dari226
11. okt 2008

ublizili veeeeeeeeeelmi otec aj mama otec uz zomrel a s mamou kontakt nemam uz 6 rokou

maca793
11. okt 2008

mne nie, ale v poslednom čase mi lezie na nervy otec, založila som aj tému a asi ju zrušili. ☹

sonicka25
12. okt 2008

Ahojte,ako vidim,niesom jedina,ktora sa trapi koli rodicom...
Nam ublizuje mamka,ked som si brala manzela,bola proti,koli farbe jeho pleti(je african).Myslela som si,ze ked sa nam narodi mala,tak sa jej postoj k nemu zmeni ☹
Od jej narodenia sa vyhovara,ze nas nemoze prist navstivit,lebo nema kto doma "strazit psa"
Zijeme s manzelom v Nemecku a tak som sa vybrala s malou na Slovensko-ale neboli sme vitani,tak som sa vratila sklamana naspät...
Napriek tomu sa s nou snazim udrziavat kontakt-bolo by mi to luto,keby sa jej nieco stalo a uz by tu nebola..

Existuju dni,ked potrebujem poradit vo vychove malej,ci ako zacat s krmenim-bola by som moc rada,keby mi pomohla-ale namiesto toho si vypocujem pri telefonatoch jej nazory o tom,ako mi dcera bude niekedy vykrikovat,ze je "tmava",ze som jej tymto len "dokazila zivot" a podobne veci...
Velmi to boli,ale neviem zrusit kontakt-naivne verim na zazrak,ze mozno niekedy bude brat manzela ako "cloveka" 😔

dari226
12. okt 2008

nahodou su to krasne "mixy"cernoch a beloch deti aj dospeli su taky zaujimavy pekny podla mna az zavidenia hodne ked som bola mala som si zelala byt taky mix hihi 😉

womenne
12. okt 2008

mne ubližuje cely život až na par svetlych chvil,vlastne ubližuje celej rodine 🙄

yvetta
12. okt 2008

ahoj sonicka precitala som si tvoj prispevok a drzim ti palce....myslim si, ze na SR je to stale este o tych predsudkoch a je to skoda, lebo tvoja mamka prichadza o vnucku aj tvoja dcera o babicku ☹ Ja mam super kamosku cernosku a naozaj si myslim, ze ten mix je zaujimavy 🙂 tak ti drzim palce, aby to raz mamicka pochopila 🙂

sisulik
12. okt 2008

soni...mas nadherne dievcatko....velmi sladucke...;)
ja mam manzela araba...je tmavsi ale nie az taky ako tvoj manzel...dufala som ze sa nam zadaria tmavsie deti, ale nevyslo to ani pri malej a to nehovoriac o malom ktory je biely ako stena...ako ja... 😅 ale aspon v kuvajte su rarita, ked uz nie na SR... 😉

safiah
12. okt 2008

u nas je to podobne ale zo strany mojej babky tiez sa vyhovara najde si tisic dovodov aby nemusela prist a vadi jej to iste co soni tvojej mamke a to farba pleti 😲

ketyh
autor
13. okt 2008

Ahojky,akosi mi nevisiel cas skor napisat. Vididm ze som fakt neni sama co je smutne,lebo vela ludi hovori o tom ako deti ublizuju rodicom a o tom ze je to aj naopak sa nehovori. Vidim ze aj ked sme uz dospele,boli to!
Soni ani neviem co na to povedat,myslela som si ze vlastny rodic ma aj s manzelom a detmi bude brat ako rodinu a nie kvoli pleti odsudzovat.Aj si sa s maminou rozpravala o tom preco ma taky problem s manzelovou pletou.A ani vas drobcek nemoze za problemy dospelych. A vjednom mas pravdu,napriek tomu ako sa k nam rodicia spravaju,bude nam luto ked tu uz nebudu,ved rodic je rodic.

sonicka25
13. okt 2008

V tomto mas fakt pravdu,ono to strasne boli,ked vlastna mamina neakceptuje a tvrdohlavo sa brani proti akymkolvek vysvetleniam...
Manzelova mamka nas zboznuje,ona ma dokonca pred manzelom uprednostnuje 😵 Preto je manzel aj dost sklamany,on nedokaze pochopit,ze jeho plet je problemom pre inych ludi,chudak keby to bolo mozne,tak by sa dal prefarbit,len aby mal tu moznost aj moju mamku spoznat 😒
Ale nech sa akokolvek snazim,nic sa neda robit,mamka je fakt tvrdohlava a o navsteve nechce ani pocut 😢

Neviem ako dalej,moc ma to sklamalo...

ketyh
autor
13. okt 2008

Soni mas aj saurodencov? jedna vec je spoznat cloveka a potom ho sudit a tvoja mamina najprv sudi....
myslela som si ze my ludia niekam spejeme a to ze v minulosti bola farba pleti prekazkou,uz teraz snad nie je a vydim ze som sa mylila
no jedna vec mi nejde do hlavy,ako mozu byt ty rodicia taky....
ja si neviem predstavit ze moje deti by som odsudzovala,nenavidela a ublizovala im,ved su jedine stastie na tomto svete!! hoci ked su vacsie,narobia hluposti ale vsetko sa da vysvetlit a pochopit ☹

zanab
13. okt 2008

Ahojte ked som mala 15 vážne som ochorela ironia osudu je taká že tú chorobu som zdedila po otcovi, preto on chodil so mnou po lekároch, vedel ma pochopiť, ked mi bolo ťažko. Lipol na mne viac ako na bratovi , videl sa vo mne.Musela som si spraviť školu čo nebolo na škodu, ale patrične mi dal najavo ked so mnou nesúhlasil.Videla som presne situacie a "teraz si ma sklamala "a tak to bolo aj s mojím vyvoleným, robil všetko aby sme sa rozišli, ale ja nie cez našu svadbu preplakal a ja sním, bolo mi ho lúto,on si predstavoval iného zaťa vtedy som ho naviac sklamala ,ubehlo,10 rokov, síce som stále vydatá ale je to o ničom celé moje manželstvo,stále som s deťmi sama, a ked príde z týždňovky, tak je to len o povinnostiach.Pred našimi hrám ideal sem-tam niečo poviem, ale nechcem aby sa rodičia trápili hlavne otec.Je to trošku o inom, neubližujú rodičia aj vtedy ked riadia deťom život?

vinka
13. okt 2008

Ja mám super maminu(neopustila ma ani ked som ostala sama z dietatom) aj otca som mala dobrého ale zomrel. ☹ Ale nedá mi nenapísat.Sonicka25 tvoja mamina ani nevie o akú krásnu vnučku sa oberá.Pozrela som si album.Také deti sú najkrajšie.žila som istý čas nemecko,rakúsko tak som mala možnost vydiet také princezny.No nezávidím vám budúcnost 😉 budete musiet byt riadne v strehu pred jej nápadníkmi. 😀 Je nádherná. 😉 A mamina ju vydela?Ani to ju nezlomilo?Ved to je tvoj život.Nerozumiem tomu lebo moja mamka povedala,že ona sa nám do toho starat nebude.Aj ked opice si vezmeme.Nechce aby sme jej kričali ked sa zlé vydáme,že ona nám bránila toho alebo toho.Rozumne riešenie. 😉