Ubytovanie v UK. Je lepšia agentúra či landlord?

angelika96
23. okt 2008

chcem sa vas opytat,ze ci je lepsie ubytovat cez agentury,alebo od landlorda??

betka1
24. okt 2008

Obe ma svoje vyhody aj nevyhody. Istejsie je ubytovat sa cez agenturu a lacnejsie cez landlorda. Ja osobne davam prednost tej lacnejsej verzii.

luci79
24. okt 2008

my sme byvali cez agenturu a boli sme spokojni, ale je to individualne... aj podla ceny samozrejme, ale my sme mali stastie a nasli sme lacny bytik aj cez agenturu... je to fakt individualne a zavisi od teba

jankando
24. okt 2008

som za agenturu..takto som tu tiez lacnejsie ubytovana cez agency...a k mame nejaky problem, tak hned riesia.paci sa mi tak 😉

maryah
24. okt 2008

aj ja si myslim, ze cez agenturu je to lepsie... ked nieco potrebujete tak si mozete zajst do agentury... a ked mate dom len cez landlorda tak ten ma vzdy cas...
aj cez agenturu sa daju zohnat celkom lacne byty 😉

3558
25. okt 2008

my sme cez agenturu, ale mame zmluvu cez nich, a vsetko ostatne riesime s lanlordom.opravy, cenu domu atd. ja som spokojna. ked potrebujem tak mu zavolam a riesim vsetko priamo. byvale agentury sa stale vyhovarali ze sa nemozu spojit s lanlordom,atd..... takze vsetko bolo take zdlhave. teraz je to celkom fain.

emjee
13. nov 2008

angelika96 • 1d • Včera o 22:00
kto mi moze pomoc!chceme vybrat na podnajom 2 pokojovy byt,samozrejme chceme aj vyriesit housing benefit.boly sme uz vo viacerych agentur,ale ne suhlasia s tym.co mam spravit,alebo ako mam vybrat nejeky dom ku ktoremu mozeme vyriesit aj housing benefit?

angelika96
autor
14. nov 2008

uz sme nasli pekny dom.a teraz neviem kolko mi vyplati housing benefit,lebo som pocula ze kto pracuje na full time tak nic nevyplatia.ale iba ma zarobok tyzdenne 220£sme traja manzel 2 rocne decko a ja ,ja nepracujem.

angelika96
autor
14. nov 2008

velmi pekne vam dakujem za odpovede pomohly ste mi.mam ubytovanie cez agenturi.dakujem!!!!!
🙂

3558
14. nov 2008

emjee ty nemas narok.ja som slobodna mamicka a byvam v tom dome len s partnerom/otcom dietata/ a tiez nemam narok.
emjee a dobre si to popozeraj, lebo budes lutovat ako ja.mali sme dvojizbovy byt a bez zahrady to nieje ono.tak sme si za tie iste peniaze nasli naaadherny domcek. ak budes chciet posli spravu na ip a poslem ti fotku.ale teraz ju nemam lebo som doma na slovensku,ale v pondelok uz letim spat do UK.tak v utorok by to bolo mozne.

amee
21. nov 2008

Ahojte baby, vedela by mi niektorá poradiť nejakú agency /tie ktoré bývate v Londýne/ kde sa dá zohnať nejaký mini bytík not too much expensive 😀 Chystám sa do UK a ešte nemáme vyriešené ubytko ☹ . Moc vám ďakujem baby 😀

livi
21. nov 2008

zuzana29 - to nie emjee, ona len skopírovala príspevok od angeliky96 😉
inak moja sestra je v uk a tiež si teraz hľadá nové ubytko, tak uvidím, či sa jej podarí. ona je ale v takom malom mestečku. je to dosť ďaleko od Londýna, smerom na Birmingham.