Učiaci hrnček na pitie - recenzie

elisab
16. okt 2017

Dievčatá, aké mate skusenosti s učiacimi hrnčekmi na pitie? Su dobre alebo su to len vyhodene peniaze? Alebo ktorý je podľa vas najlepsi (aka značka)? Naučili sa vaše detičky z toho pit a plynule ste prešli na normalny poharik? Dakujem za odpovede.

zooeynka
16. okt 2017

Nauci sa pit aj z obyc.pohara. Jasne ze su to vyhodene prachy, nase mamy nic take nepotrebovali a vsetci vieme pit...teda ja som za inovativne pomocky, ale toto je blbost...

hors
16. okt 2017

Unas nemali uspech taketo pohare .Zbytocne vyhodene €.

ertlovik18
16. okt 2017

ja som kupila, ale fakt peniazky vyhodene, som povedala, ze uz sa nedam zmiatnut takymito tahmi reklamnymi. Som sa uz na viac veci dala ukecat a po vacsine to boli vyhodene peniaze, za mna sa neoplati do toho ist. Klasicky pohar je najviac a pomaly postupne sa ucit 😉

elisab
autor
16. okt 2017

Dakujem dievčata za vase nazory, maly mi odmieta z normalneho poharika, tak som si myslela, ze tymto to vyriesim. Ale asi to potrebuje len cas a moju trpezlivost. Vdaka.

admet
16. okt 2017

@elisab presne, chce to cas a trpezlivost...

wind123
16. okt 2017

Daj malemu do normalneho pohara slamku a casom bude chciet pit aj normalne...moj ten plastovy hrncek so sosakom nikdy nepochopil😀

janulik2008
16. okt 2017

máme od lovi a netečie ... je to pohar ale netečie

aduska121
16. okt 2017

Za mna zbytocne vyhodene peniaze kupila som 3 a zbytocne...maly chce len pekne s obycajneho pohara alebo zo slamkou....tak inak ak by ste mali zaujem o uciaci pohar rada posuniem😀

andrbeata
16. okt 2017

My máme od Nuby a aj od Avent-u a sú super. My sme skúšali aj normálny pohár, ale sú príležitosti, keď príde vhod aj učiaci.

erikavesela
17. okt 2017

My mame aj.so sosacikom aj uciaci ten s tou membranou od nuk..avent nam zacal tiect...a podla mna su super..ja totiz davam.aj na noc malemu.do.pistielky poharik a napuje sa.kedy potrebuje..a tym, ze netecu, tak mi to vyhovuje...cez den pouzivame oba aj normalny pohar a uplne vez problemov

lubi40
22. jan 2018

@elisab ked odmieta pohar, skus slamku

kondaska1
22. jan 2018

nepouzivali sme, naucil sa krasne pit z normalneho. mali sme ale taky z ikei s takym sosacikom a ten sme pouzivali v aute aby sa nepoobieval pocas cesty