Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Učíte sa jazyky cez duolingo?

25daniela
6. mar 2014

Chodite niekto na stranku duolingo.com?
Ja sa tam ucim dva jazyky, neviem ci to ma zmysel a ci budu z toho po case neake vysledky....

roboas
4. dec 2016

Ahoj učil som sa nejakú dobu cez duolingo. Ale momentálne sa učím cez tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... Pozdáva sa mi to lepšie spracované ako duolingo . A hlavne je to celkom rozsiahle a dá sa aj rok cez to učiť ;)

angela777
26. sep 2020

ahojte, uz sa vam stalo na duolingo, ze nahlym smavnutim displej prestal byt aktivny a uz ma nikam nepusti, co s tym? dakujem za pomoc

miriam11
26. sep 2020

@25daniela skus sa každý deň naučiť aspoň 5 nových slovíčok. Skus použiť vo vetách.. Každý deň si precvic aspoň 3 otázky a odpovede. Sem tam si pozri film, alebo krátku rozprávku v cudzom jazyku. Nesmieš poľavit. Výsledky sa dostavia. 😁

miriam11
26. sep 2020

@25daniela teraz som si všimla, ze stará diskusia... No nič, ale možno to niekomu pomoze..

25daniela
autor
26. sep 2020

@miriam11 áno, veľmi stará

marca12
26. sep 2020

@25daniela ako to hodnotis? Bolo to uzitocne? Chcem sa naucit jazyk,no neviem kde zacat. Som uplny zaciatocnik

25daniela
autor
26. sep 2020

@marca12 nebola som úplný začiatočník a určite to bolo na niečo dobré. Za skúšku nič nedáš a uvidíš.

lucimax
26. sep 2020

@25daniela
Skús pozrieť FB stránku učíme sa učiť sa jazyky, je tam kopec typov ako sa naučiť jazyk, plus ľudí a zdieľajú svoje skúsenosti, čo im funguje

kittykat22
26. sep 2020

@marca12 ja by som ti poradila aby si sa najskor zaradila na vseobecny kurz kurz. A1-B1 so slovenskym ucitelom. Je dobre vybrat medzinarodnu knihu ktora je popularna aj v inych jazykovkach aby si mohla prestupovat - koli casom, zmeny ucitela. Aby si vedela co ste brali a co nie. B2 je dobre ist uz aj na konverzacie s native speaker. Po B2 je dobre ist na 2- 4 tyzdne do zahranicia na jazykovy pobyt. Urcite sa vyhybaj stylu - my si davame len papiere, pripadne mame knihu bez audia, alebo nejaku knihu z roku 2. Tieto appky su strata casu.

marca12
27. sep 2020

@kittykat22 co pozeram skoly kazda ma inu metodu vyucovania. Som uz z toho jelen.

kittykat22
27. sep 2020

@marca12 co tym myslis? Ako kazda tu alebo jazykova skola?