Umelé oplodnenie - priebeh a všetko okolo toho

miska1973
20. feb 2018

Dobrý deň, v centre asistovanej reprodukcie mám naplánované umelé oplodnenie, preto sa chcem spýtať , žien ktoré tým prešli ako to prebieha a hlavne či je vklad vajíčka do maternice bolestivý.dakujem za odpovede

ivec16
20. feb 2018

vklad nie je bolestivy

buxus24
20. feb 2018

@miska1973 ahoj v prvom rade vklad nie je vobec bilestivy....
Budes brat lieky od svojej ms,a aj inekcijky.... Pojdws aj na ultrazvuk,aby si vedela,ako rastu vajicka. A v den odberu ta pekne uspia,manželovi vezmu vzorku spermii. Pekne to oplodnia a po zakroku ti povedia,kolko vajicok mate a kolko sa oplodniko...mozes si zvolit aj predlzenu kultivaciu,to budu pod drobnohladom a.budu ta informovat, ako sa dari vajickam. Trva to cca 5,6 dni ale nemusi záleží na kvalite vajicok....
Cely proces he v pohode.... Treba to brat s kludom a verit....a.hlavne nestresovat a nehladat po forach ak ta to znervoznuje.... Drzim prsty

libawet
20. feb 2018

@miska1973 tu je o AR asi " milión tém ", kde je všetko, prečo si nevyhľadáš v archíve a zakladáš novú?

miska1973
autor
20. feb 2018

@buxus24 ďakuje moc

lencici24
24. feb 2018

Ja som prvý vklad mala bezproblémový, no pri druhom to bol des... Vytrpela som si poriadne... Z ničoho nic sa mi po mesiaci uzavrel krcok maternice, musel mi ho nejakou ihlou preraziť, znižoval mi krcok maternice, bolelo to, aj som si poplakala. Vraj sa to stane jednej z dvadsať žien... A bola som to pravé ja. Ešte tri dni som bola na liekoch od bolesti... Ale tebe to hádam pôjde hladko. Po odbere som sa ja zobudila a ani spinenie, ani bolesti. Pohodička. Polezis, pocitas noviny a ideš domov. A to ja som stres, chaos, panika všetko v jednom a s úsmevom som odchádzala

monika272781
18. dec 2019

Predám - Diphereline 0,1mg 10 x, Meriofert Kit 75 IU 10 x. Cena dohodou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre