Umelé oplodnenie v Košiciach

janina1007
25. sep 2014

Ahojte... chcem sa spytat kolko stoji a kde robia umele oplodnenie v Kosiciach? pripadne co to vsetko obnasa... ja mam 30 r. a manzel 47r. a snazime sa 2 roky neuspesne... chcela by som vediet vsetky vysetrenia a cenu krok za krokom ... dakujem...

janina1007
autor
25. sep 2014

aky je postup vysetreni, kde to robia a kolko to stoji... poradte prosim dakujem krasne a zelam pekny den 🙂

vivera
26. sep 2014

@janina1007 Ahoj, v ke mas gyncare a spln. Pojdete na vstupne vysetrenie. V gyncare je to 100eur, odsleduju ti hormonalny profil, ovulaciu, protilatky na spermie a manzelovi spermiogram. Podla toho urcia dalsi postup. Robil ti uz tvoj dr nejake vysetrenia?

janina1007
autor
26. sep 2014

este nie... ani neviem ake vysetrenia to obnasa a kolko to vsetko stoji,,,

janina1007
autor
26. sep 2014

@vivera este nie... ani neviem ake vysetreniato obnasa a kolko to stoji...

vivera
26. sep 2014

@janina1007 mna moja dr najskor poslala na usg a laparoskopiu, aby sjetila priechodnost vajcovodov a mm na spermiogram.hormonalny profil a folikulometriu. Tieto vysetrenia nic nestoja

karin415
26. sep 2014

@janina1007 presne tak su len 2 centa gyncare a spln... uvodne vysetrenie tak ako ti uz pisala vivera zaplatis 100e urcite ti odporucia laparku ak si este nebola to je zadarmo a ak budete musiet podstupit IVF tak cena zalezi vela aj od liekov ktoré budes musiet brat cele cca okolo 1000 - 1800 eur, aspon nas to takto stalo ale môze aj menej aj viac ... vela zalezi podla vysetreni ... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre