Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
10. nov 2009

smily akurat som to chcela napisat ze sa budem riadit zatilkom len som nestihla lebo sla uspat maleho!citala som otom ze je to najlepsie!
tiez davam rukavicky! 😉

miskachrumka
autor
10. nov 2009

ozaj andrejka mal amly zelenkajsiu stolicu dnes ale taku ma už asi 3 dni a nebola riedka bola nromalna! 😉

smily
10. nov 2009

nedavala si mu brokolicu alebo spenat?? alebo vyzivu s cucoriedkami??

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

a co vsetko nove si mu davala jest? iba tie vyzivy?

miskachrumka
autor
10. nov 2009

ano aj spenat ten papal pred vcerom aj cucoriedkovu vyzivu tu mal pred 4 dnami bola ako novy prikrm a vcera sme papali aj malinovu! 😉

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

je dost mozne ze moze mat zelensiu stolicu aj z toho spenatu. Damian ma taku po salate tak ako aj mierne cervensiu po mrkve alebo rajcine. ak nema hnackovu konzistenciu tak by to malo byt v poriadku.
koznu reakciu nemal ziadnu?

smily
10. nov 2009

moja po spenate kaka uplne zelenym, a neviem preco ale ju trocha zapeka...

smily
10. nov 2009

ozaj malinovu som malej davala este v lete a teraz kupujem malinovu jogurtovu od nestle - chuti jej

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

smily aj mna speka po spenate.
my uz teraz ficime len na cerstvom ovoci. dnes rano zjedol popuceny banan s jablckom.

smily
10. nov 2009

banan tiez ma rada aj jablcko ale aj banan ju zapeka 🙄 robim jej jablcko dusene s tekvicou (tou oranzovou) veeeelmi jej to chuti

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

smily tu banan odporucaju pri hnackach aby sa zabrzdila stolica. to jablcko s tekvicou musim vyskusat. taku kombinaciu som este nerobila. vzdy ked som mu robila tekvciu tak iba so zemiakmi a so zltkom alebo kuracimi prsiami. ta oranzova je super, taka nasladla. aj ja ju mam velmi rada, mnam

smily
10. nov 2009

aj ja...skus ju podusit s jablckom a budes mat taku ovocnu vyzivku.. ani moc sladit nemusis - ta tekvica je dost sladka a aj jablcko pustti sladku stavicku

miskachrumka
autor
10. nov 2009

on ma stale nejake male pucky po tvari ale inac nic !
nas banan nezapeka ani mrkva ba mrkva naopak nam pomohla na kakanie!
a kupujem smily broskynovu s jogurtom mal ju len 2 krat ale tiez mu velmi chutila!

miskachrumka
autor
10. nov 2009

no ja tekvoci nemam rada a este stale som neskusala malemu dat tekvicu ani obycajny jogurt nejak teraz nemam preco chodit do obchodov tak som nekupovala!

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

Damianovi zatial nic nesladim. dokonca raz ked jedol marhulovu vyzivu, taku strasne kyslu, on sa isiel za tym potrhat.
urcite to skusim, lebo len ked si predstavim tu kombinaciu tak viem, ze polovica z jeho porcie bude zjedena mnou. takze budem musiet pripravit viac 😉

smily
10. nov 2009

ty nemas preco chodit do obchodov a ja nemam za co tam chodit - manzel platil 300eur za poistnu udalost na aute a plus vsetky splatky co splacame tak sme na nule tento mesiac 😅 😅 😅

miskachrumka
autor
10. nov 2009

sladit vobec netreba maly co ma niektore vyzivy sladsie niektore menej sladsie a to je vse!
tento moj nervak nie anie spat ani zanic! 😖 a nervaci a zacal si dokonca vlasy tahat ale potom zacne plakat ze ho to zacne boliet ! ☹

miskachrumka
autor
10. nov 2009

ja mam nakupene vzdy ked dostane manzel vyplatu tak vzdy sa nakupia vyzivy kase zelenina plienky vlhcene nejake veci malemu a potom vsetko ostatne! 😉
ale mam obchod kusok a le vonku leje kao z krhli a smalym narukych to bude ozivot! ☹

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

my chodime na nakupi raz za tyzden a som rada, ze uz nemusime kupivat vyzivy pre drobca. jedine UM, plienky a hygienicke potreby, sem tam oblecenie. manzel bol zo mna vzdy hotovy ked som malemu vyberala pohariky v obchode. to bola hotova pohroma, lebo som citala dost casto zlozenie a tak...

smily
10. nov 2009

aj tu leje od rana ani vonku sme neboli... preco chodis s malym na rukach???

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

no to keby som mala ostat doma ked prsi tak drobec ani von nejde. dost casto tu prsi, tak sa ideme prejst aj napriek tomu. on ma na bugini kryt a ja dazdnik.

smily
10. nov 2009

keby nemam doma choru sasku tak idem s arinkou von. odim plastenku a je to ale saska musi mat dazdnik a ked sopli tak radsej sme doma

miskachrumka
autor
10. nov 2009

ae ste ma nepochopili to do obchodu lebo mi ho nema kto postrazit kym by som zbehla nieco kupit!aby som zbytocne nebrala kocik!ale nejdem tiez tu leje strasne!
andrea ty si si už zvykla ale tak naco sa trepat v dazdi ked tu mame aj pekne tak pockam zajtra bude hadam krajsie! 😉

miskachrumka
autor
10. nov 2009

no ja si neviem predsatvit ze by som vtakomto lejaku isla kocikovat maleho to je kaurat tak dobre na chripku! 😒
ale ked trosku mrholi chodi aj mi ale to ze fakt ze len mrholi! 😉

smily
10. nov 2009

vsetci sa mi tu smeju ze mam prave ruske dieta - prsi, snezi - sme vonku na prechadzke...

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

my ideme len ked tam jemne prsi, ked leje ako besne tak sme doma. ale s Damianom byt doma cely den to je ako o hubu. byt mu je maly 😀 😀
inak s tymi nakupmi aj ja ked potrebujem nieco rychlo kupit, tak dam maleho do bjorniho a idem. je to rychlejsie ako s kocarom a jemu sa tam strasne paci.

miskachrumka
autor
10. nov 2009

🙂 smily ale to mas dobre ja na odvahu ist von do lejaku nemama le tak snezenie je nieco ine to budeme chodit von a ja som cela happy ked vonku snezi j to krasny predvianocny pocit! 🙂

cestovatelkaandrea
10. nov 2009

smily podotykam ze aj NL deti su take 😉

smily
10. nov 2009

abdrejka 🙂
to bude asi klimou.. ine podmienky
ved ked velmi leje tak sme doma alebo len do obchodu a spat...
mala sa mi snazi stvornozkovat ale klesne na brucho a lezi ako rozpucena zaba a strasne sa zlosti...

smily
10. nov 2009

radsej lieta popri nabytku, uz sa drzi len jednou rukou a to len tak pre istotu